Jump to content

Renault Clio Williams 2.0


GTT

Recommended Posts

Evo ekipa, da predstavim svoj Clio Williams. Auto je 1993. god, prva i originalna serija Williamsa sa pločicom serije motora 2333. Ovaj Williams je bio najlakši od svih, te je bio napravljen u 500 komada. Auto ima 140.000 km, pratim ga već godinama, odkad se prodavao za 10t€, pa do danas, kada sam konačno uložio sebe u to da skupim novac i kupim ga. Auto je za 17 godina star u solidnom stanju, nije bio razbijan, unutrašnjost je doslovno kao nova, mehanički (motor, ovjes i ostalo) je zaista u fantastičnom stanju. Problem ima sinhron treće brzine, no to će se rješavati prvo na autu, vrlo brzo.

Karoserija je odlična, nerazbijana, no 17 godina starosti je ostavilo traga, malo je počeo napuhavati kod zadnjeg rubnjaka i ljusti se boja na par mjesta i tako.

Moj plan je složiti mjenjač kako spada u BB Terror garaži, urediti felge i nakon zime vjerojatno kompletno uređenje limarije i lakiranje :dobroje:

No polako, ne žuri mi se nikud, eto, auto stvarno ide fenomenalno, nisam očekivao da tako ide. Ovaj auto je zaista izuzetan jer je u kompletno tvorničkom stanju sa svim elementima originalnog Willi-a. :dobroje: U vožnji se ponaša fantastično, ima duh gt turba, u niskim ide ko da ima kompresor, a osjećaj u vožnji mi je kao da vozim klasu veći auto. Mislim da je to baš zbog tog prednjeg mosta.

I eto, ima posla, ali srce je veliko, ovo je jako rijedak automobil kojeg sam sanjao i mislio da ga nikada neći imati. Čuda se dešavaju, zar ne? :)

240920101992Large.jpg

240920102014Large.jpg

fotografija2Large.jpg

240920102009Large.jpg

240920102008Large.jpg

fotografija3Large.jpg

240920102003Large.jpg

240920102004Large.jpg

240920102005Large.jpg

240920101998Large.jpg

240920101999Large.jpg

240920102001Large.jpg

Pločica

240920101996Large.jpg

240920102000Large.jpg

Ovo ispod police je spremište za odijelo od kože :cool:

240920102011Large.jpg

Potkova u gepeku je u autu već 15 godina. Neću je vaditi iz auto. Svidja mi se ta karma :)

240920102012Large.jpg

C57M original Williams

240920102007Large.jpg

240920102018Large.jpg

:tup:

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

:hail: :hail:

ljubomoran sam ..

ajde se sad počasti s kavom na plitvicama u nedjelju.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

prvo kupi ovog puga, pa sad willia, ma 'ebi se više laugh1.gif sretno dalje sa autekomdobroje.gif

edit: samo jedna stvar, 2.0 ili 1.6?

Edited by Negro
Link to comment
Share on other sites

Znas kaj?!!!

Jedini problem u ova tri auta je kaj ih nemozes voziti sva tri istodobno!!!Dobro osim na kamionu... :zubo:

Definitivno ispunjavas svoje zelje na pravi nacin i tebi Djed Mraz netreba!!!

:klap:

Link to comment
Share on other sites

meni će taj auto i dalje ostati samo san! svaka čast, samo naprijed i puno sretnih i brzih km ti želim!! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

lopove, zavidim ti :zubo:

auto je predobar  :dobroje:

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

Čestitke! Završio je u pravim rukama. Koliko mi je žao kaj ga frend nije uzeo toliko mi je drago kaj si ga ti uzeo ;)

Negro - za ovo pitanje o motoru se odi sam kaznit

Link to comment
Share on other sites

pa onak, malo piše 2.0 malo piše 1.6

Piše F16 na plastičnom poklopcu...mašina je F7R 2.0 16v 150 ks po DIN standardu.

Link to comment
Share on other sites

Markić, ti si bog, ne znam kaj da ti drugo velim. Sretno sa sva tri auta! Imam užasnu želju vidjet willams uživo pa se nadam nekom druženju. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Danas vidio, vozio se i to je ispunjenje djecackih snova.... Kaze EVO casopis za njega: "najbolja jurilica ikada". Ja bih rekao veci raritet od Bugatti Veyrona.... Ovaj auto mi se cini kao rijetko Faberge jaje optoceno zlatom. Pa da, ima i zlatne felge, zlatnu plocicu, zlatne naljepnice, zlatnu povijest.... Buraz, ti si lud!

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je auto več bio dogovoren kad se on počeo raspitivati..

kad je več drugi dan bio pod prozorom.. :klap:

GTT: je tako?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.