Jump to content

Podružnica Slavonski Brod - Predstavnik 16 tl


Hrci

Recommended Posts

bez zamjere ali od kad nama reno klub srbija određuje kako i kada čemo započeti sezonu? a nisu još ni organizirani kaj se toga tiče..

Nama Oni uopće ne određuju ništa, dogovor interni je bio da se klubovi dogovore oko tajminga da ne bude preklapanja.Ja tu ne vidim ništa loše i nisam baš za ove komentare koji ne poznaju određenu pozadinu rečenog.

Ako sam nešto dočekao na nož, unaprijed se izvinjavam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 16 tl

    28

  • Dexter

    9

  • alen-sb

    8

  • Toca_sb

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma ne.. ja sam sebi krivo isčital iz konteksta.. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Evo, dogurao sam do Broda i tamo potražio slastičarnu Puslicu :hura:

Tamo je naravno bio kolega 16 tl a zatekao se tu i njegov prijetelj, inače učesnik RKH meetinga iako kako se sjećam nije član RKH.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Dio ekipe ide za Zrenjanin, 22 4,Renolke na glavnom trgu.....

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Samo jedno i k tome bezalkoholno? Šalim se. :) Ja ne radim danas pa mogu ako si još tu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ne znam jesam li kompetentan da ovo oglašavam ali pošto neki već znaju za ovo okupljanje, nadam se da ni organizator na ništa protiv... IMG_20210815_114715.jpg

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.