Jump to content

Hrvatski Renault 5 GT turbo


Mladen

Recommended Posts

Ja mlatim praznu slamu ali bi ga svejedno ponovno htio imati! :nezna:

Da, znam. Da je dobra baza za slaganje i da nije skuplji od cca 1200 eura :nezna:

Šime je svog prodavao, generalno uređenog, ali jbg, cijena je takva kakva je za uređeni auto.

Doslovce koliko para toliko muzike :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

pa nebi se bas slozio!

ja recimo ga bas nebi slagao,ja bi da kosta koliko kosta,spreman sam platiti,ali mi za to netreba nikakva baza za slaganje ni da je 1200 eura...hocu ispravan Renault 5 GTT!

a simin me od pocetka nekak ne "smeka" iz razloga koji su meni poznati,ALI MU SE RAD,TRUD I ULOZENA SREDSTVA TIME NE UMANJUJU I STOGA SE NADAM DA SE NECE NACI UVRIJEDEN!

Link to comment
Share on other sites

Evo c/p maila iz Dubrovnika

Pozdrav Mladene...

Auto ima uredne papire,kupio sam auto od prve vlasnice.nikada nije

razbijan i nema hrđe.ima sitnih oštećenja i boja je izblidila.sve na

autu je orginalno.letva volana i prednji sicevi su u losem

stanju.promjenio sam turbinu,set brtvi motora i kvačila...

Za prevoz do zagreba cu se raspitat,iskreno ja nemam vrimena jer sam

uvik u nekoj strci...auto bez problema na probnim tablicama moze di

god triba.ne grije se i sve r

radi bez problema...

lipi pozdrav iz doline neretve...

Link to comment
Share on other sites

Dečki, nemojte kenjati.

Sad ste se ulovili jednog auta koji je došao 3500 eura, a na kraju se prodavao za 12000 kn, i vrag zna koliko bi frajer još spustio.

A kaj je sa ostalim autima. Živac je GTE-a prodavao za 2000 eura, mi kupili GTT-a u Osijeku za 3400 kn, a nije baš tako loš kao što su pričali.

GTT je kupio bijelog svog iz Splita za koliko??? Ako me sjećanje ne vara bio je u oglasniku za 2200 eura.

Nemojte mlatiti praznu slamu.................. nekolicina bi samo slagala taj auto, a ostali samo pametuju ;)

Šokre nekaj si se zabunio!! :fucka: ja nisam prodavao ništa! :nezna:

ovo za taj gtt iz osijeka stoji :dobroje:

2 Mladen: pitaj ti čovjeka da li je on gleda pravi auto kad ti piše mejl? :D

kaže on ima sitnih oštečenja :doh: i nikad udaran....

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?showtopic=32180&st=100

Edited by zivac
Link to comment
Share on other sites

Šokre nekaj si se zabunio!! :fucka: ja nisam prodavao ništa! :nezna:

ovo za taj gtt iz osijeka stoji :dobroje:

2 Mladen: pitaj ti čovjeka da li je on gleda pravi auto kad ti piše mejl? :D

kaže on ima sitnih oštečenja :doh: i nikad udaran....

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?showtopic=32180&st=100

Pardon! Lapsus

Alen-SB je prodavao :dobroje:

2 Mladen: NHF, ali ti ga nikad nećeš kupiti, jer nema takvog u tom stanju kaj ti tražiš ;)

Link to comment
Share on other sites

Alen-SB je GTE-a prodavao za 2000 eura

Prodavao i dobio 2000€ koliko je i trazio, covjek dosao sa tankom plina od Broda do Poreča i ne vjeruje da je tako dobro pazario, jer je na autu skoro sve novo, od mehanike, guma, siceva itd. :hura:

Link to comment
Share on other sites

2 Mladen: NHF, ali ti ga nikad nećeš kupiti, jer nema takvog u tom stanju kaj ti tražiš ;)

A mozda i hocu! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rijecka koja ima nekih problema sa motorom...

heh to je moja slika Žutog groblja dok je bila kod mene, nekih 2 mj sam je se pokusavao rijesiti i na kraju sam je dao u zamjenu za prikolicu za slepanje, nju je bilo lakse prodati :rotfl:

ps. to je bilo pred cca 4-5-6god i onda nije bila ni za qurac a mogu misliti kakva je tek sad

Edited by laci
Link to comment
Share on other sites

@laci ma pusti to, nego reci ti meni koga treba ubiti za Morette? Da ih neces slucajno prodavati?:zubo:

Link to comment
Share on other sites

@laci ma pusti to, nego reci ti meni koga treba ubiti za Morette? Da ih neces slucajno prodavati?:zubo:

Mislis na farove?

evo ovako su zavrsili :frown:

32.jpg

Link to comment
Share on other sites

evo danas ponia aparat jer je trebalo slikat astru turbo :doh: , a da mi nebi slucajno kakva kombinacija pala na pamet isa sa:

unijapapir040.jpg

unijapapir044.jpg

unijapapir042.jpg

Shot at 2011-01-26

...i rezime je,pametan vlasnik za razliku od (nas)nekih.. i ova petarda samo vozi i vozi i vozi ... ... zadnjih sedam godina otkako je tu, nije jedino onaj tjedan kad je bilo lakiranje, BEAT THAT.

Link to comment
Share on other sites

evo danas ponia aparat jer je trebalo slikat astru turbo :doh: , a da mi nebi slucajno kakva kombinacija pala na pamet isa sa:

...i rezime je,pametan vlasnik za razliku od (nas)nekih.. i ova petarda samo vozi i vozi i vozi ... ... zadnjih sedam godina otkako je tu, nije jedino onaj tjedan kad je bilo lakiranje, BEAT THAT.

O jbte tvoje slikanje :plazi: daj poslikaj to po danu kako treba... čini se stvarno dobar primjerak...

Link to comment
Share on other sites

mislin da je nisan vidia lakiranu, kad je piturana? btw kakvu astru turbo?

auto stvarno izgleda jako uredno i uživo, al nisam je nikad vidio kako 'cepa, jel stisne on to kad? :bigl:

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

Ovu crvenu i ja viđam po gradu tu i tamo i uvik se polako vozi... bila je i jedna RI tablica bijele boje u Vukovarskoj di se prodaju drva prije Victe, sad je više ne viđam :nezna:

Edited by SOVA
Link to comment
Share on other sites

ta je na krovu završila, bila je negdi slika na forumu... a i vidia san ponosnog vlasnika na žnjanu u boku par puta tako da me ne čudi puno :frown:

Edited by MaRiO_St
Link to comment
Share on other sites

kad je piturana? btw kakvu astru turbo?

auto stvarno izgleda jako uredno i uživo, al nisam je nikad vidio kako 'cepa, jel stisne on to kad? :bigl:

prije 3-4 godine. bertone je 2001, za prodaju, odlicna (koliko opel to moze bit) sa velikim servisom, novim gumama i turbinom...oglas

hmm, cipa kad treba i di se moze.. reka san vec, skromno čeljade. A bijela krovirana je zavrsila isto kod njega... sa jos njih 3-4, presta sam brojit

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.