Jump to content

Styling glasanje


Dena

Recommended Posts

Dakle odlučia sam malo izminit prednji kraj na kliu,pa mi treba mala pomoć između dva branika, ili ako je neko negdi vidia još koji bolji od ova dva,uglavnom,odlučia sam napravit bad look(onaj šta je ruske nacrta:dobroje:),naša sam od kadeta GSI one dvi plastike šta idu na haubu,to ću isto stvanit(ako se nevaram jurin savjet,hvala izgledaju super:dobroje:),stavit ću i devils eyes i ostaje koji od ova dva branika,oba su mi super ali malo mi se više sviđa ovi otvoreniji radi intercoolera :evil:.

post-9180-12700625638143_thumb.jpg

post-9180-12700625707953_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

dena nemoj majketi ovo radit

stvarno je ružno

i jedan i drugi branik su za q...c, jako nisu lijepi

NHF

Link to comment
Share on other sites

da.. kak veli.. nije baš ljepo.. mislim ..kako kome..

ovaj donji zgleda retardirano.. pa ako baš moraš uzmi gorni model :roll:

Link to comment
Share on other sites

pufy & tomo28: a kad ništa drugo nema za clia,ali nema šanse da ostavim tvornički,sad sam ga stavia jer mi je registracija i pregadno izgleda,ako imate vi koji bolji samo naprid ;)

Link to comment
Share on other sites

Da ja biram, ne bi ni jednog od ponuđenih... :fucka:

Link to comment
Share on other sites

nazalost ne mogu pronaci slike vise, ali meni najbolji prednji kraj na PH I je bio jedan srebni clio iz FRA

Covjek je imao sportov prednji branik sa faze I, s time da je rupa u sredini bila puno veca nego na serijali, bila je izrezana sredisnja plasticna letvica

primjer:

post-3-12700707172056_thumb.jpg

na to je isao ovakav spliter

post-3-12700707490519_thumb.jpg

post-3-12700707787332_thumb.jpg

meni osobno je to bila fenomenalna kombinacija

auto je bio odlicno ukomponiran u cjelinu(pragovi custom, straznji branik Elia V6, felge Enkei Arashi)

ako netko ima fotke tog auta neka ih uploada, ja sam ih imao prilicno, ali sam ih popusio prije 2 godine cca

kaj se ovog tvog gore tice, ne svidja mi se niti jedan

Link to comment
Share on other sites

Da je nakeljit od V6 a? :fucka:

Ovi nitvor spid mi ne idu baš... :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Sa skrgama od Kadetta GSI stoji iskljucivo drugi model. Go for it! Super ce izgledati! Nece biti prenapadno, a bit ce bas, onako, sportski.

Edited by jure turbina
Link to comment
Share on other sites

Pusti serijala ili stavi od nekog sporta, jer nakon što ti ovaj 5 puta popuca od naših bajnih cesta, šahti, bankina i pregiba pošto je preniski, skurit ćeš na živce i kupit ovo što ti sada predlažem! :zubo:

Uglavnom, glasam za Rainovu prvu sliku! :klap:

Edited by Dave
Link to comment
Share on other sites

Ma daaaaj. Ova ideja od Rain je dobra jedino za nekakvog malog dizelica kao sto je i bio njegov. U Deninom Cliu sada roka mocna benzin masina i to treba ohladiti najbolje moguce + neka se izvana da naslutiti sto je ispod haube! :goni:

Ne znam dokle je Dena dogurao s turbo projektom ali kad se sve skompletira trebat ce mu ovakav branik s ovim otvorima da ima strujanje zraka za interkuler i gljivu.

Edited by jure turbina
Link to comment
Share on other sites

moje misljenje je da clio ph1 najbolje izgleda s branikom od sporta te generacije i amen :cool:

a sad ako bas hoces kemiju od branika ovo je moj favorit

post-9769-12701222622665_thumb.jpg

post-9769-12701222820899_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovaj predobar! Od boje i svega.

3563932466_e7ff800b6e.jpg

Link to comment
Share on other sites

jure turbina: dogura sam daleko,doša sam do cijene 22.000 malih kuna :fucka:,i sad kad riješim neke stvari,sredinom 6 miseca počinjem polako bit lakši s parama malo po malo,samo će napravit whooooosh :tup:

Rain: je to je sve super stvarno, i lipo izgleda,ali onda moran minjat i blatobrane i tražit taj branik bla bla bla....... ali vidit ćemo opcija nije isključena :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovaj predobar! Od boje i svega.

Neznam samo kako će se s ovim branikom uklopiti škrge od GSI-a i maska na haubi koju ovaj Clio sa slike nema, vidiš da je hauba "clean" a njegova nije. Možda da netko fotošopira...neće na svaki branik pasati jednako škrge i znak od Renola sa prorezom...a i njegov je phase1 a ovaj gori je phase2...

Link to comment
Share on other sites

Neznam samo kako će se s ovim branikom uklopiti škrge od GSI-a i maska na haubi koju ovaj Clio sa slike nema, vidiš da je hauba "clean" a njegova nije. Možda da netko fotošopira...neće na svaki branik pasati jednako škrge i znak od Renola sa prorezom...a i njegov je phase1 a ovaj gori je phase2...

Ma sve te shvacam ali ja sam stavio ovu sliku zbog branika i onda sam nadodao da je cijeli auto odlicno i ukusno sredjen. Nista pretjerano, a opet bolesno dobro izgleda!!!

Po meni ce mu tip ovakvog branika pasat jer su farovi na PH1 vise zaobljeni (kao i linije ovog branika), a skrge od Kadetta su diskretne i nece znatnije utjecati na liniju ukusno sredjenog auta. Kuzis?

Link to comment
Share on other sites

Dakle odlučia sam malo izminit prednji kraj na kliu,pa mi treba mala pomoć između dva branika, ili ako je neko negdi vidia još koji bolji od ova dva,uglavnom,odlučia sam napravit bad look(onaj šta je ruske nacrta:dobroje:),naša sam od kadeta GSI one dvi plastike šta idu na haubu,to ću isto stvanit(ako se nevaram jurin savjet,hvala izgledaju super:dobroje:),stavit ću i devils eyes i ostaje koji od ova dva branika,oba su mi super ali malo mi se više sviđa ovi otvoreniji radi intercoolera :evil:.

post-9180-12700625638143_thumb.jpg

post-9180-12700625707953_thumb.jpg

ja glasam za prvi branik....mada nije niti drugi loši...

Edited by ClioStreetKiller
Link to comment
Share on other sites

kratko i jasno:

NIJEDAN

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.