Jump to content

Allianz osiguranje - nikada više


MarinaRS

Recommended Posts

Jaoooooooooooooooo....u srce me diras :laugh: :laugh: :laugh:

Moj odgovor na ovo znaš i sam .... ipak ga nije lijepo tu napisati :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MarinaRS

    26

  • syss

    11

  • Zrmi RS

    10

  • nata

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bitno da je auto gotov, GUME cekaju u garazi!!!!!! :hura: :hura:

Ajde to je najvaznije.Jel ti dosao i lijevi zracnik?

Link to comment
Share on other sites

Clio je gotov i treba da ga preuzmem, ali neću dok ne riješim sa osiguranjem, jer Lozić mora da im ispostavi svoju fakturu. Ako sutra odvjetnik ne uspije napraviti nešto, ja šaljem e-mail jednom članu uprave Allianz osiguranje koji je zadužen za takve stvari.

Link to comment
Share on other sites

Čestitam, svaka čast, treba imati živce za to!!!!!

No sad i mi znamo da se može i treba boriti s papcima!!!

Link to comment
Share on other sites

Čestitam, svaka čast, treba imati živce za to!!!!!

No sad i mi znamo da se može i treba boriti s papcima!!!

Hvala, ali ta borba je trajala 10 mjeseci. :klap:

Link to comment
Share on other sites

Hvala, ali ta borba je trajala 10 mjeseci. :klap:

Potrajalo je al ipak je na kraju ok završilo.

Nadam se da više nećeš imati nesreće s tim autom...tj. da će dugo ostati čitav :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Hvala, ali ta borba je trajala 10 mjeseci. :klap:

Znam, zato sam to i napisao, jer većina ljudi bi digla ruke davno prije, ali sad znamo da se može, pa makar trajalo i 10 mjeseci. :zubo::zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ja se sa svojim borim i dana danas ali vrlo uspjesno :zubo:

Ajde da ga vidimo uskoro i na cesti...

Link to comment
Share on other sites

Ja se sa svojim borim i dana danas ali vrlo uspjesno :zubo:

Ajde da ga vidimo uskoro i na cesti...

E... prodaje se onaj bijeli RS, pa ako hočeš možda da zamijeniš svoj :fucka:

Link to comment
Share on other sites

E... prodaje se onaj bijeli RS, pa ako hočeš možda da zamijeniš svoj :fucka:

Kanta ko i moj, vozio se u njemu i sve isti problemi.LOL

Pa di si Kece sta ima:)))))))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sve nešto gledam jeli ti Syss čestitao na uspješno završenoj priči, ali nekako ga ne vidim :bigl:

Pozdrav i guštaj u autu! :klap:

Link to comment
Share on other sites

Hvala na česitkama :dobroje: , mogu reči da je priča uspješno privedena kraju :hail: . RS je u potpunosti popravljen, sve je ok. Dobila sam plaćeno nešto i za gubitak vrijednosti vozila :banana: , što sam iskoristila za servis (ulje, filteri, kočnice, svječice itd). Tako da sada nemam više ništa sa Allianz osiguranjem :anbetung: Uglavnom RS je potpuno spreman i skuplja "malo" prašinu u garaži :place: .

Edited by MarinaRS
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

E mislili ste da je priča završena, na žalost prevarili ste se. Danas ja krenula u drugo osiguravajuće društvo da osiguram vozilo sva sretna, kad tamo problem :headbang: . U centralnoj bazi podataka HUOK ili tako nekako, kojoj imaju pristup sve osiguravateljske kuće :vidiga: stoji još uvijek "podijeljena krivnja" iz moje prometne nezgode i skinuli mi 5 % bonusa. Kec zvao :hebemu: Pravnu službu Allianz osiguranja u Zagrebu i tamo što se tiče obrade štete sve ok, ali kažu da postoji mogućnost da su podaci u HUOK-u takvi kakvi jesu i da ja ponesem Rješenje Općinskog suda u Osijeku, gdje se vidi da je donešena oslobađajuća presuda i da to drugo osiguranje uvjerim sa tim dokumentom, :lool: da nema podjeljene krivnje i da mi se bonus mora uzeti u obzir kao da nisam imala prometnu nezgodu.

I sada ja opet moram imati z..cije, za nešto što je drugi trebao odraditi. Pitali me u Osijeku u Allianz osiguranju da produžim kod njih policu, ali nema šanse :nene: poslije ovakvih brljotina. :hm:

Edited by MarinaRS
Link to comment
Share on other sites

Odi u Zagreb osiguranje.Ima jedna teta koja se zove Zrno Zdenka i neces bolje proci ni kod jednog osiguranja.Kad rijesis ovo naravno

Link to comment
Share on other sites

Da ne duljim dalje, z..li me u Allianz osiguranju za bonus jer nisu ažurirali svoje podatke, pa HUO ima druge podatke po kojima se ravnaju ostala Osiguravajuća društva. Otišla u Euroherc i platila sve što treba i registrirala svoj auto, a zbog ovog njihovog nemara tjeraću ih do .... Stvar je u tome što Allianz osiguranje iako mi je platilo kompletan popravak vozila, te nije diralo moju policu i dalje u svojim podacima ima navedeno da je krivnja podijeljena i HUO je korigirao bonus na više, a Allianz osiguranje iako je dobilo sudsko rješenje da nisam kriva, ništa nije napravilo da u svojim podacima ispravi taj podatak.

Nema veze moj Clio je na cesti :hura: , a sa njima ću nastaviti ratovati :mad:

Link to comment
Share on other sites

A ja danas registrirao peticu i platio osigranje kod Allianza :doh:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.