Jump to content

polica osiguranja


Guest

Recommended Posts

Znači još postoje te šeme za 50% samo očito to ovisi od osobe koja tamo radi..tj. dal je podmitljiva ili nije heeh...

Ja baš jutros idem na tehnički i baš ću pitat tetu u eurohercu jel se može još sređivat popoust na bilo koji način...

Link to comment
Share on other sites

Upravo doša s tehničkog...kaže teta iz euroherca da se legalno više nikako nije moguće dobit bonus 50 posto...a ako ko dobije da je to kažnjivo i za radnika osiguranja i za ugovaratelja...odnosno ovaj popuši kaznu i posa a ti dobiješ kaznu za neko mito i policu bez bonusa i moraš platit razliku...naravno ako vas se otkrije...

Link to comment
Share on other sites

Isto imam poznanstvo u osiguranju i nisam mogao dobiti nikakav popust, nego krenuti od pocetka. Objasnila mi je teta koja radi kako nemoze vise to raditi, da su vrlo stroge kontrole. Ako joj "pobjegne" prst i stavi veci bonus, kontrola ce naci nepravilnost i naknadno me kontaktirati da platim razliku. To se sve nekad moglo. Radi nelojalne konkurencije i slicnoga se uvela stroga kontrola. Radje cu platiti vise i biti na miru, nego razmisljati sto ako mi se nesto dogodi, pa me osiguranje pocne zezati.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.