Jump to content

Savjeti oko kupnje clio 197


matayaAR

Recommended Posts

A kvacilo, a tabla ekrana, volan ti isto kvrca nemoj sad sutit :cool:

Hoćeš se mijenjat za Twingo on ti se ne kvari ali se nit ne miče s mjesta a i ne troši puno :zubo::rotfl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    20

  • matayaAR

    13

  • brbo

    11

  • DU-roller

    5

Top Posters In This Topic

Moj clio ide kao demon...jos mi u petak promjene brtvu kartera sto malo slini i stavim taj alternator i to je to...

Sto se motora tice puca od snage i uz krajnju brzinu od 230 koju sam nedavno isprobao drzi se uz sve probleme jako dobro.Ima sve novo sto sam promjeniti mogao i koliko ga kod sprdao nedam ga za nikav bolnicki ormaric :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Moj clio ide kao demon...jos mi u petak promjene brtvu kartera sto malo slini i stavim taj alternator i to je to...

Sto se motora tice puca od snage i uz krajnju brzinu od 230 koju sam nedavno isprobao drzi se uz sve probleme jako dobro.Ima sve novo sto sam promjeniti mogao i koliko ga kod sprdao nedam ga za nikav bolnicki ormaric :laugh: :laugh:

Jesi neki a ormarič ima metalik boju a ti tako :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hvala vam na savjetima i pomoći, kaparen je jedan R26, nadam se da ću naći vremena ovaj tjedan da sredim sve papire, odjavim svoj stari auto i da odem po R26. Nakraju nije clio, ali je renault sport.

Link to comment
Share on other sites

Hvala vam na savjetima i pomoći, kaparen je jedan R26, nadam se da ću naći vremena ovaj tjedan da sredim sve papire, odjavim svoj stari auto i da odem po R26. Nakraju nije clio, ali je renault sport.

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

A kvacilo, a tabla ekrana, volan ti isto kvrca nemoj sad sutit :cool:

Nakon 30.000 promjenjena lamela kvačila, zbog proklizavanja i za....nja po Mirkovcu, tabla u garantnom roku promjenjena zbog 2-3 puta blinkanja, a volan ne kvrca to ti garantiram. U odnosu na tvoje probleme moj ima 95% manje i najmanje se kvario od svih RS-ova u Osijeku, a mislim i dalje.

Link to comment
Share on other sites

Nakon 30.000 promjenjena lamela kvačila, zbog proklizavanja i za....nja po Mirkovcu, tabla u garantnom roku promjenjena zbog 2-3 puta blinkanja, a volan ne kvrca to ti garantiram. U odnosu na tvoje probleme moj ima 95% manje i najmanje se kvario od svih RS-ova u Osijeku, a mislim i dalje.

S obzirom da se tvoj auto vise ni nevozi naravno da ni nema kvarova.Dam se okladit da se isti kvarovi pojavljuju svima samo je pitanje vremena.Usput kad vec hvalimo clia nemojmo zaboravit i one gumice na vratima sto su ekstra kvalitetne.

Jos nesto tvoj nije u gradu clio 197 s najmanje kvarova.To je onaj bijeli.Al ti opet nemas srece s necim drugim, a ne toliko s kvarovima

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da se tvoj auto vise ni nevozi naravno da ni nema kvarova.Dam se okladit da se isti kvarovi pojavljuju svima samo je pitanje vremena.Usput kad vec hvalimo clia nemojmo zaboravit i one gumice na vratima sto su ekstra kvalitetne.

Jos nesto tvoj nije u gradu clio 197 s najmanje kvarova.To je onaj bijeli.Al ti opet nemas srece s necim drugim, a ne toliko s kvarovima

auto se vozi samo što ti ga ne vidiš u gradu. Za razliku od tebe ja na motoru nisam imala nikakvih problema. No ovo nije mjesto da se nas dvoje raspravljamo o tome koji ima manje kvaraova.

