Jump to content

Clio V6


dani

Recommended Posts

vlasnik sonic banke, za alfu 8c mu skidam kapu, auto je prevelika rijetkost i umjetnicko djelo sta se dizajna tice

Da, to je ovaj ph1 sivi sto je promijenio par vlasnika i imao par dobrih popravaka :nezna: Dosta se o njemu pricalo na forumu

Link to comment
Share on other sites

Bio je i jedan Clio V6 u Osijeku registriran na OS table, ali neznam sta je s njim bilo...imao ga je koliko ja znam covjek iz OS koji ima najbolji vozni park u cijeloj HR i za kojega je Kerum mala beba.

Trenutno medju autima ima Alfu 8C, RR, nekoliko Ferraria, Porsche 911... :cool:

ono što ja znam je da u garaži trenutno ima 16 komada, a priča se da je navodno naručio i Bugatti Veyron ( e sad jel istina ili ne nemam pojma, ne bi me čudilo da je s obzirom na vozni park u garaži ) :D

Link to comment
Share on other sites

bila je reportaza bas za tu 8c u jednom auto casopisu

a sto se tice cijene Clia V6 najbolje ti je da probas kontaktirati CVH ukoliko imaju evidenciju koliko je kostao 2001

a trenutnu katalosku vrijednost mozes saznati bez po muke ..tako da opet nazoves CVH na broj tel:

01/4817367 - tehnički odjel

Oni vode evidenciju samo za zadnjih 10 godina..dakle zadnja godina za koju možeš saznati je 2001. no ukoliko je vozilo starije od 10 godina na tu zadnju vrijednost oduzmes po 10% za svaku godinu

npr. ispada kako bi za auto iz 1996 morao oduzeti 50% u odnosu na onaj iz 2001

Link to comment
Share on other sites

O tom Cliu se pričalo...bio u Rijeci pa došao u Zadar...pa opet otišao...preživio 2-3 totalke itd. Srebrni phase1 V6 je bio. Osim njega ima kričavo zeleni phase2 koji je tek lani-preklani stigau u Hr, bio je i na prodaju jedno vrijeme ali za neke bijesne novce.

I to je to šta se tiče V6-ica u nas. Osim ovog žutog koji je za utrke i nije regan i jednog crnog phase2 stranih tablica koji jedan dio godine provede na otoku Krku.

post-10057-12698898651525_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

To taj auto za koji neki kazu da je zuti, a neki da je zeleni. Pojavio se u HR pocetkom prosle godine i vozi se po cijeloj Hrvatskoj. Prije koji 15 dana je bio na nekoliko dana u Splitu.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...
  • 7 months later...

Najlakše rec pol ga fali.. ni četvrtina ga tu nije falila :fucka:

A nije mu to ni bio najgori sudar nažalost

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Optimista zanimljivo , a sad kad se poguli branik i pukne kopca od fara "*EKSKLUZIVNO* - teska prometna nesreca, BMW i osobni automobil" 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.