Jump to content

Renault Clio Williams 2.0


GTT

Recommended Posts

Svaka čast na kupnji Williamsa. :) Moj auto snova.

Kad već nije u mojim rukama :zubo: drago mi je da je u tvojim jer znaš cijeniti za razliku od većine ljudi čije sam komentare čitao ovih godina na forumu tipa, star auto, ne vrijedi toliko... Originalnog Williamsa nisam nikad ni vidio, kamoli vozio pa mi je full drago da te oduševio performansama jer full je lipše to čuti od čovika sa foruma, nego kad se čita članak nekog novinara udaljenog 2000km. Sad imam ekstra razlog posjetiti neki meet kad bude u ZG samo da ga vidim :) A dok mene ne pokenja neka dobra lova u životu do tad ću se morat zadovoljit sa originalnim naljepnicama :cool:

Neka te dobro služi!

star auto, skup? pa to su debili, koji kolega moj pojma nemaju što je to.

strašan je auto, snažan je u niskima kao životinja i razlika u odnosu na Clio 1.8 16S je nebo i zemlja.

Nema problema ekipa, svi će auto i vidjeti i biti voženi u njemu, vremena imamo u životu, Willy ne ide nikuda, tako da nema brige.

Vezano uz ležanje i guzu, nisam ga još provocirao, tek 1 dan ga imam, a danas pljušti kiša, tako da se baš neću igrati...

:)

Hvala svima na čestitkama i podršci i razumijevanju mog stanja uma LoL :bigl:

Link to comment
Share on other sites

snažan je u niskima kao životinja

Ovo mi je poseban dio. Obožavam aute koji od niskih okretaja snažno vuku.

Ne volim auto tjerati u visoke okretaje (štaš, takav sam)

Zato mi je moj R5 drag jer ima mali (relativno) raspon okretaja. blokada mu je na 5000

On na 2000 već fino vuće i divota mi je voziti ga tako. Lagani "kruzing" cestom, a kad ti netko zasmeta samo žmigavac i po gasu, bez straha

Još kad ga uspijem srediti da bude pic-pic. :ahaa:

Za wilija ti nemam šta reći. Stvarno za diviti se. Imaš garažu koju bi svaki, ma kakav bio, ljubitelj renaulta mogao samo poželiti.

Nadam se da ću u budučnosti imati dostojnu garažu tvojoj, ali moja bi išla unazad (po godinama) R5 GTE, pa R5 alpina (stara), pa jedan R8, R dauphine. Pa onda tu mora biti bar jedan R4 TL, R4F4, R4F6, R4 L (GTL-a već imam) i tako......

Blago nama velikoj djeci i velikim snovima. :bigl:

Edited by petak
Link to comment
Share on other sites

petak :dobroje:

osobno mrzim vrtiti auto do besvjesti, od GTT-a mi je to ostalo, od 2000-5500 i to je to. :)

Ovaj clio je u gradu divan, možeš cijeli grad proći u četvrtoj na vrhu gasa, pršti od snage.

obožavam to, točno mi je to malo falilo na 106, on ide strašno, ali je ispod 3500rpm-a polu-mrtav :)

Link to comment
Share on other sites

Eto sad, imaš tri francuske krame pod prozorom i brdo problema.

:doh:

Svaka ti čast i puno sreće i zadovoljstva u novoj pili.

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Fantastičan auto. Jedan od najboljih s prednjim pogonom ikada.

Daj samo reci, jel je guzica vesela kao što pišu u EVO magazinu i jel se stvarno može voziti kao da ima pogon straga???

:hail:

Na 106-ici je kažu još veselija...ali da se dobro kontrolirati. Williams, ventiler, stariji Clio sport, 106-ice rally, Saxo vts...svi se dobro voze i ne cure preko nosa (inače boljka velikog broja prednjepogonaša) i putanja kroz zavoj se lako korigira malo veselijom guzicom...

to sto je veselija guza je zato sto je prednji kraj siri nego na ventileru.slican efekat se postize dodavanjem distancijala napred.u par navrata je o tome pisano po forumu,tada nije valjalo,sad valja ;)

sve u svemu super je willy,nije neka velika razlika izmedju njega i ventilera,a bas ta "mala" razlika mu znaci puno :)

cestitam na kupovini!!!

Link to comment
Share on other sites

a vidio sam ga i bio u oglasima, falio mi je čitav iznos i želja da kupim drugo auto:))

nego, koliko ima williamsa u HR? vjerujem da je ovaj najbolji koliko ih je god

Link to comment
Share on other sites

a vidio sam ga i bio u oglasima, falio mi je čitav iznos i želja da kupim drugo auto:))

nego, koliko ima williamsa u HR? vjerujem da je ovaj najbolji koliko ih je god

Koliko znam, ima ih par na trkaćim stazama, sa/bez papira, većinom su već debelo iskemijani i od williamsa su im ostale samo plave ure :D

Bio je jedan jako lijepi na Imotski tablice, ne znam gdje je taj. Ovaj je koliko ja znam dugo slovio kao jedan od najboljih, iako ima na njemu posla. Auto je pali - vozi, no treba uložiti cca. 2000€ u njega (limarija, lakiranje, uređenje felgi, sitnice) i onda će to biti kako treba biti! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Prodaj sve to i uzmi jednog svabu. :dobroje:

[/quo

:laugh: :laugh: :doh:

Auto je odličan i vjerovatno na listi želja većine od nas ovdje :D

Link to comment
Share on other sites

Dijagnoza br.1 kuplung je za izmjenu.

Naručen original Valeo 215mm set i sutra auto ide u BB TERROR garažu na izmjenu kuplung seta i servis mjenjača :dobroje:

Počelo je, počelo! :klap: Jedva čekam da probam to malo čudovište sa novim kuplungom i urednim mjenjačem! :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.