Jump to content

Megane II 1.6 16V


krcko

Recommended Posts

Kupio ga od bratica, tako da je cijena ipak bila rodijacka :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • krcko

    98

  • krunek

    28

  • borny

    22

  • frenchkey

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kupio ga od bratica, tako da je cijena ipak bila rodijacka :)

To je onda odlična kupnja. :yeah:

Link to comment
Share on other sites

vjeruj mi da je gušt imat R26 i pogotovo ako ga slažeš, dorađuješ itd ... isti vrag , no bolje je ulagat u R26 nego u 1.6

razlika u cijeni ? da bi dosao samo do F1 looka već si u minusu da u startu kupiš F1.

potrošnja? istom vožnjom troši isto ako ne i manje od 1.6 .

registracija? 3300 kn sa 50% + tehnički ;)

održavanje? apsolutno sve možeš kupit zamjenski, apsolutno ništa skupo.

osječaj vozit 1.6 i r26? mislim da nema razgovora ;)

imao sam meganea 2.0 T sa 165 ks i nebo i zemlja od F1 ...

u to sve nismo uračunali ovjes od R26, motor, performanse, status, kočnice itd ...

koliko bi ti trebalo novaca da napraviš upgrade na brembo koji ima R26 :)

uglavnom, strpi se malo, pronađi dobar F1, guštaj u njemu i guštaj svaku kunu koju ces staviti na njega jer vrijedi ... evo dođi jedan dan sa 1.6 pa probaj moj R26 , provozaj ga ... pa napiši kaj misliš ;)

Edited by VedranR26
Link to comment
Share on other sites

vjeruj mi da je gušt imat R26 i pogotovo ako ga slažeš, dorađuješ itd ... isti vrag , no bolje je ulagat u R26 nego u 1.6

razlika u cijeni ? da bi dosao samo do F1 looka već si u minusu da u startu kupiš F1.

potrošnja? istom vožnjom troši isto ako ne i manje od 1.6 .

registracija? 3300 kn sa 50% + tehnički ;)

održavanje? apsolutno sve možeš kupit zamjenski, apsolutno ništa skupo.

osječaj vozit 1.6 i r26? mislim da nema razgovora ;)

imao sam meganea 2.0 T sa 165 ks i nebo i zemlja od F1 ...

u to sve nismo uračunali ovjes od R26, motor, performanse, status, kočnice itd ...

koliko bi ti trebalo novaca da napraviš upgrade na brembo koji ima R26 :)

uglavnom, strpi se malo, pronađi dobar F1, guštaj u njemu i guštaj svaku kunu koju ces staviti na njega jer vrijedi ... evo dođi jedan dan sa 1.6 pa probaj moj R26 , provozaj ga ... pa napiši kaj misliš ;)

Ma ja to znam i shvacam i vozio sam F1, (R26 nazalost nisam), no resursi od kud kupujem i slazem aute su poprilicno

limitirani, tako da na kraju dam novaca mozda i vise nego u startu za nesto bolje, ali ipak u duzem vremenskom periodu,

sto znaci da bi morao stedjeti 3-4 godine da bi mogao kupiti i odrzavati takav bolid, nisam nazalost toliko strpljiv :(

a imam doma i poprilicno veliku kocnicu zvanu supruga :rotfl:

miljon je razloga za takvu moju odluku, (mene izmjene na autu kostaju zapravo poprilicno malo, otac mi je autolimar i on mi sve radi)

a dijelova i svega se da nabavit po povoljnim cijenama (tu na oglasima, autootpadi) eto da sad ne duzim, nadam se da me shvacas

Edited by krcko
Link to comment
Share on other sites

ma ve ja shvacam, ima čovjek drugih prioriteta, ali evo primjera. . .

od mondea sam pokusavao slozit ST, od kadetta GSI, od alfe 145 1.6 16V T.Spark QV, od meganea SPORTA, od e39 ///M itd ...

i na kraju sam jedino shvatio da se u startu isplati kupit top model ...

tipa za 1.6 16V meganea, ako kupis prije FL koma, znači tabla, lampe i hrpa toga ...

a za F1 da bi izgledao tako treba ti hrpa love da performance nisi ni taknuo, i da neznam koliko love stavis nikad ti nece dati taj gust, sad se da za malu lovu nec tipa SPORTA koji ce te serijski veselit ...

IMHO ... ali kaj god da radis imas potporu :D

Link to comment
Share on other sites

po meni je gušt slagat auto nego kupit serijski nabrijan... whistling.gif sry na off-u

Link to comment
Share on other sites

po meni je gušt slagat auto nego kupit serijski nabrijan... whistling.gif sry na off-u

Tako je! Pa da 4 godine zapravo nemas sto voziti nego zicas naokolo da te se prebaci i na kraju ti sve dosadi i kupis neki serijski "nabrijani" auto.

Nema veze. I ja sam tako razmisljao sa 19 pa kad sam sa 24 vidio da sam sa 18 imao auto koji vozi, a da 6 godina kasnije (vecina potrosena na uredjivanje auta) vozim auto od stare/majke/keve osim kad svoje ne prebacujem od limara i majstora - sve mi je bilo jasno.

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kak mi vrag neda mira, malo sam gruntao i razmisljao kak bi ovog crvenka slozio :)

pa malo uzeo PS i nabrzaka slozio jednu ideju, boja definitivno candy red na silver podlogu

malo vece felge, malo u pod i tu i tamo koji krom detalj :)

i ispalo

post-1952-037609300 1287869090_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nakon maštanja ponešto se i radilo na autu,

nabavljene krom kvake, i nabavljeni krom ringovi za tablu thnx 2 ebay

pokrenulo se, sad samo treba strpljenja i "vremena" :)

post-1952-095686700 1288696528_thumb.jpg

post-1952-086760200 1288696550_thumb.jpg

Edited by krcko
Link to comment
Share on other sites

Nakon maštanja ponešto se i radilo na autu,

nabavljene krom kvake, i nabavljeni krom ringovi za tablu thnx 2 ebay

pokrenulo se, sad samo treba strpljenja i "vremena" :)

ljepo potrošenih 200tinjak kuna.. :klap:

Edited by pufy
Link to comment
Share on other sites

Isto ebay, bile su nekih 15ak eura i jos 3 eura postarina, al to su ti samo poklopci

za postojece kvake

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Malo se nesto izmjenilo na autu :), nemogu ja bez bijelih felgi

post-1952-010900300 1317480402_thumb.jpgpost-1952-011154800 1317480411_thumb.jpg

post-1952-077784600 1317480419_thumb.jpgpost-1952-040132700 1317480430_thumb.jpg

A kad bi se imalo masu para i volje ovak bi na kraju izgledao :)

post-1952-098042000 1317480440_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

super izgleda :dobroje: :dobroje: a sta ja to vidim na zadnjoj slici... :ahaa: fale nekakve kvake... :ahaa: :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

Pati za coupeom pa zavario čoek... :zubo:

Za ovu kombinaciju vjerujem da bolje izgleda uživo. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

2 Evado

da 16-ce su :)

2 Krunek

pa imam dobar uzor, samo je boja malo drugcija :fucka:

2 Smuchac

Jos ce bolje bit kad neke lajsne nestanu, a neke budu crvene :ahaa:

Edited by krcko
Link to comment
Share on other sites

Meni federi još uvijek stoje u podrumu i skupljaju prašinu :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.