Jump to content

Clio Sport


Guest Ozy

Recommended Posts

koja je razlika u dizajnu izmedju 3. generacije Clia npr. kojeg vozi Janketz i ovog sa 2 izlazna spuha te onog koji bi trebao izaci 14.10.2005.?

pitam jer namjeravam kupiti Clia Sport a Janketzov je jako lijep!

tnx

Link to comment
Share on other sites

janko = 172 KS serijala

redizajn = 182 KS serijala

novi clio = oko 200KS serijala

izvana su prvi i drugo jako slicni, razlika je u straznjem braniku, nesto drugaciji predji branik ako se ne varam, i kod srebrnog dolaze krom kvake izvana

a sto se tice novog sto izlazi sljedece godine je razlika drasticna

imas na forumu negdje nove slike pa pretrazi malo

Link to comment
Share on other sites

okej, tnx!

vidim da je prednji branik malo drugaciji, vise mi se svidja seriala 172hp

ovaj sa dva spuha bi nogom izbacio :)

sad cu potraziti slike, krecem na posao pa se jos citamo/pisemo

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

koja je razlika u dizajnu izmedju 3. generacije Clia npr. kojeg vozi Janketz i ovog sa 2 izlazna spuha te onog koji bi trebao izaci 14.10.2005.?

pitam jer namjeravam kupiti Clia Sport a Janketzov je jako lijep!

tnx

<{POST_SNAPBACK}>

Koliko ja znam Jankov i moj Clio su Clio Sport phase II, a ovaj sa dva spuha je phase III. Razlike u dizajnu su samo u izgledu špulja i dodatku na prednjem spojleru. Ostale razlike bile bi tehničke prirode - širi trag kotača, drukčije riješena ispušna grana i još ponešto. Osim toga u Phase III mo

Link to comment
Share on other sites

Guest Jankinjo
janko = 172 KS serijala

redizajn = 182 KS serijala

novi clio = oko 200KS serijala

izvana su prvi i drugo jako slicni, razlika je u straznjem braniku, nesto drugaciji predji branik ako se ne varam, i kod srebrnog dolaze krom kvake izvana

a sto se tice novog sto izlazi sljedece godine je razlika drasticna

imas na forumu negdje nove slike pa pretrazi malo

<{POST_SNAPBACK}>

Sve je isto između mojeg i ovog redizajniranog, prednji je isti(ako se uzme Cup dobiješ samo prišerafljenu aerodinamičku letvicu), zadnji je isto isti ali dobiješ dva auspuha i izbušene rupe za njih. A kod srebnog dolaze kvake u boji a ne kromirane. A novi je potpuno drugačiji a on će doći ako tamo krajem 2006 ili početkom 2007!!

Link to comment
Share on other sites

nisam 100% siguran ali nesto mi fali na pogledu s prijeda na ovom phase3 clitacu, nije agresivan kao phase2! ili sam samo zabrijao jer je Janketzov spusten..

ima li tu kakve razlike? znaci, phase 2 i 3

Link to comment
Share on other sites

2 rimA - tako je! :)

2 Jaketz - koliko je autek spusten?

ovaj Sjemenof izgleda k'o koza uz tvog a serijala je spusten!!

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

evo:

frend s posla ujedno radi i kao autonetov novinar pa je potvrdio da je Clio RS fakat dobar i u tom rangu da bi ga i on uzeo!

nije vozio phase3 ali je vozio phase2 i kaze da je super a za phase1 kaze da je brutalniji te ima bolji mjenjac (ne citiram, samo djelomicne info pisem)!

"Clio RS je automobil koji izaziva strahopoštovanje kod svih koji su ikada sjeli za upravljač iole sportskog automobila i mo

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

jesu to yokohama parada spec 2 na srebrnom cliu? divota...

koliko košta guma i gdje ima u zg? i ja bi to kad mi sport stigne. isto sam srebrnog naručio :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Wrbex
jesu to yokohama parada spec 2 na srebrnom cliu? divota...

koliko košta guma i gdje ima u zg? i ja bi to kad mi sport stigne. isto sam srebrnog naručio :)

<{POST_SNAPBACK}>

Bash je to i meni zapelo za oko, koje su to gume na srebrnom klitacu?

Link to comment
Share on other sites

a sto bi prema konfiguratoru u dodatnoj opremi (on-line cjenik za Sport) trebalo biti ovo:??

ispušni sustav-sportski komplet = 2,365.78 kn

nadam se da je to ona ruzna dupla spulja i da bez te "dodatne opreme" dobijem noramlni sport branik kao sto je phaseI ?!

Link to comment
Share on other sites

jesu to yokohama parada spec 2 na srebrnom cliu? divota...

koliko košta guma i gdje ima u zg? i ja bi to kad mi sport stigne. isto sam srebrnog naručio :)

<{POST_SNAPBACK}>

Jesu, to su te gume, platio je oko 900 kn jednu, negdje u gradu, nemamn pojma...

a sto bi prema konfiguratoru u dodatnoj opremi (on-line cjenik za Sport) trebalo biti ovo:??

ispušni sustav-sportski komplet = 2,365.78 kn

nadam se da je to ona ruzna dupla spulja i da bez te "dodatne opreme" dobijem noramlni sport branik kao sto je phaseI ?!

<{POST_SNAPBACK}>

Novi ti ima samo s te dve spulje...nemreš naručit bez toga!

Link to comment
Share on other sites

yokohama parada 1135 kn/kom...

e sad, koja je dimenzija na cliu sport 182 i koje gume serijski dolaze?

probao bi mijenjati novo za novo kad stigne klitač

Link to comment
Share on other sites

Svaki Michelin je Made in France... zato su tako skupi... a pogotovo Pilot Sport....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.