Link to comment
Share on other sites

auto se vozi samo što ti ga ne vidiš u gradu. Za razliku od tebe ja na motoru nisam imala nikakvih problema. No ovo nije mjesto da se nas dvoje raspravljamo o tome koji ima manje kvaraova.

Evo vidis kako lupetas bezveze.Ni ja na motoru nisam imao niti jedan kvar.O tome koliko se ti kuzis u mehaniku, stoga se drzi sminkice i ostalog zenskog donjeg rublja, a ne da ljudi misle kako me je clio ostavio na cesti.Za razliku od crvene Alfe, jel :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Osjećam li šovinizam u zraku? Možda je vrijeme za jednog mačo bananka :rotfl:

...

Edited by DU-roller
Izbrisan OT i.... ništa nije ostalo :)
Link to comment
Share on other sites

Da, pusti ih još malo da vidimo čiji se više kvari...

Pa moj, ja sam probio rekord u dijelovima za njega.Barem nakon 3g imam apsolutno novo vozilo :laugh:

Edited by DU-roller
Link to comment
Share on other sites

Evo vratio se s mora danas i nakon pređenih 2000km potrošnja još uvijek 9,6 L. :) A išao sam i preko 200 :) ali malo :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Evo vratio se s mora danas i nakon pređenih 2000km potrošnja još uvijek 9,6 L. :) A išao sam i preko 200 :) ali malo :bigl:

Zanimljivo da je i meni na TCE-u bio isto prosjek 9,6 na povratku s mora kada sam ga ganjao u par navrata 200... :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Evo vratio se s mora danas i nakon pređenih 2000km potrošnja još uvijek 9,6 L. :) A išao sam i preko 200 :) ali malo :bigl:

Kad jednom postignes neki prosjek pogotovo nakon 2000km onda ga je tesko skinuti a i povecati.resetiraj komp pa ga onda vozi 200 i javi prosjecnu potrosnju jer se tako nemjeri.Ja sam postigao i manji prosjek od 6,9L ali kazem cim ga vozim kako spada to se odmah pocne povecavati a necu ni reci sto bi se dogodilo na 200.Naravno tu nije bilo toliko prijedjenih km pa da mi onda teze prosjek ide gore ili dolje.Evo meni vec zadnjih 2500km stoji prosjek izmedju 12-13L u gradu i nemogu ga drasticno promjeniti.Pa cak i kad se vozim vani potrebno je jako puno km da se on promjeni jer mi je voznja bila gradska.nadam se da svi znaju kako taj kompjuter nije tocan i precizan i kako on ako ga se neresetira nece pokazati tocno kao kad se mjeri kako spada.A to je natocite sporta do vrha i vozi se konstantno gradom 100km i odi na benzinsku i natoci ga opet do vrha pa ces vidjeti koliko si potrosio.Ova mjerenja su mi za klinac a niti ih gledam

Link to comment
Share on other sites

hehe zrmi bit prosječne potrošnje i je da napraviš puno km. :) naravno da mu nije na 200 potrošnja 9,6 :tup: ali u mojih 2,5 godina koliko imam ovaj auto i 50 000 prijeđenih km mogu sa sigurnošću reći da mi se prosječna potrošnja kreće između 9 i 10 litara.

Link to comment
Share on other sites

hehe zrmi bit prosječne potrošnje i je da napraviš puno km. :) naravno da mu nije na 200 potrošnja 9,6 :tup: ali u mojih 2,5 godina koliko imam ovaj auto i 50 000 prijeđenih km mogu sa sigurnošću reći da mi se prosječna potrošnja kreće između 9 i 10 litara.

Zavisi gdje i meni je vani prosjek oko 7L ali gradom se nemoj zavaravati da ti je toliki.sigurno.I nisam ja glupav kao sto si mi slicicom pojasnio dobro ja znam sto znaci prosjek.Vec sam ti uostalom i objasnio pa procitaj nanovo kako se mjeri ak ti nije jasno.samo mi nemoj reci da ti je prosjek gradom s climom izmedju 9-10L i to jos ga povremeno i stisnem jer to necu povjerovat ama bas nikom tko vozi ovaj auto.Ili ga zaista vozi ko tetkica i ono mjenja ko baba brzine.ja imam ucestalu voznju i to vecinom gradom i kazem potrosnja ovakvog auta je uzasna kad ga se vozika u gradu jos ako ga povremeno stisnes.Vani se moze dobrim prosjekom voziti a ovih tvojih 10 moze biti kombinirana voznja.

