Jump to content

Hrvatski Renault 5 GT turbo


Mladen

Recommended Posts

Tako je kolega, bravo, sjetih se,, plavog znam vidjeti oko Sibeliusove.

Boja dima iz auspuha je ekvivalent boji auta.

Mislim da su sve plastike zavezane drotom na njemu.

:lool:

Link to comment
Share on other sites

Tako je kolega, bravo, sjetih se,, plavog znam vidjeti oko Sibeliusove.

Boja dima iz auspuha je ekvivalent boji auta.

Mislim da su sve plastike zavezane drotom na njemu.

:lool:

Najblaže rečeno :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo crveni ST1400T vec par dana u mene pošto je vl. u švici. Sve divno i krasno i sto je najbitnije daje puno ljubavi... ali budimo realni, to auto jednostavno NE MOŽE biti uredno ako ga se vozi svaki dan, jednostavno ne trpi performanse u kombinaciji sa francuskom zavrsnom obradom 90tih i nasim cestama. Eto Šmrc, realnost pleska ko mokri peskir :laugh2:

Link to comment
Share on other sites

... ali budimo realni, to auto jednostavno NE MOŽE biti uredno ako ga se vozi svaki dan, jednostavno ne trpi performanse u kombinaciji sa francuskom zavrsnom obradom 90tih i nasim cestama. Eto Šmrc, realnost pleska ko mokri peskir :laugh2:

Može, može ;) samo ne može da ga napizđuješ, nasviravaš, felguješ, opruguješ i ostalo, pa da ga koristiš svaki dan... kod mene je cca. 2 godine bio jedini auto za svaki dan dok je bio serijala... bez ikakvih problema... redovni servisi svakih 10.000 km i prst u uho... radio svakodnevno u gradu, zima, ljeto, duge pruge, šta god... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Meni se moja ph1 doslovno raspala u god dana. :(

H&R + Koni, 15" i 195/45 15, raspala se instrument tabla, sicevi, sve...

Na kraju pogodim rupu i dobije krov... Toliko je trula vec i bila... Bila je stara onda 14 godina.

Link to comment
Share on other sites

A gledam svog bijelog gt turba, serijski je ovjes komplet, auto je udoban, preudoban. Jednog cvrčka nema. A rastavio sam i sastavio unutrasnjost 5x u god. dana.

A I na njoj imam 195/45 15 ali na skroz serijskom ovjesu i auto je jos udobniji nego na 13 i balonkama! Ma, cudni su to auti, svaki je drugaciji :lool:

Link to comment
Share on other sites

...a opet, čovjek (Gašperov-Ćipe) se godinama po Šibeniku i okolici vozio bijelom petardom složenom za utrke (slalom...) i tvrdom do bola...i sve 5. Tko će ga znati. Sutra-preksutra preuzimam GTT atmosferac (haha) koji je na 14" i ima samo opruge druge pa ćemo vidit kako se ponaša po hrvatistanskim cestama.

Link to comment
Share on other sites

Eno žutog već godinama služi kao regularno vozilo po svim krajevima lijepe naše. Trenutno je u DU (zimski set up)

Zimi na 13", ljeti na 15". Samo rupe treba izbjegavati :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Također, ph2 je kvalitetnije sastavljen malo od ph1.

To ja kazem sve zavisi koliko si ugrabis dobar primjerak.

Moj crni je bio nerazbijan i ulupano brdo love u njega, al je sve crkavalo na njemu. Jednostavno, od starta valjda, francuski dildo od auta :lool:

Link to comment
Share on other sites

...

samo ne može da ga napizđuješ, nasviravaš, felguješ, opruguješ i ostalo, pa da ga koristiš svaki dan...

:laugh2: :laugh2:

i jbt ko da sam u osinac taka :blush:

Link to comment
Share on other sites

To se kaže da je integriran....i automatski mu je vrijednost dupla!!!

:laugh:

integrirali jednog u drugog! samo ne znam, jel onda kad ga kupiš dobiješ i dvije prometne, il kaj? :??:

:lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

Evo par slika jednog iz Rijeke kojeg su mi cijenjeni forumasi laci i ruske poslikali pa dali svoje misljenje na uvid...

btw. na prodaju je ako je netko zainteresiran...

post-10709-010552300 1298479671_thumb.jp

post-10709-092782800 1298479692_thumb.jp

post-10709-005576400 1298479700_thumb.jp

post-10709-074610500 1298479708_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

daj pogledaj opet!! :bigl:

jel gledamo iste slike??? :lool:

ovo je Ph I isto kak sam ja supermen :rotfl: i možeš misliti da je prvi lak(možda na jednom dijelu laka :zubo: )

zadnje plastike phI prednji branik phII, unutra sicevi phII nađem ja još toga :dobroje:

auto opčenito kramp....to je faza duck tape :tup:

koji dio je točno lijep????? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Masina PH2, ovjes PH1, maglenke on nekakvog kamiona, tapet mi se cini kao od Campusa...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.