Jump to content

Renault Wind


Med0

Recommended Posts

Tak sam sad vidio. Koja gadarija. Za ovo je Tigra CC i svojevremeni CRX DelSol nesto poput Alfe 8C.

Lose dizajnirano trendsetersko govno. Ali barem je kvalitetan. :bigl:

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Vidio sam ih i ja jučer, štos izgledaju autići iako su smartovski neproporcionalni - prilično je visok i širok za svoju dužinu, a zadnje staklo je minijaturno. Sviđa mi se kako mu stoji ova plava boja.

Link to comment
Share on other sites

Fora autić, iako smatram da mu je budućnost jednaka kao i Smartu roadsteru.

Smart.roadster.arp.750pix.jpg

Link to comment
Share on other sites

Fiat 500 je auto sa dusom i tradicijom koja se vidi na svakom njegovom dijelu i pored njega ja ovaj Wind nebi nikada kupio, a nije mi ni lijep sto je u ovakvoj klasi jako bitna stavka.

Volim Renault, ali u ovoj klasi bi prije birao Fiat.

Renault mi po pitanju dizajna opcenito nema neku konstantu, ili odusevi ili razocara...nema sredine.

Koliko je Megane Coupe ili Laguna Coupe pun pogodak, toliko mi je Wind ili jos gore Fluence totalni promasaj...Fluence mi je toliko ruzan da ga ne mogu ni gledati. :doh:

Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

volim renault, svida mi se wind, stoga za sebe ne vidim druge kombinacije (fico mi nije nesto napet, lijep je, ali neznam...) wind od iza me podsjeca na lotusa elise, ma slatki autic je to, uzet 1.2 TCe i chipnuti, protocnjava i gewindacija...mozda ima i neki cup ovjes (ili je serijala, citao sam nesto da svi wind dolaze sa ovjesom od twileta RS, samo neznam dali su mislili na cup ili stock RS ovjes)

Link to comment
Share on other sites

Nigdje se ne spominje da je ovjes od cup verzije pa je vjerojatno od obične, prilagođen za dužu i drugačiju karoseriju od Twingove. Dobro je što je sklopivi krov samo oko 25 kg za razliku od većine drugih cc automobila kojima pretežak krov i mehanizam potpuno narušavaju vozne osobine. Vjerujem da kad je krov spušten Wind ima prilično povoljan omjer težine sprijeda straga i uz takav ovjes i 17" gume dobra dinamička vozna svojstva.

Link to comment
Share on other sites

@dule... nije da imam nešto protiv 500ke, štoviše naprotiv, ali mogli su zadržat i duševnu tradiciju cijenom... ovako se za ozbiljne novce dobije panda u koju mi desna noga nije normalno mogla stajati od središnjeg grebena, a stražnju klupu i prtljažnik da ne spominjem.

nevezano za wind pričam + one liste doplate kod fiata su stvarno bolne, tipa po 8-9k kn za automatsku klimu... wtf?!?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Vozio sam ga predprošli tjedan...133 verziju...krasna igračka - ne ide naravno ni približno kao moj CS 197...ali je u nekim situacijama zabavniji za voziti...lijepo mu bježi zadnji kraj tamo gdje moj to ne bi ni pomislio...i lako se kontrolira...pravi mali fun car! i fino je odrađen iznutra

Link to comment
Share on other sites

  • 12 years later...

Nije pretjerano star topic - samo 13 godina 🤣

Ima netko osobna iskustva s Windom?

Nudi mi se jedan sa lijepom opremom, 1.2 TCE... mehaniku znam tj to je c/p sa twinga2, a ostalo?
S obzirom da Twinga RS kakvog bi ja nema ni za lijek, trazim alternative.

Link to comment
Share on other sites

Još više auto za muške frizere od twinga

  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, rise said:

Bio, probao. Nazalost ocito muski frizeri ne mogu imati 2 metra i 130 kila 🤣

ne stanem nikako…

Staneš u obični twingo ali ne u ovaj za modne gurue?

Link to comment
Share on other sites

Dire, kaj hebes, danas su svakakve preferenciije i perverzije dozvoljene i poticane, zakaj ne i ova? :zubo:

tall-tall-man-driving.gif

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Wind je kabrio, ne vidim problem da Max ne stane :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jedino da pilotske naočale stavi

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Domba said:

Wind je kabrio, ne vidim problem da Max ne stane :)

Ima i pamelin crveni baywatch badic rupu kroz koju ide glava pa ga ne nosis ne.... ili? 🤣

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Hm, koja glava? :D

Inace dok sam vozio Punta Cabria vozio sam neke vece stvari bez krova, bitno je samo dobro zavezati. :D

I Nedavno sam slicno vidio sa nekim mercedesom, onda stari Fiat Spider lik je vozio OSB ploce, ali zadnje nisam bas siguran da je bilo dobro vezano :)

1 hour ago, petak said:

Jedino da pilotske naočale stavi

Iskreno, kako je zubar uvijek moze reci sa cime skinuti musice sa zuba, tako da naocale su sasvim ok :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.