Jump to content

The Game


Guest

Recommended Posts

pa vjerujem da 12 ce biti dovoljno za se skupiti nas 10tak sa foruma (hehe, ocete skinuti igru pa da se nademo na netu?)

a ovo ferari akademi je strava, jos par dana pa pocinjem trenirati :zubo: nurburgring znam, mugello tako tako, a fiorano nikako :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ruske

    26

  • Blue_Fatal1ty

    17

  • ZD1400RT

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

ovo je uzas, pogledajte na 1:15 kako se okrenuo, totalno nerealno...

a na kraju filmica razbije se prednji spoiler i kako vidim nema nikakvog efekta na drzanje i skretanje (tko je igrao rFactor zna kako je zaebano voziti bez prednjeg spoilera)

Link to comment
Share on other sites

a na kraju filmica razbije se prednji spoiler i kako vidim nema nikakvog efekta na drzanje i skretanje

pa to je MS, tko je vidio da njemu vožnja bez prednjeg spojlera ima efekta na držanje i skretanje :laugh:

Link to comment
Share on other sites

ovo je uzas, pogledajte na 1:15 kako se okrenuo, totalno nerealno...

a na kraju filmica razbije se prednji spoiler i kako vidim nema nikakvog efekta na drzanje i skretanje (tko je igrao rFactor zna kako je zaebano voziti bez prednjeg spoilera)

Aj mi objasni što je nerealno kod okretanja, ja se ne kužim.

Normalno da nema efekta zbog gubitka prednjeg krila kad su uključene sve moguće pomoći, a ovaj što vozi je panj.

Link to comment
Share on other sites

nerealno kod okretanja mi je da se sve to dogodilo u malo prostoru i nekako prebrzo, meni nerealno, pogotovo kad znam kakva su okretanja u rFactoru kad malo liznes travu na izlazu iz zavoja, ovo mi je nekako prejednostavno okretanje i nekako brzo zaustavljanje...

ja se nadam da ce sve biti jos vise realnije, jer ako je ovako, mislim da ja ostajem na rF-u i cekam da izade 2ojka :zubo:

Link to comment
Share on other sites

PREDOBRO

Recommended Requirements:

Windows XP/Vista/7

DirectX 9.0c

Intel Core 2 Duo @ 2.66GHz or Athlon X2 4200+

2GB RAM

Graphics Card: GeForce 9800 or ATI Radeon HD 4850 series

DirectX Compatible Sound Card or motherboard audio

Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive

12.5 GB Hard Drive Space

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

pa bilo bi red da stavis koji link ili nesto...kako ja zna sutra izlazi :roll:

Link to comment
Share on other sites

pa bilo bi red da stavis koji link ili nesto...kako ja zna sutra izlazi :roll:

e pa krivo znaš! :zubo: Ako stavi link pobrat će ban...

Link to comment
Share on other sites

e pa krivo znaš! :zubo: Ako stavi link pobrat će ban...

Upoznat sam vec :bigl: :bigl: . Rijeseno preko alternativnih puteva

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ima online, ali samo za 12 vozača! Živio rFactor!

Moj covjek! Gdje vozis u kojoj ligi?

I ja cekam rfactor 2, dotad zivio rfactor :)

Williams Renault :)

Edited by dadox
Link to comment
Share on other sites

Tko je probao da čujem dojmove?

Prvi dojmovi su da je kisa prejebeno dobro napravljena, sto po fizici, sto po izgledu. Graficki je 10/10, Izbornici 10/10, zasad je meni predobra.

2 Ruske: Nemoj sumnjat, warez uvijek ima bar 2 dana prije igre

Link to comment
Share on other sites

Igra je u ukupnom dojmu ok. Nije totalna simulacija nego onako kako sam i očekivao od codemasters-a.

Iritira zvuk šaltanja u nišu i sporost šaltanja u višu. (tu sporost možete vidjet na filmićima na youtube-u)

Grafika je ok, ali su pomalo isprane boje.

nisam puno igrao pa dalje ne mogu govorit.

Link to comment
Share on other sites

odlicno, pokvario si mi iscekivanje skidanja torenta...

sad ne ocekujem nista...zanima me taj zvuk, jer sam nesto primjetio cudno na filmicima...nadam se da nije neko s**nje, inace ce rFactor i Dazorov mod 2010 rulati dalje  :zubo:

edit: potrazio po YT, zvuk saltanja u nizu mi nije los, podsjeca me na CART series kad sam pratio pred 5 i vise god, sad neznam dali imaju jos uvijek takav zvuk...ali zvuk kod saltanja u visu, padanja okretaja nakon saltanja i sporost saltanja su mi totalno NEREALNI...

zvuk 6/10

vidjet cemo dalje, kad odigram malo...

edit 2: ali opet kad pogledate ovaj filmic:

http://www.youtube.com/watch?v=_5WtjQM2qXQ

meni se tu sve cuje normalno, takoda smatram da si ti igrao na automatic gdje uvijek dosta rano saltaju, pa se zato zvuk cini cudnim i trulim...ili mozda je jednostavno do formule druge (gledao sam prije filmic sa toro rossom i truli zvuk je imao, a ovo je ipak mclaren  :ahaa:) probaj rucno saltati, ja znam da nemogu bez toga, tako da ce biti turiranja u iber  :lool:

zvuk: 8/10

molim vas vidite vi ovo!!!!

kako savrsno po kisi, bas se NISTA ne vidi...a i ovdje mi zvuk djeluje dobro...

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

Probao i kao što blue reče nisam se oduševio... Vozljivo samo me smeta apsolutno ta sporost kod šaltanja a čak i response na gas mi se čini da je spor...

Nisam čačkao po postavkama jer sam odvezao 2-3 kruga i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Po opisima drugih koji imaju iskustva u rFactoru vidim da je igra ispunila moja očekivanja te da su napravili igru koja će biti zabavna širim masama koje ne zanima realnost, već grafika ispranih boja, igra koja po krugu oprašta promašene putanje, kasna kočenja. Točno poput Colin Mcrae serijala!

Link to comment
Share on other sites

igra koja po krugu oprašta promašene putanje, kasna kočenja. Točno poput Colin Mcrae serijala!

Colin McRae je ja mislim zakon za ovo :) ... iako josh nisam probao :fucka: ... nego, jel se može vozit mišem?! i može li se rFactor vozit mišem?

Link to comment
Share on other sites

nego, jel se može vozit mišem?! i može li se rFactor vozit mišem?

ne i ne!

Ali F1 2010 se savršeno vozi sa rumblepad-om. Još mi je iritantno sporo skretanje s volanom. Nema onog da cukne s volanom nego lagano skrece. To je malo zajebano na mjestima gdje treba nagli pokret volanom.

Link to comment
Share on other sites

Evo meni se igra ipak svidjela! :zubo:

ako još tko djeli takvo mišljenje mogli bi nabacit preko hamachija koju rundu.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.