Jump to content

Kupnja clia sport


Guest

Recommended Posts

A lol... :rotfl:

Znam da je to Cardakov bivsi auto, nego pitam dal znate tko sad vozi auto...? :D

Valjda me niste skuzili...

No nema veze, poslao PM soloxu da dogovorimo cvenk... :D

Jesi ti kupio taj auto?

Link to comment
Share on other sites

nije mrcina je kupio imprezu... model iz 97. iz krapine,ako ju neko zna... lijepo auto izgleda,mislim da je cak bila u power tunningu...

Link to comment
Share on other sites

nije mrcina je kupio imprezu... model iz 97. iz krapine,ako ju neko zna... lijepo auto izgleda,mislim da je cak bila u power tunningu...

prelijepa je :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Solox-ov auto je još u oglasniku...cijena skroz ok...neznam kako nije otišao, uredan auto kako se čini, i Dinnek kaže da je odličan...

...nemojte da ga moram ja kupiti, haahha :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Solox-ov auto je još u oglasniku...cijena skroz ok...neznam kako nije otišao, uredan auto kako se čini, i Dinnek kaže da je odličan...

...nemojte da ga moram ja kupiti, haahha :laugh:

dobar je njegov auto. :dobroje: uostalom Boban ce odvesti auto na provjeru gdje god kupac zeli. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.