Jump to content

Renault Wind


Med0

Recommended Posts

Jučer ih je stiglo nekoliko, a ja sam bio na pravom mjestu i u pravo vrijeme ;)

post-506-070598000 1278766429_thumb.jpg

post-506-051537800 1278766436_thumb.jpg

post-506-000354000 1278766443_thumb.jpg

post-506-086830700 1278766451_thumb.jpg

post-506-046094800 1278766458_thumb.jpg

post-506-027586100 1278766466_thumb.jpg

post-506-033161300 1278766475_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mali gad. :srce:

Još neka dobra koka da ga vozi... :D

Koji su motori unutra,jel se zna ista?

Link to comment
Share on other sites

super zgleda :dobroje:

kaj ovo na vratima, nema rukohvat nego neku tkaninu za vuci :rotfl: kao ono kaj visi u tramvajima :rotfl:

Edited by _ivo_
Link to comment
Share on other sites

Meni je cijeli auto izgledao kao Clio III u nekoj targa/cabrio izvedbi. Volio bi mu vidjeti bunker, činilo mi se onako kao da unutra stane više od shopping vrečice.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam slikao bijelog kod Kosa u Varaždinu:

post-8973-073297200 1278771865_thumb.jpg

post-8973-052080700 1278771887_thumb.jpg

post-8973-023621200 1278771911_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Motori su 1.2 TCE (D4F K 782 Euro5) i 1.6 133 (K4M N 854 Euro4). Izvana izgleda kao derivat Clia, a iznutra kao Twingo. Specifikacije su vrlo slične Twingačima.

Cijena... prava sitnica :)

Baš me zanima kad ih objave hoće li to biti ono što sam čuo...

Link to comment
Share on other sites

U auto klubu kažu 18500 eura za tce 100, 19500 za 133 - tako je u francuskoj, a valdja će ići kakva akcija :) Super mi je autić. Gepek je priličnih 270 litara, 360 s dignutim krovom. Solidni motori, performanse (ovjes i kočnice kao na Twingu RS, 17" gume) i originalan dizajn :dobroje:

Samo bih rekao da s komercijalizacijom kasne tri mjeseca jer ako se neki auto predstavlja u proljeće onda je to fun car cabrio, da isporuke odlikašicama i odlikašima budu s krajem školske godine i početkom ljeta, a ne kad već kupe Fiat 500 cabrio ili 207 cc.

Edited by DU-roller
Link to comment
Share on other sites

Bogareti,nisi valjda vec uzeo curi fiću? :doh:

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

Nije, uzela ga je ona meni.

Za*ebala se,al neka.... :D

Link to comment
Share on other sites

Za*ebala se,al neka.... :D

Ma pravi je za mene, feminiziran, 1.4 8v, brz ko metak (zna se da dvoventilci najbolje zavrte, bijeli s crvenim crtama.

Nije agresivan kao ovaj Wind i nema neki ovjes koji nabija preko rupa.

Link to comment
Share on other sites

Nisam,a najvjerojatnije i neću tako skoro vozit niti jednog,al vjerujem da je fićo skuplji,možda i neopravdano... :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Fiat 500 cabrio košta 132000 kn bez doplata, 1.4 16v 100 ks. To je slično kao i Wind, ali vjerojatno s manje opreme i nije toliko štos vozački, a prodaje ga uglavnom što je šminkerski autić.

Da stvarno kupujem auto curi (ili ona sebi što je puno izglednije, a da ga ja biram :cool: ) Wind bi svakako bio #1, iako kasni jednu sezonu. Ono sam čisto marketinški prokomentirao, kad se uzme u obzir da se većina tih kabrioleta kupuje pred ljeto, a vijek modela je recimo pet godina, šteta da jedna petina "visokih sezona" ode zbog kašnjenja.

Link to comment
Share on other sites

ovo po meni nemre bit ruzije nego kaj je :nezna:

Link to comment
Share on other sites

ovi plavi su za Bavaria tour kaj kreće po obali (od jucer do kraja kolovoza) i fkt ce ih voziti kokice (hostese)

2 paketa opreme i vec u prvom ima sve kaj treba (cak i vise od toga)..cijene od 133k kn +...

Link to comment
Share on other sites

I mislio sam si da mu je bunker velik. Kad sam gledao auto ispred Baotića izgledalo mi je kao da ima dobar bunker.

Da sam mlađi, kupio bi ga sebi a ne curi :D Njoj se ionako taj auto uopće ne sviđa, a ni njenoj frendici kojoj sam jučer pokazao fotke. Na fejsu nitko ništa nije komentirao.... ne znam :) Baš izgleda pomalo "bubičasto" :-p

Čuo sam da će osnovni TCE model koštati oko 120,000kn.

Link to comment
Share on other sites

odlican! samo obavezno barem 15mm distance iza! i ova plava svjetla, sta je to? cemu plava boja :zubo:?

onaj bijeli je za damijana :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

ma kaj brijete! konačno da je i Renault napravio auto za siromašne playboye, kakve curice, pa to je curama oličenje ružnoće...nije to neki PUG CC ili TT. ovo je prava pila za znalce, a ne za curice i seljake :dobroje:

po meni paleta motora nemre bit bolja, a što se tiče izgleda uvjek će bit pola da je gadan, a pola će reć VAU!

pitanje je samo koliko će dugo opstat na našem tržištu i po meni nebi smio bit više od 120 000 kn :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Baš sam sad gledala u baotiću i autić je SAVRŠEN. Još uvijek su sva 3 tamo baš mi je feš :hearts;:D *blink* *blink*

Link to comment
Share on other sites

Ja danas sreo plavog Winda kojeg su vozile dvije cure ;) . Odmah sam se dao u potjeru nadajući se da će mi dati đir ili dopustiti da se slikam sa njima. Zaustavile su se ispred hotela Excelsior, kad tamo cijelo leglo malih Renaulta sa oznakama Bavarie :oo: .

Nisam dobio đir, od silnog uzbuđenja nisam se slikao sa njima, ali sam zato dobio dvije VIP ulaznice za večerašnji Bavaria party u tvrđavi Revelin gdje će biti i premijerno prestavljen Renault Wind. I evo dvije slike koje sam napravio u odlasku :hey:

post-7571-045842800 1279133882_thumb.jpg

post-7571-025021500 1279133908_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Auto uopće nije ružno. Drugačiji je od ostali cvrčaka koje danas možemo kupit u ovakvim dimenzijama i ovakve fensi svrhe.

Mnogima je guzica na meganeu ruzna samo zato sto je to jedini auto s takvim diozajnom. Isti slucaj ovdje.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.