Jump to content

Clio V6


dani

Recommended Posts

Molim Vas informaciju ako netko zna, koliko je koštao Clio V6 novi 2001. godine

Hvala puno!

Link to comment
Share on other sites

a sigurno prek 40 000e...ako gledaš onog iz istre,koji je mislim jedin u hr,auto je navodno 2 puta bio lomljen totalka,bile su i slike negdje na netu...

Link to comment
Share on other sites

a sigurno prek 40 000e...ako gledaš onog iz istre,koji je mislim jedin u hr,auto je navodno 2 puta bio lomljen totalka,bile su i slike negdje na netu...

Treba mi taj podatak zbog osiguranja, totalka!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da nije jedini, i po zg sam ga vidjao, zutog. Nisam zapamtio kakve tablice.

Link to comment
Share on other sites

sa jednim žutim je voženo brdo,neznam sad ko..al ovaj se i u oglasima predstavlja kao jedini takav u hr,zakaj,neznam

Link to comment
Share on other sites

Nazovi u Baotic, Štarkelj ili sl. mozda ce ti moći pomoći. Tu sigurno nezna nitko tocno taj podatak.

Ovaj zuti sa brda je ph2 i nije na Hr papirima te se njegov motor sad vozi u Golfu IV, a vozi ga Dejan Dimitrijević.

Link to comment
Share on other sites

Nazovi u Baotic, Štarkelj ili sl. mozda ce ti moći pomoći. Tu sigurno nezna nitko tocno taj podatak.

Ovaj zuti sa brda je ph2 i nije na Hr papirima te se njegov motor sad vozi u Golfu IV, a vozi ga Dejan Dimitrijević.

svetogrđe! :mad:

Link to comment
Share on other sites

svetogrđe! :mad:

auto ide ko zmaj... vidio sam ga u Ivanjoj Reci jednom prilikom :D

Link to comment
Share on other sites

Zar nema neki zeleni u blizini Buzina? Vidio ga ne tako davno kako se u tri manevra polukružno okreće na velikogoričkoj... :D

Link to comment
Share on other sites

i ja ga nedavno vidio na PROBNIM tablicama

Edited by zivac
Link to comment
Share on other sites

Taj dimitrijevic ima ovaj otpad tu kod mene (autoinvest, cini mi se) i znam lika jos iz osnovne...kad sam god doso tamo nesto trazit vidao sam jednog bijelog Sporta sa roll barom unutra (bar mislim da ga je imao) koji tam stalno stoji, al ovu cetvorku sa motorom iz V6-ice nisam vidio. Inace, autootpad mu i nije nesto, cak bi rekao da mu usluga na porazavajucoj razini...ne znam dal mu tam stari radi il ko vec, al nisu nimalo gostoljubivi...

Link to comment
Share on other sites

Dimitrijević je vozio bijelog Clia složenog za brdo...kupio je žutog Clia V6 koji je bio na stranim papirima i nikad nije registriran u Hr pošto je auto dovezen samo za jedno - utrke. Međutim, koliko god auto bio dobar - nije mu legao, nije bio dovoljno brz što mu i ne zamjeram jer je dečko mlad, treba još iskustva a bome ni Clio v6 serijski nije lagan za voziti a kamoli ovaj još dodatno složen. Karoserija i školjki od Golfa 4 ima di god hoćeš, prednji je pogon, mašina iz Clia V6 mu se svidjela i desilo se ovo što vidimo - dobili smo još jedan zanimljiv i brz automobil na brdu. Svetogrđe ili ne - dečko se vozi i što je najvažnije brzo se vozi... izgleda da mu bolje paše tih 270-ak ili kolikoveć konja na prednjim kotačima nego na stražnjim i u onakvoj kratkoj a širokoj šasiji. On vozi brdo zbog rezultata...ne zbog showa ili sličnog. Po meni bolje bezličan i ružan a brz auto nego lijep i atraktivan auto čije mogućnosti u ovom slučaju ne mogu doći do izražaja.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na tom otpadu vidio i clia i cetvorku kad sam navraćao. Uzeo sam jednu sitnicu s jednog skršenog megija GT.

Link to comment
Share on other sites

Žuti/zeleni clio, odnosno boja je neka mjesavina je prosle godine ak se dobro sjecam uvezen u RH iz njemacke i ph2 je, a sivi je ph1...

Bila je tema na forumu, al je sad nemogu nac

Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da sam pred jedno 6-7 godina vidio jednog (mislim da je bio srebrni) Clio V6 sa (gotovo sam siguran) RI tablicama... Baš mi je izgledao širok... :laugh:

evo, ovakav

renault_clio_v6_01.jpg

Edited by pešekan
Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da sam pred jedno 6-7 godina vidio jednog (mislim da je bio srebrni) Clio V6 sa (gotovo sam siguran) RI tablicama... Baš mi je izgledao širok... :laugh:

O tom Cliu se pričalo...bio u Rijeci pa došao u Zadar...pa opet otišao...preživio 2-3 totalke itd. Srebrni phase1 V6 je bio. Osim njega ima kričavo zeleni phase2 koji je tek lani-preklani stigau u Hr, bio je i na prodaju jedno vrijeme ali za neke bijesne novce.

I to je to šta se tiče V6-ica u nas. Osim ovog žutog koji je za utrke i nije regan i jednog crnog phase2 stranih tablica koji jedan dio godine provede na otoku Krku.

Link to comment
Share on other sites

Bio je i jedan Clio V6 u Osijeku registriran na OS table, ali neznam sta je s njim bilo...imao ga je koliko ja znam covjek iz OS koji ima najbolji vozni park u cijeloj HR i za kojega je Kerum mala beba.

Trenutno medju autima ima Alfu 8C, RR, nekoliko Ferraria, Porsche 911... :cool:

Link to comment
Share on other sites

^^

to je taj isti srebrni što je poslije njega otišao u Rijeku i dalje

Link to comment
Share on other sites

Inaće vlasnik auta ti je na forumu nick mu je Peka. Imaš slika na netu od prije 2 godine s dodjele nagrade za najbolji projekt kada je dobija Jure.

Link to comment
Share on other sites

Bio je i jedan Clio V6 u Osijeku registriran na OS table, ali neznam sta je s njim bilo...imao ga je koliko ja znam covjek iz OS koji ima najbolji vozni park u cijeloj HR i za kojega je Kerum mala beba.

Trenutno medju autima ima Alfu 8C, RR, nekoliko Ferraria, Porsche 911... :cool:

vlasnik sonic banke, za alfu 8c mu skidam kapu, auto je prevelika rijetkost i umjetnicko djelo sta se dizajna tice

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.