Jump to content

Styling glasanje


Dena

Recommended Posts

kratko i jasno:

NIJEDAN

a nekako se panduri ljute na mene kad vozin bez branika :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

a nekako se panduri ljute na mene kad vozin bez branika :rotfl:

a misliš staviti iza branika intercoolera ili ispred njega.....

Link to comment
Share on other sites

a misliš staviti iza branika intercoolera ili ispred njega.....

a samo iskopleksirani momci stavljaju intercooler isprid branika da se vidi,ja ću ga stavit malo iza crne mrežice jer mi je lipše tako a i kamenćići neće tuć u njega

Link to comment
Share on other sites

a nekako se panduri ljute na mene kad vozin bez branika    :rotfl:

stavi serijala branik dok ne nades sretnije rjesenje :zubo:

Link to comment
Share on other sites

stavi serijala branik dok ne nades sretnije rjesenje :zubo:

pa ovo bi čak moglo bit sretnije rješenje :nezna:

post-9180-12704912547724_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja bih rađe išao pješke nego vozio auto sa bilo kojim od ovih branika. NHF al ovo je da se ubiješ koliko je ružno. :roll:

Link to comment
Share on other sites

a samo iskopleksirani momci stavljaju intercooler isprid branika da se vidi,ja ću ga stavit malo iza crne mrežice jer mi je lipše tako a i kamenćići neće tuć u njega

Gsiovac jesi čuo??:rotfl: :rotfl:

ajde Gsiovac nam je shvatio da nije iskompleksiran pa je stavio IC iza branika :plazi: :plazi: .

Jure NHF :plazi: :plazi: :plazi:

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Bio je velik pa nije mogao iza branika. Kasnije sam ga ugurao jedva. Tako mi je i sa batinom pa mi je cesto van hlaca. Stane unutra na knap.

Link to comment
Share on other sites

Bio je velik pa nije mogao iza branika. Kasnije sam ga ugurao jedva. Tako mi je i sa batinom pa mi je cesto van hlaca. Stane unutra na knap.

:klap: :klap: :lool: :lool:

Jure-ta za predsjednika :hura:

Link to comment
Share on other sites

sve je to selo :doh:

Sta ti znas! :mad:

Kako je dobarrr!!! Ima i mjesta za inter-kuler tocno izmedju maglenki. Felge su isto :oo::oo::oo:

renault-clio-bodykit.jpg

Edited by jure turbina
Link to comment
Share on other sites

viagru :lool:? vidim da se cudno ponasa zadnji 10tak dana...

Link to comment
Share on other sites

Sta ti znas! :mad:

Kako je dobarrr!!! Ima i mjesta za inter-kuler tocno izmedju maglenki. Felge su isto :oo: :oo: :oo:

Je vidia sam ga, ali ako njega stavim mogu samo auto ostavit isprid kuće jer ga nema šanse vozit po splitu

Link to comment
Share on other sites

A da staviš zadnji branik umjesto prednjeg? :fucka:

gallery_1262_400_104545.jpg

:dobroje:

proba sam ali nekako neće da stoji:mad:,ali definitivno mi se ovo sviđa,šta se mene tiče može lock na ovu temu branik sam naša,kiko hvala :dobroje: ,a mislim da će i Jure bit zadovoljan kako će cooler upast iza branika :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 13 years later...

Haaaaahahahq ipak postoji podforum na ovu temu! Odlicno! Iako po broju stranica vidim da su ovdje aktualne neke drugacije struje, iskoristiti cu je!

Anywho! Da malo uzburkamo emocije narodu i usput se zabavimo.

Kolega @Display i ja imamo razilazenje u misljenjima ne temu Renaulta, pa zasto Renault zajednica nebi profitirala od toga 😂

Imamo jedno glasanje!

Kolega Display kaze da Megane 3 bez obrva izgleda ko buljava Grdobina!

RENAULT_MEGANE_III_COUPE_2308fa69029c9844fc4f0167.thumb.jpeg.70b2a8005e06d8f30774b6d191f74cd5.jpeg

Dok Megane 3 sa obrvama izgleda kao mlada Tuna u niskom letu dubinama oceana.

6930865099_72ac5ae311_b.thumb.jpg.e4a651e5737aafbc0a3c33095fae2298.jpg

A ja se potpuno slazem s njim!

Nego, da razrijesimo dilemu je li to moralno ili ne, molim vas cijenjeni kolege da u komentarima ostavite svoj stav : Obrve DA ili NE, te obrazlozite zasto ne.

Mozete i stavljati na ovaj post emotikone - Srce za DA i nesto drugo za NE da je lakse prebrojati glasove ove teske teme.

 

Edited by DCA13
  • Like 2
  • Haha 1
  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

I srce i pamet i ona druga pamet dole, svu su za NE. Obrve spadaju u 90te i tamo neka manta manta gsi doba, a ne na ovaj super uspijeli dizajn (berlinu samo od naprijed gladati, odostraga zazmiriti).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, pere said:

manta manta gsi doba

 

tumblr_inline_pg3tjq4YSM1s50qig_500.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pobogu ne!

Link to comment
Share on other sites

Styling auta.. Kontroverzna tema na auto forumima - uvik postoji neki "set pravila" "šta se smije šta ne smije". A radi se da bi napravio nešto vizualno individualno na autu, naravno da će drugi svi imat svoje mišljenje o tom. Napravi kako ti se sviđa, a otkantaj broj "lajkova".

Meni osobno, taj sa obrvama, tako sređen megane bi išao uz prigodnu motorizaciju pod haubom. otvorenim ispuhom, nešto naturpijano, možda i sa kavezom unutra - neka gotovo trkaća makina.

Link to comment
Share on other sites

image.thumb.png.0d65e8a317e7abe69a40e00ee935a610.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Domagoj84 ma sacuvaj boze slagat za lajkove il tudje vizije, meni su one na to do listi kad naidju za pravu cijenu, nego kako se poveo razgovor s kolegom oko toga, reko zasto ne malo i na forumu pokenut kotacice, nije na odmet, cisto znatizelje radi.

InShot_20240320_104718855.thumb.jpg.862efe06f5b706573259b6f9abf8ee89.jpg

Ja kad gledam.usporedbu sa i bez, meni je oblik fara sa jednostavno atraktivniji, obrva mi se stopi s limom, ko da je dio karoserije bez ikakve veze s faorm, nije poanta zaklonit far nego ga uljepsati posto mi je tak gornji dio nekako velik i bublast, pogotovo na moj sicijala speci di ke i srebrni i bez projwktora, s obrvom mi far ima bolji profil i a ne odudara, prati poprilicno linije auta, jos bi bolje bilo da je u dlaku sa fugama haube no boze moj.

Ugl cisto me zanimao opci stav, tipa dal cinjenica da je nesto "out" ili "zastarjelo" nadjacava cinjenicu da estetski poboljsava izgled necega. 

Meni to ne aludira na bolje performanse ni nis, cisto mi far izgleda ljepse :)

 

Link to comment
Share on other sites

Divno

Ako može još slika i neki kraći diy do dvaespet sekundi

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.