Link to comment
Share on other sites

A tko je gdje rekao da je to gradska vožnja. :) to što je tebi gradska vožnja 90% prosjeka je tvoja stvar, ja samo znam da mi prosjek jaaako rjetko ide preko 10 jer mi je grad puno manji od tvog i svugdje stignem začas a i koristim se motorom preko ljeta. I da zrmi to je kombinirana vožnja jer ako netko priča o prosječnoj potrošnji svog automobila onda priča o kombiniranoj potrošnji inače bi naglasio da je to potrošnja u gradu ili na otvorenoj cesti. Vozim se više van grada i ne stišćem ga nikad po gradu nego samo na otvorenoj cesti(po mogućnosti nenaseljena i zavojita područja). Gle meni je ovako tebi je onako i to je to, različita mjesta, različiti stilovi vožnje i to ti je to. Vjeruj u što hoćeš al ja znam da je kod mene tako, a na kraju krajeva ja sam to napisao generalno, neznam zašto si se ti osjećao prozvanim. NHF :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

A tko je gdje rekao da je to gradska vožnja. :) to što je tebi gradska vožnja 90% prosjeka je tvoja stvar, ja samo znam da mi prosjek jaaako rjetko ide preko 10 jer mi je grad puno manji od tvog i svugdje stignem začas a i koristim se motorom preko ljeta. I da zrmi to je kombinirana vožnja jer ako netko priča o prosječnoj potrošnji svog automobila onda priča o kombiniranoj potrošnji inače bi naglasio da je to potrošnja u gradu ili na otvorenoj cesti. Vozim se više van grada i ne stišćem ga nikad po gradu nego samo na otvorenoj cesti(po mogućnosti nenaseljena i zavojita područja). Gle meni je ovako tebi je onako i to je to, različita mjesta, različiti stilovi vožnje i to ti je to. Vjeruj u što hoćeš al ja znam da je kod mene tako, a na kraju krajeva ja sam to napisao generalno, neznam zašto si se ti osjećao prozvanim. NHF :dobroje:

Ovo sad sto si napisao ima smisla i to ti vjerujem.Neosjecam se prozvanim ali dobro znam kako se krece potrosnja u gradu i s puno slabijim autima i to od ljudi koji voze nove aute (benzince) i kad mi netko kaze laz onda jebiga uspjenim se.Nisam te razumio onda ali ja svoj auto 90% vozim u gradu i znam jebiga koliki je to potrosac.Za 172/182 bi povjerovao.

Kobinirana i prosjecna potrosnja?Hm meni to bas i nije isto:)).

recimo vozim se 100km u gradu i to samo grad i onda tocno na benzi izracunam prosjek gradom.Znaci ja u jednom trenutku trosim i 20 i 15 i 7,5 i 0 litara goriva i kad se to sve zbroji oduzme dobijemo prosjek.Za razliku od kombinirane gdje vozim malo u gradu a malo izvan grada i to bi opet realno bilo da je u omjeru 50:50 da dobijemu neki prosjek mjesovite ili kombinirane voznje.Tako da sve one fore sa kompjuterom meni osobno neigraju nikakvu ulogu jer mislim da su netocne i nerealne te se samo oslanjam na brojku koju mi da benzinska crpka:))

Link to comment
Share on other sites

na kraju se ovo pretvorilo u raspravu o potrošnji clia 197-ice ... ccc ...

kaparen je jedan R26, nadam se da ću naći vremena ovaj tjedan da sredim sve papire, odjavim svoj stari auto i da odem po R26

nego, jel se sređuju papiri?! pretpostavljam da već voziš R26 pa nemaš vremena komentirati :ahaa::dobroje:

Edited by MaxLuppo
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.