Jump to content

Podružnica Slavonski Brod - Predstavnik 16 tl


Hrci

Recommended Posts

ja krenuo pa me policija vratila zbog prosvjeda seljaka, tako da nisam mogao stić, pa se vidimo

I za tebe vrijedi ono iznad.zubo.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 16 tl

    28

  • Dexter

    9

  • alen-sb

    8

  • Toca_sb

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da.

Hm....jel to neka tajna il šta..il je meni promaklo na nekom drugom dijelu foruma??:nezna:

Link to comment
Share on other sites

Hm....jel to neka tajna il šta..il je meni promaklo na nekom drugom dijelu foruma??:nezna:

sad sam i ja isto totalno zbunjena :D

Tamo negdje u dijelu o planovima i aktivnostima imaš za Brod ( 05. i 06.06.) al s obzirom da si Tl-a pitao jel ima šta novo sam kontala tj. nadala se da je možda došlo do promjene termina al sad kontam da ti ne znaš baš ništa oko meet-a i da ostaje termin koji je :D

Kontam da se sa otvaranjem službenog topica za meet čeka da prođe meet u ZG.

Edited by nata
Link to comment
Share on other sites

sad sam i ja isto totalno zbunjena :D

Tamo negdje u dijelu o planovima i aktivnostima imaš za Brod ( 05. i 06.06.) al s obzirom da si Tl-a pitao jel ima šta novo sam kontala tj. nadala se da je možda došlo do promjene termina al sad kontam da ti ne znaš baš ništa oko meet-a i da ostaje termin koji je :D

Kontam da se sa otvaranjem službenog topica za meet čeka da prođe meet u ZG.

Ma kakvi,nemam pojma..i ja sam vidio da se nešto šuška za početak 6.mj al vidio sam da je topc mrtav od 3.mj pa ono, rekoh, možda je nešto detljnije dogovarano il tako nešta.:fucka:

Ha,čekat ću službeno otvaranje topica, nema druge...:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

bez zajebancije, termin sse ne može mijenjati, ja osobno ostale datume ne mogu što privatno, što i zbog posla, a i ostalima odgovara.

3 dana su ponuđena, 4 , 5 , 6 (s time što je 6 odlazak a i famozni Auto show je 6, pa je to jedna od boljih stvari koje su se pogodile).

Link to comment
Share on other sites

ok kontam ;)

jbg ja se nadam ako ništa drugo da ću naletiti bar navečer u subotu ( čak sam predložila choze-u da nakon race-a kod nas zapalimo navečer za Brod :D ). isto tako se nadam da moji dolaze u broju kao inače iako zasad stvari stoje tako da većina ostaje u Osijeku ( ko za klinac se isti vikend potrefio race .... a bit će program koji se ne propušta ). Al vidimo još sve kad se otvori topic ..... nemam pojma šta se čeka, nek si ljudi iz daleka znaju planirati a ne da im ostave malo vremena :D

Pretpostavljam da se na Poloju smije kampirati :D .... u tom slučaju ako ništa drugo dolazim navečer na dernek :)

Link to comment
Share on other sites

Meni paše...iako ću doći s fordom..:rotfl::rotfl:

ma da dođeš i sa traktorom ...... mi se tamo dolazimo zabaviti a ne gledati aute :D

Link to comment
Share on other sites

Da li će tko od Brođana otići na ZG miting?

Link to comment
Share on other sites

Mozda cu ja biti u ZG svakako, pa navratim u Maksimirsku, ako je to taj salon tamo :fucka:

Link to comment
Share on other sites

ma da dođeš i sa traktorom ...... mi se tamo dolazimo zabaviti a ne gledati aute :D

Bio sam one godine na sovskom jezeru...s mojim neprežaljenim R5...

Baš ću u to vrijeme biti u Brodu na laganom odmoru pred ljeto...dolazim sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam one godine na sovskom jezeru...s mojim neprežaljenim R5...

Baš ću u to vrijeme biti u Brodu na laganom odmoru pred ljeto...dolazim sigurno.

znam, znam imam slike :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ekipa,30 dana cca do susreta, trebali bi se okupiti da vidimo i da utvrdimo prijedloge za susret.

Ajmo da vidimo što i kako kome paše za mini konzalting.zubo.gif

Topik ne ide van dok se ne dogovorimo.Volio bih da nakon ZG susreta ide naš pa stoga, svima bi trebalo biti jasno.

Tankešn.

Edited by 16 tl
Link to comment
Share on other sites

da li dolazi tko od Brođana na ZG meeting??

2 Alen, je to je taj na maksimirskoj ;)

Link to comment
Share on other sites

Hvala Mely, vec sam se ja dobro informirao, ali ipak ne dolazim. Ovaj vikend su bajkerski susreti u brodu, pa ce biti pravi kirvaj :hail:

Link to comment
Share on other sites

Hvala Mely, vec sam se ja dobro informirao, ali ipak ne dolazim. Ovaj vikend su bajkerski susreti u brodu, pa ce biti pravi kirvaj :hail:

je istina, ovaj vikend, a taman sam završio tomosa, nema ga amerika kao novi a jadničak 82godište, generalka gotova,

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

stvarno neznam sta da ti kolega kazem,ja osobno smatram da ja nisam nikome uletio u datum jer vec dvije godine ovako radim susret,u proljece :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

možda i jesi uletio, samo još točno ne znam, naime Rrenault4 klub Srbija u Beogradu planiraju veliko okupljanje za 50 godina 4-ke, početkom 4 mjeseca, kada ne znam točno ali tu negdje je.

Link to comment
Share on other sites

možda i jesi uletio, samo još točno ne znam, naime Rrenault4 klub Srbija u Beogradu planiraju veliko okupljanje za 50 godina 4-ke, početkom 4 mjeseca, kada ne znam točno ali tu negdje je.

bez zamjere ali od kad nama reno klub srbija određuje kako i kada čemo započeti sezonu? a nisu još ni organizirani kaj se toga tiče..

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.