Jump to content

Clio Sport


Guest Ozy

Recommended Posts

ej OS-300, ajd molim te vidi oznaku brzine (V ili W) te točan naziv gume. znači: jel to exalto ili koja već?

exalto u W košta 1600 kn/kom, a sa V indeksom 1500 kn/kom.

Link to comment
Share on other sites

Oke, oke... mislio sam da su sve EU proizvodnja... :hey:

Sad su tek poceli s nekim mobilnim tvornicama, nesto sto je Pirelli poceo prije nekoliko godina....

Zato je Michelin skup, jer mu je radna snaga skupa i zato sto u svom sastavu koriste najvise prirodnog kaucuka, dok se svi drugi proizvodjaci oslanjaju na industrijski kaucuk....

Link to comment
Share on other sites

a sto bi prema konfiguratoru u dodatnoj opremi (on-line cjenik za Sport) trebalo biti ovo:??

ispušni sustav-sportski komplet = 2,365.78 kn

nadam se da je to ona ruzna dupla spulja i da bez te "dodatne opreme" dobijem noramlni sport branik kao sto je phaseI ?!

<{POST_SNAPBACK}>

Koliko ja znam, taj sportski komplet je Sebringov, znaci umjesto serijski lonaca, dobijes dva protocnija Sebringova.. Drugaciji zvuk i odredjeno poboljsanje snage/performansi.. Tako bar pise za sportski komplet u katalogu, kad se narucuje kasnije, zasebno

Link to comment
Share on other sites

ej OS-300, ajd molim te vidi oznaku brzine (V ili W) te točan naziv gume. znači: jel to exalto ili koja već?

exalto u W košta 1600 kn/kom, a sa V indeksom 1500 kn/kom.

<{POST_SNAPBACK}>

Guma se zove onako kako sam ti napisao: Michelin Pilot Sport

To je najjača Michelinova guma za cestovnu uporabu postoje još Pilot Primacy (For high mileage drivers) i Pilot Exalto.

Druga je stvar što se Clio Sport nekad isporučuje i sa Michelin Pilot Exalto2+ (Čini mi se da u Hrvatsku ipak većina dolazi sa ovim gumama).

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam, taj sportski komplet je Sebringov, znaci umjesto serijski lonaca, dobijes dva protocnija Sebringova.. Drugaciji zvuk i odredjeno poboljsanje snage/performansi.. Tako bar pise za sportski komplet u katalogu, kad se narucuje kasnije, zasebno

<{POST_SNAPBACK}>

hvala

Link to comment
Share on other sites

janko = 172 KS serijala

redizajn = 182 KS serijala

novi clio = oko 200KS serijala

izvana su prvi i drugo jako slicni, razlika je u straznjem braniku, nesto drugaciji predji branik ako se ne varam, i kod srebrnog dolaze krom kvake izvana

a sto se tice novog sto izlazi sljedece godine je razlika drasticna

imas na forumu negdje nove slike pa pretrazi malo

<{POST_SNAPBACK}>

Kak mislis krom kvake :??:

Link to comment
Share on other sites

volio bih čuti od gazde kakve su gume? navodno su fantastične

<{POST_SNAPBACK}>

Ovak ako se volis proganjat i po kisi onda ti ne preporucujem te gume jer su po kisi zivi shiiiittttt ali zato kad se cesta osusi nema te gume koja ce izdrzat opterecebnje od 130kmh kod hg-spot polurotora jednostavno fantastidcna guma po suhom i (snijegu) okrenes naopacke i da vidis gusjenicu kako baca snig

Link to comment
Share on other sites

130kmh kod hg-spot polurotora

<{POST_SNAPBACK}>

Cekaj, jel to ostajes u jednoj traci ili sjeces taj rotor?

Ako si u svojoj traci svaka dala i tebi i tvom Cliachu i gumama al ja bi rekao da si LUD! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

dizlo, ajde ne tzimaj! :) pa normalno da se Lasta zeleno gorje ne moze usporedjivati sa Sebringom ali za tu lovu (2,7kkn) Lasta slozi ne samo ispuh po zelji vec i header granu recimo.. ;)

a svi dobro znamo zasto je header grana jako dobra

<{POST_SNAPBACK}>

Link to comment
Share on other sites

Ovak ako se volis proganjat i po kisi onda ti ne preporucujem te gume jer su po kisi zivi shiiiittttt ali zato kad se cesta osusi nema te gume koja ce izdrzat opterecebnje od 130kmh kod hg-spot polurotora jednostavno fantastidcna guma po suhom i (snijegu) okrenes naopacke i da vidis gusjenicu kako baca snig

<{POST_SNAPBACK}>

znači veliš da je bolje ostavit michelinke? :cry:

A kako to misliš da su loše po kiši? slab aquaplaning, loše kočenje ili pak dr

Link to comment
Share on other sites

ej OS-300, ajd molim te vidi oznaku brzine (V ili W) te točan naziv gume. znači: jel to exalto ili koja već?

exalto u W košta 1600 kn/kom, a sa V indeksom 1500 kn/kom.

<{POST_SNAPBACK}>

Index je V. 205/45 R16 Michelin Pilot Exalto PE2.

Imaš moju toplu preporuku za te gume. Brat ih je stavio i na svoj Clio Ivica u profilu 195/50 R 15 i preporodio se. Prije su bile Continental Premium contact.

:hail:

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, jel to ostajes u jednoj traci ili sjeces taj rotor?

Ako si u svojoj traci svaka dala i tebi i tvom Cliachu i gumama al ja bi rekao da si LUD! :zubo:

<{POST_SNAPBACK}>

:bigl::bigl::bigl:

Link to comment
Share on other sites

znači veliš da je bolje ostavit michelinke?  :cry:

A kako to misliš da su loše po kiši? slab aquaplaning, loše kočenje ili pak dr

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.