Jump to content

Megane II 1.6 16V


krcko

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • krcko

    98

  • krunek

    28

  • borny

    22

  • frenchkey

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

5k kn sa ozicenjem i senzorima visine...

sami farovi valeo su 180€/par da ih se prepravit na rucno podesavanje...a manje nisu ni ti angel/devil eyes i slicni....

Link to comment
Share on other sites

vidiš, to nije puno ako misliš na Valeo farove za xenon, a ne obične. Nekako mi jeftino, da nisu to obični farovi s lećom za halogenku kakve ima phase2?

Link to comment
Share on other sites

probao sam tražiti pod "moja tema" ali nema ništa :bigl:

daj malo konkretnije ili link

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Ja ću ti reći :bigl:

blizu 5000 kn sve. Bar tako si napisao. No da je original najbolji, to stoji.

Moj nije u nikakvoj verziji imao original xenon pa sam tražio najbolju varijantu u kombinaciji s original farovima. A onda je uletio Sova i stvar se iskristalizirala :fucka:

Link to comment
Share on other sites

ma da nisam nasao ovako vjerojatno bi i ja kao i vas par sa morimoto...al poklopilo se, u francuskoj farovi i u englskoj megane breaking :D

Link to comment
Share on other sites

sLi ovo sto si ti napravio je odlicna varijanta, tako sam i ja na cliu napravio,

ali uz nemali trud nisam uspio nac takve farove tu kod nas (osim originala)

a i sviđa mi se ta daylight fora, mozda me neko nazove seljakom, zivo mi se za to :fucka:

jos moram po xenone otic i to zgotovit, a frend ce mi slozit leaving home opciju na maglenkama

i jos poneko veselje sa strujom :)

a onda limarija dolazi na red, jos razmisljam o mjenjenju boje, al ni sam nisam pametan :tup: :tup:

Link to comment
Share on other sites

a i sviđa mi se ta daylight fora, mozda me neko nazove seljakom, zivo mi se za to :fucka:

j

Ma nisi zbog toga ljakse, to je dobra i potrebna stvar, ali samo ako svjetli kako spada, a ne da je za ukras

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Stavljeni xenoni H1 6000K( thnx 2 Kruneku i Kreši), za sad se još nisam vozio s njima po mraku,

no imao sam iste takve na cliu pa znam sto mogu ocekivati :), stavljene alu kvake unutra, i

u vrata stvaljeno Pioneer TS-Q131C kikovi, jos cekam visokotonce i to bu onda skroz super,

stigla i kamera za rikverc, treba je namontirat i bit ce za 5

post-1952-013519900 1323550829_thumb.jpg

još jednom hvala Kruni i Kreši :hail: :hail: :hail: :hail: :hail:

evo kak to zgleda po danu

post-1952-091521400 1323550561_thumb.jpg

post-1952-049799800 1323550567_thumb.jpg

post-1952-058854600 1323550573_thumb.jpg

post-1952-047011900 1323550581_thumb.jpg

post-1952-084238500 1323550589_thumb.jpg

post-1952-089207700 1323550595_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Necu, sram me je :shamed: :shamed: :shamed: žuta su :bigl: :bigl: :bigl:

evo i nocnih slika, lece dobro rezu, jedino me malo muce ova tamnija mjesta, ne sjecam se al cini mi se da na

cliu nije bilo takvih mrlja iako uzivo se ne cini da je to toliko vidljivo kao na slici, bit ce da leca bas

i nije savrsena, definitivno vozacki far treba malo podici, a svijetla ima naspram obicne zarulje kolko oces :bigl:

post-1952-043004700 1323556631_thumb.jpg

post-1952-088700200 1323556641_thumb.jpg

post-1952-057598100 1323556653_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

:dobroje: :dobroje: :dobroje: nema problema i tu kameru cemo mi ugurat u auto !!!!

kaj se tice svijetla razlika naspram obicnih je velika a kaj se tice ovih crnih mrlja... pa nemoze sve bit savrseno... ipak je to kinez ( al bar su boje zica pogodili :rotfl: )

Link to comment
Share on other sites

Svjetla odlično izgledaju, pogotovo ove daylight ledice :dobroje:

Ali što će ti, pobogu, kamera za rikverc?

