Jump to content

The Game


Guest

Recommended Posts

malo mog gameplaya...sugavo vozim jer mi ovo bio priv izlazak na stazu...plus sta se borim sa komandama koje mi kasne pol sekunde...plus sta je tipkovnica u pitanju...uskoro valjda neki volan ce doc, par sto kn, eh, kad bi imao G27 :frown:

http://www.youtube.com/watch?v=FiEKTSem7II

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ruske

    26

  • Blue_Fatal1ty

    17

  • ZD1400RT

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kupi si rumblepad 2.

Baš me prisiljavaš da ja stavim svoj video vožnje! i bome ću ga stavit sutra navečer.

BTW:

Prijedlog modu:

Preimenovat naslov topica u F1 2010 Game i preselit u small talk.

Edited by Blue_Fatal1ty
Link to comment
Share on other sites

necu rumblepad2, imam nesto slicno (solidan gamepad) i igrao sam na rumblepadu2 i mogu rec da mi bolje na tipkovnici...doc ce neki volancek, imam na umu jednog: http://www.links.hr/index.php?naziv=Volan+GENIUS+SpeedWheel+5+Pro%2C+USB&option=artikl&id_kategorija=102005&id_artikl=102.005.030

btw. sredio sam problem sa kasnjenjem komandi, tako da sad ide sve to glade, samo opet na tipkovnici nije lako po kisi sa iskljucenim TC-om, malo po malo cu ga smanjivati, pa zabava moze pocet :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Kupi si rumblepad 2.

Baš me prisiljavaš da ja stavim svoj video vožnje! i bome ću ga stavit sutra navečer.

baš sam htio reći da se takve stvari ne stavljaju :)

Link to comment
Share on other sites

necu rumblepad2, imam nesto slicno (solidan gamepad) i igrao sam na rumblepadu2 i mogu rec da mi bolje na tipkovnici...doc ce neki volancek, imam na umu jednog: http://www.links.hr/index.php?naziv=Volan+GENIUS+SpeedWheel+5+Pro%2C+USB&option=artikl&id_kategorija=102005&id_artikl=102.005.030

Nemoj kupovati ta "smeća". Radje pogledaj oglase, uštedi još 200-300kn i uzmi polovni Logitech Driving Race Pro ili logitech Momo. Ja sam ubo polovni G25 i užitak vožnje je neusporediv u odnosu na druge marke volana.

Evo ti par zanimljivih linkova na oglase:

http://www.njuskalo.hr/pc-igre/logitech-momo-volan-povoljno-oglas-1051374

http://www.njuskalo.hr/igrace-konzole/logitech-volan-force-feedback-pedale-mjenjac-ps2-oglas-1640973

Link to comment
Share on other sites

hvala na ideji... :hail:

imas pravo, samo nadam se da je ok, a tesko da cu moc provjeriti sa covjekom doma na kompu...

vidjet cemo...

Link to comment
Share on other sites

nikad, al nikad ne kupujte volane s potenciometrom! To je ko žena bez sisa! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Probao igru. Grafika savršena, efekt kiše i sl., ali vožnja je katastrofa. Arkada nad arkadama. Zvuk bolida koda ima 6 motornih pila iza. Pri 320 km/h imam feeling da idem 60 km/h. Stvarno mi nije jasno, toliko uloženo u grafiku, reklamiranje..., a da nisu ili ne žele složiti poštenu fiziku pa da se to može nazvati simulacijom. Šteta.

Link to comment
Share on other sites

Probao igru. Grafika savršena, efekt kiše i sl., ali vožnja je katastrofa. Arkada nad arkadama. Zvuk bolida koda ima 6 motornih pila iza. Pri 320 km/h imam feeling da idem 60 km/h. Stvarno mi nije jasno, toliko uloženo u grafiku, reklamiranje..., a da nisu ili ne žele složiti poštenu fiziku pa da se to može nazvati simulacijom. Šteta.

gledaj. Ja ih razumijem. Dali bi oni svi klinci pokupovali igru da je to hardcore simulacija?

Link to comment
Share on other sites

zar ne mogu kreirati dva moda igranja :nezna: ...

to bi praktički zahtjevalo 2 fizička engine-a, A to im se neda! :zubo:

ma meni je igra i ovak dobra!

Link to comment
Share on other sites

Ima li netko problema da mu igra trza...mislim da bi mi comp trebao biti dovoljno jak da pokrene tu igru...Intel Dual Core 2X2,66, 4GB rama, nVidia 8800 GTS, a igra trza...neznam da probam skinuti sa nekog drugog izvora? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Ima li netko problema da mu igra trza...mislim da bi mi comp trebao biti dovoljno jak da pokrene tu igru...Intel Dual Core 2X2,66, 4GB rama, nVidia 8800 GTS, a igra trza...neznam da probam skinuti sa nekog drugog izvora? :nezna:

dali si instalirao nove drivere za grafičku?

igra ti nikako nebi smjela trzat.

Link to comment
Share on other sites

nije stvar u tome, nego je stvar da je igra bugovita, i cesto se dogodi da igra trza na jakim konfiguracijama (zabiljezeni slucajevi na 3xcore kompu sa GTS/GTX grafuljama novije generacije (250 i dalje)...

i daj objasni pojam trza...jel ti samo malo se vidi ili bas ono jebeno trza?

meni se vrti na 23-24 fps sve na high, s time da mi graficka vec starija...

Link to comment
Share on other sites

Igra ne da trza nego ide jedna slicica u minuti. :bigl: ...uopce ne uspijem ni doci do video postavki da malo smanjim rezoluciju.

Uglavnom ucita mi ju normalno i sve prodje do trenutka kad sjedim u boksu u bolidu...e onda dalje nece. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

eh onda neznam...katastrofa!!!!

ma ako ne rijese te sve probleme u 2-3 patcha uskoro, onda ce igra ic baj baj...

jednostavno neupravljiva je, prije su mi komande kasnije pol sekunde, sad je malo bolje, ali opet kasne frakciju sekunde...a to je dovoljno...i svi se zale na to...

ali grafika je stvarno jebena, plus kisa je odlicno napravljena, nis se ne vidi kad pada i pogotovo kad vozis se iza nekog...totalno realno!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas, ali meni igra i radi sasvim normalno i komande mi odgovaraju instantno.

2 Dule: Posto si me pozdravio danas u Bilju kad smo se mimoisli, dat cu ti ja svoj original, pa probaj s njim.

Link to comment
Share on other sites

nije stvar u fps-ima nego nekome komande jednostavno kasnije reagiraju...nema veze sa grafikom nego sa brzinom kojom igra pretvori pritisak tipke u akciju :zubo:

Link to comment
Share on other sites

nije stvar u fps-ima nego nekome komande jednostavno kasnije reagiraju...nema veze sa grafikom nego sa brzinom kojom igra pretvori pritisak tipke u akciju :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Dal je zainteresiran netko da igramo preko hamachija?

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.