Jump to content

Kupnja clia sport


Guest

Recommended Posts

Malo sam kopao po forumu glede problema na sport-ovima (konkretno 172 ph2), ali me zanimaju vasa iskustva s doticnim autom...

Kakva su vasa iskustva s kvarovima na autu, dal je auto po vama pouzdan i na kraju krajeva, da li ste zadovoljni s njim...?

Link to comment
Share on other sites

A kakve si probleme pročitao da ima?

Ne znam, ja sam sa svojim super zadovoljan...nisam imao ni jedan kvar, jedino ga malo uče obrtaji po zimi kad ujutro upalim auto, kao da ne zna držati čok na jednim obrtajima nego smanjuje pa diže, al to se smiri za minutu...

Link to comment
Share on other sites

A kakve si probleme pročitao da ima?

Nisam ni rekao da ima problema... :D

Zapravo, jedino kaj sam naso da je ekipu mucilo (izmedju ostalog, i tebe :) ) to sa cold start-om (sto je ocito na svim gen. clia u banani) i da getribe nisu bas nesto...

Ma u nedoumici sam glede odabira "novog" auta...

Bilo je tu svega na pameti, al zadnji mi se sad 172 mota po glavi... :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je getriba dobra, jedino se ne može baš jako jako jako brzo šaltat. Još su im boljka nosači motora, al to je potrošna roba tako da...

Auto za vožnju je prepredobar, do 7-8k eura nećeš naći boljeg "drivers car" od ovoga...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vlasnik već skoro 2 godine....i vjeruj mi podvuče ti se pod kožu...ja sam imao problem sa getribom al to im je slaba točka(a pošto si u Zg tu imamo doktore za takve stvari)...bolji i brži auto za te novce nećeš naći...pogledaj si ovog plavog od korisnika RSkec što se prodaje...meni je mrvicu žao što nisam išao gledat toga kada sam kupovao prije 2 god...My link :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Malo sam kopao po forumu glede problema na sport-ovima (konkretno 172 ph2), ali me zanimaju vasa iskustva s doticnim autom...

Kakva su vasa iskustva s kvarovima na autu, dal je auto po vama pouzdan i na kraju krajeva, da li ste zadovoljni s njim...?

ako ti se da čitati evo ti tu iskreno najiskrenije

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?showtopic=15443&st=0&p=9538026&hl=speed&fromsearch=1&#entry9538026

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa svojim imao dosta problema ali taj motor koji je bio u mom autu je vjerojatno načet ili ubijan kod prijašnjeg vlasnika...i zato je nakon godinu ipo dana kod mene ispustio dušu. Nisam čuo da je itko imao slične probleme. Bez obzira na sve opet bih kupio Clio sport 172/182 jer jednostavno nema trenutno na tržištu automobila koji nudi više za te novce. Postoje snažniji od njega ali onda budu stariji i s lošijom opremom...postoje opremljeniji i noviji od njega ali onda zaostaju u voznim osobinama...uvijek nešto fali drugim sličnim fun vozilima kad ih se ide uspoređivati sa starom sportuljom.

Link to comment
Share on other sites

da se nadovezem na temu, da ne otvaram drugu bezveze... nudi mi covjek sporta 172-icu za 4000€ do reg., nikad udaran, u prilicno dobrom stanju ali na satu 171000 presao.. ima li smisla to kupovati?

Link to comment
Share on other sites

da se nadovezem na temu, da ne otvaram drugu bezveze... nudi mi covjek sporta 172-icu za 4000€ do reg., nikad udaran, u prilicno dobrom stanju ali na satu 171000 presao.. ima li smisla to kupovati?

ako ces uloziti u njega nesto para zasto ne... mozes promjeniti veliku vecinu motora za nekih 2000e+ ( original sve ako oces da fercera kako spada ) ... + sitnice

u krajnjem slučaju sve ovisi u kakvom je stanju motor, mozda je dobro sve pa ne treba nista ni mjenjati, a mozda bolje staviti cijeli novi... treba vidjeti.

Edited by Dinnek
Link to comment
Share on other sites

Nego...

Jel vlasnik onog clia s sparco cromodorama na forumu ovdje...?

Vidio jesam tu na forumu taj clio, al dok je jos bio kod bivseg vlasnika...

Cardak :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Pa kaže ti, bivši Čardakov.

A lol... :rotfl:

Znam da je to Cardakov bivsi auto, nego pitam dal znate tko sad vozi auto...? :D

Valjda me niste skuzili...

No nema veze, poslao PM soloxu da dogovorimo cvenk... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

evo da ne otvaram novu temu bezveze postat ću ovdje pa neka modovi maku il nešto ak ne paše

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-sport-182-oglas-1728239

dakle jel poznat kome ovaj clio?isprva mi se činio ok dok nisam vidio da nema naprijed perače farova samo su rupe,farovi mi isto djeluju kao da su obični isto,maska na prednjem braniku nije od sporta nek sa običnog clia i mislim da je ovo fino bilo razbijeno a i papučice su malo u čudnom položaju a to se može desit jedino ako se svjetski zabiješ sa prednjim krajem

Link to comment
Share on other sites

evo da ne otvaram novu temu bezveze postat ću ovdje pa neka modovi maku il nešto ak ne paše

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-sport-182-oglas-1728239

dakle jel poznat kome ovaj clio?isprva mi se činio ok dok nisam vidio da nema naprijed perače farova samo su rupe,farovi mi isto djeluju kao da su obični isto,maska na prednjem braniku nije od sporta nek sa običnog clia i mislim da je ovo fino bilo razbijeno a i papučice su malo u čudnom položaju a to se može desit jedino ako se svjetski zabiješ sa prednjim krajem

Izgleda i kao da je airbag na volanu tapeciran... :laugh:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.