Pa ne voziš šleper :)

Kladim se da ćeš je pogledati samo da se uvjeriš kako nisi bacio novce bezveze :zubo:

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

Ma to iz zahebancije, kosta doslovce 17 dolara(cca85 Kn)pa reko nek se nadje

a posto imam 2 din dvd, to bi moglo bit zanimljivo :)

2 Krunek

imas pravo glede kineza :rotfl: :rotfl:

Edited by krcko
Link to comment
Share on other sites

Necu, sram me je :shamed: :shamed: :shamed: žuta su :bigl: :bigl: :bigl:

evo i nocnih slika, lece dobro rezu, jedino me malo muce ova tamnija mjesta, ne sjecam se al cini mi se da na

cliu nije bilo takvih mrlja iako uzivo se ne cini da je to toliko vidljivo kao na slici, bit ce da leca bas

i nije savrsena, definitivno vozacki far treba malo podici, a svijetla ima naspram obicne zarulje kolko oces :bigl:

Ovo bi moglo biti da žarulje nisu u fokusu, tak je i meni bilo. Provjeri da li su žarulje sjele do kraja. Ja sam morao rezat ona dva nosića na plastici žarulje da bi sjela do kraja...

Nakon toga idemo na usporedbu snopova... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ma to iz zahebancije, kosta doslovce 17 dolara(cca85 Kn)pa reko nek se nadje

a posto imam 2 din dvd, to bi moglo bit zanimljivo :)

2 Krunek

imas pravo glede kineza :rotfl: :rotfl:

Koji 2din je u pitanju, daj stavi neke slikice!

Link to comment
Share on other sites

2 Evado

probat cu to rijesit tako, a za mjerenje nema frke :dobroje:

2 nansale

imam u autu Panasonic cq vd 5505 2 DIN uređaj,

post-1952-002849700 1323702091_thumb.jpg

definitivno nije vrh ponude ali uredno radi svoj posao :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Evo napokon se malo vremena ulovilo, pa sam napravio nešto što sam odgađao za toplija vremena

uspio sam nabavit prije nekog vremena led žmigavce za retrovizore pa sam uz malu pomoc tasta

to uspio ubacit i ispalo je sasvim solidno :), cak bolje nego sam mislio, sad je ostalo jos samo

zice provuc u kabinu kroz vrata i spojit na relej od zmigavaca (krunek javim ti se :) )

post-1952-024897900 1333873062_thumb.jpg

post-1952-013493100 1333873103_thumb.jpg

post-1952-060632200 1333873115_thumb.jpg

post-1952-001265400 1333873127_thumb.jpg

post-1952-053520700 1333873141_thumb.jpg

Edited by krcko
Link to comment
Share on other sites

Sad se moli da ti netko ne ubije jednoga, onda si u banani :)

Super izgledaju. :dobroje: Rekao si da nećeš micati ove original, možda i bolje, barem imaš backup.

Link to comment
Share on other sites

Dobro izgleda, a sa zicama nemoras komplikovati, provuci do zmigavca u blatobranu i tu zakaci zice.

Link to comment
Share on other sites

Daj mi reci jeli slučajno na tim farovima bila naljepnica da nisu za xenon svjetla? Na mojim starim angelsima je bila baš takva naljepnica. I snop je bio puno kompaktniji s običnom halogenkom H1, bez sjena, rupa i presvjetlih točaka. Naravno ipak sam stavio ksenon...

Link to comment
Share on other sites

Ne, samo na djelu gdje umeces zarulju dugog svjetla stoji naljepnica no hid, ali kod lece ne,

a i da pise svejedno bi isto kao i ti stavio xenon :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.