Jump to content

polica osiguranja


Guest

Recommended Posts

imam jedno pitanje, prodajem auto i imam 35% bonusa, ako bi sad reg auto i napravio kupoprodajni dali se meni skida s police ako novi vlasnik napravi neku stetu, i dali ima neke veze s time odjava vozila,tj. odjavit reg auto pa prodat! :nezna:

Link to comment
Share on other sites

prodaj auto i prenesi vlasništvo i to je to... za odjavom nema potreba ako autu nije istekla registracija više od xy dana (neznam točno ali mislim 30)

polica glasi na ime a ne na auto tako da se tebi taj bonus prenosi na novu policu za novi auto... ako zadržiš svoje reg tablice mislim da ti se ništa ni ne mjenja tj polica vrijedi do isteka... najbolje odi i pitaj u osig kući... ali mislim da je ovako kako sam natipkao ;)

Link to comment
Share on other sites

kao što je rečeno, bonus se veže za osobu, a ne vozilo.

ako se dobro sjećam, možeš odjavit auto, otić u osiguranje i reci da hoćeš prekinut policu jer si prodao auto... kad kupiš drugi, samo nastaviš po toj polici koliko još traje, naravno promijene se podaci na polici o osiguranom autu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Jel zna neko nakon kojeg perioda ističe polica osiguranja? Primjer, prodas auto i nakon 3 godine kupujes novi (rabljeni) i zelis koristit istu policu od prije 3 godine. Dal ona i dalje vrijedi?Osiguravateljska kuca je CO.

Link to comment
Share on other sites

možda bonus, ali ne i policu...

Link to comment
Share on other sites

polica osiguranja ti vrijedi 3 godine,javi se na PM :D,mama mi radi u CO ... takoder sve regularno sto se tice bonusa ..

Link to comment
Share on other sites

kolko ja znam (a to je uglavnom rekla-kazala) polica (popust) vrijedi 2 god... :nezna: robby valjda zna bolje ;)

a mene zanima je li moguće (i legalno?) dobit 50% popusta na policu AO ako se uzme i polica životnog, čuo sam da imaju takvu praksu u eurohercu?

Link to comment
Share on other sites

to nisam cuo,al moguce da si neki prodavac ide riskirat posao za 200kn provizije vishe,jer su na autoodgovornost mizerne i smjesne,a na zivotna je lijepa provizija ako te poslodavac ne krade...

Link to comment
Share on other sites

to je bila igra prije sa eurohercom, ali sad jednostavno moraš tražit žnjoru za 50% i očekuj 800-1200kn za uslugu

Link to comment
Share on other sites

to je bila igra prije sa eurohercom, ali sad jednostavno moraš tražit žnjoru za 50% i očekuj 800-1200kn za uslugu

i dogodine promijeniš osiguravajuću kuću ...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se bonus više nemože dobit preko nekog osiguranja životnog i to..

Ja sam u eurohercu to uspio napraviti među zadnjima prije koju godinu i platio sam 800kn dodatno za to neko životno osiguranje i od tada imam 50 posto...nakon toga su mi neki prijatelji pokušavali i rekli su da nije moguće to više raditi..

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se bonus više nemože dobit preko nekog osiguranja životnog i to..

Ja sam u eurohercu to uspio napraviti među zadnjima prije koju godinu i platio sam 800kn dodatno za to neko životno osiguranje i od tada imam 50 posto...nakon toga su mi neki prijatelji pokušavali i rekli su da nije moguće to više raditi..

bash nekidan frend registirao auto po prvi put ... dobio je policu na 50%, ali je platio ostalih 50% na ruke čovjeku ... tako su se dogovorili, a uvjet je i da dogodine uzme drugo auto osiguranje, valjda kako bi se zameo trag - glupost ako se mene pita (mogućnost obostrane štete), jer ako te netko skuži, lako će te shebati (a za skužiti je dovoljno da se nedaj bože nešto desi) ... iskreno, ja se ne bi usudio to napraviti ... doduše, imam sreću da imam policu sa 50% iz dobrih starih vremena :zubo:

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites

i sve te police kaj vam sad netko "sredi" su "nevažeče"... tj vrijede samo u tom osiguranju...i nisu zavedene u HUO.

odeš u drugo osiguranje i nemaš bonus :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

i sve te police kaj vam sad netko "sredi" su "nevažeče"... tj vrijede samo u tom osiguranju...i nisu zavedene u HUO.

odeš u drugo osiguranje i nemaš bonus :dobroje:

šta stvarno??! koliko si siguran u to?? ...

Link to comment
Share on other sites

i sve te police kaj vam sad netko "sredi" su "nevažeče"...

Isto tako ako skriviš nezgodu otkrije se muljaža.. :fucka:

Link to comment
Share on other sites

i sve te police kaj vam sad netko "sredi" su "nevažeče"... tj vrijede samo u tom osiguranju...i nisu zavedene u HUO.

odeš u drugo osiguranje i nemaš bonus :dobroje:

zavedene su u huo... da sad javno dalje ne pričam.

ovisi tko i kako to radi.

Link to comment
Share on other sites

šta stvarno??! koliko si siguran u to?? ...

doživio nekoliko puta.... zadnji put prije 10 dana!!! :dobroje:

polica stara 5 god pa nije zavedena u HUO... znači došao sam s policom od osiguranja A.. napraviti novu policu u osiguranje B..... kad ono frajer provjeri policu u HUO.. ikaže da nije zavedena tamo ja vidio da nije! :ahaa: s obzirom da lika znam..... rekao mi je da odem opet u osiguranje A i da budem tamo imao 50 % :fucka:

to sam i napravio!!!

Link to comment
Share on other sites

zavedene su u huo... da sad javno dalje ne pričam.

ovisi tko i kako to radi.

gle ako ti netko sredi policu za 200,300,400 kn ...nema šanse da je legalna i da ju zavede u HUO!!!

postoje muljaže....ali i to su opet muljaže teže i o tome nebi pisao!!! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

čekaj, 5 godina stara oćeš reć da nije obnavljana? pa naravno da se popust briše :laugh:

ne Slone :lool: polica je redovito korištena...nego nije bonus od "jučer" nego je od prije 4-5 god!!!

Link to comment
Share on other sites

ja imam legalan... :plazi:

ovo je bila od frenda polica... btw jednu i pol god je stajala... + manja šteta... ;)

Link to comment
Share on other sites

normalno za ovu mizeriju da nemres ocekivat da je unesena u HUO,ja kad sam kupio auto,majka mi je odmah rekla da zaboravim bonus kod nje jer CO ne radi na taj nacin,samo mi popust za kasko rijesila...to jedino mozhe..

a autoodgovornost sam rijesio drugim kanalom (vidjeh da je syss-a :p) upucen,i sve se vidi u HUO :D,o tome naravno nebih javno :D

Edited by robby
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.