Jump to content

2010 Formula 1 Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix


ZD1400RT

Recommended Posts

Utrka je bila bez veze!

Svaka čast Sebu,bio je bolji.

Žao mi je samo što su se umiješali Rosberg,Kubica i Petrov i tako zapravo odlučili prvaka, i napravili nezanimljivu utrku.

Trebali su pustiti da se četvorka međusobno obračuna,što sam istinski priželjkivao.

Link to comment
Share on other sites

Utrka je bila bez veze!

Svaka čast Sebu,bio je bolji.

Žao mi je samo što su se umiješali Rosberg,Kubica i Petrov i tako zapravo odlučili prvaka, i napravili nezanimljivu utrku.

Trebali su pustiti da se četvorka međusobno obračuna,što sam istinski priželjkivao.

Da, nisu se mogli obračunati sa inače sporijima od sebe, a kamoli da bi se međusobno obračunavali! Što se onda Weber nije obračunao sa Alonsom, bio je iza njega cijelo vrijeme???

Ovo nije staza za obračune, teško se pretječe i zato Interlagos treba biti zadnji. Mislim da nova pravila o zabrani nadoljevanja nisu svi dobro shvatili od vozača. Kako nema onog bezveznog pretjecanja kroz box tako treba napadati na stazi i onaj koji to ubuduće shvati i bude to radio cijelu sezonu taj će biti na konju.

Link to comment
Share on other sites

Da, nisu se mogli obračunati sa inače sporijima od sebe, a kamoli da bi se međusobno obračunavali! Što se onda Weber nije obračunao sa Alonsom, bio je iza njega cijelo vrijeme???

Ovo nije staza za obračune, teško se pretječe i zato Interlagos treba biti zadnji. Mislim da nova pravila o zabrani nadoljevanja nisu svi dobro shvatili od vozača. Kako nema onog bezveznog pretjecanja kroz box tako treba napadati na stazi i onaj koji to ubuduće shvati i bude to radio cijelu sezonu taj će biti na konju.

Baš to!

Al ova staza je totalni bulšit! Malo manji bulšit od valencije, al opet smeće. Žali bože para kad je jedna "jeftina" Spa carica Formule 1. :hail:

Vidi se da je alonso pokušao sve da prestigne petrova, al staza je jednostavno glupo dimenzionirana da praktički zabranjuje pretjecanja.

Nakraju dok sam vidio alonsa kako gestikulira petrovu pao mi u očima dosta.

Link to comment
Share on other sites

Moja predvidjanja su bila kao i od Blazicka, htio sam da naslov osvoji Webber, mislio sam da ce Alonso a na kraju Vettel uzeo sve. I po meni uzeo je to zasluzeno. Cinjenica je da staza ne dozvoljava previse pretjecanja, ali ebemu nije Monte Carlo i po meni vozac koji 40 krugova ne moze preteci Petrova koji je bljesnuo par puta u cijeloj sezoni, ne zasluzuje osvojiti prvenstvo u zadnjoj utrci.

Link to comment
Share on other sites

Cinjenica je da staza ne dozvoljava previse pretjecanja, ali ebemu nije Monte Carlo i po meni vozac koji 40 krugova ne moze preteci Petrova koji je bljesnuo par puta u cijeloj sezoni, ne zasluzuje osvojiti prvenstvo u zadnjoj utrci.

Nazalost i ovo je istina iako sam navijac Ferraria. :frown:

Link to comment
Share on other sites

Moja predvidjanja su bila kao i od Blazicka, htio sam da naslov osvoji Webber, mislio sam da ce Alonso a na kraju Vettel uzeo sve. I po meni uzeo je to zasluzeno. Cinjenica je da staza ne dozvoljava previse pretjecanja, ali ebemu nije Monte Carlo i po meni vozac koji 40 krugova ne moze preteci Petrova koji je bljesnuo par puta u cijeloj sezoni, ne zasluzuje osvojiti prvenstvo u zadnjoj utrci.

potpis ... plus ono gestikuliranje Petrovu ...

bar smo mogli uživati u puno minuta renaulta i oba renaulta u bodovima ...

Link to comment
Share on other sites

Failonso. :zubo:

RENAULT odradio super (za kupce motora dogodine), Petrov pokazao da ga boli kita za "velikog šampiona", plus borio se za opstanak u F1 lavovski, a Kubica super odvezao...

Vettel zasluženo prvak, ipak je imao najviše pole pozicija i definitivno najbolji bolid i motor...

Jedina utrka u sezoni kad mi je srce jače kucalo. Valjda zato što sam navijao za Vettela...

Edited by chkoze
Link to comment
Share on other sites

Ovo s Alonsom i mahanje rukom Petrovu nije trebalo.. Petrov ga je skoro i lupio bolidom :zubo:

Ne znam, nimalo sportski potez od strane Alonsa.. može bit ljut samo na svoj tim..

Link to comment
Share on other sites

ali ebemu nije Monte Carlo i po meni vozac koji 40 krugova ne moze preteci Petrova koji je bljesnuo par puta u cijeloj sezoni, ne zasluzuje osvojiti prvenstvo u zadnjoj utrci.

Stoji to što kažeš, ali mene živo zanima u kakvom stanju je bio Alonsov motor kojemu je ovo treća utrka, dali je izgubio na snazi zbog potrošenosti, da li je bio na stadnardnim mapama ili je imao neke malo manje agresivne pa se nadao da će utrku završiti među prvih 5... tko to zna. I pokušavao je, izletavao..., ali Renault je ovaj put bio jači :hura:

Još čudniji mi je bio Weber jer vozi najdominatniji bolid pa da nije napadao Alonsa, što je taj očekivao? Djeda Mraza? Njegovaa priča me još više zanima i da li je imao identičan bolid kao Vettel?

I moram priznati da mi je drago što je Renault očitao Alosu bukvicu jer je ovaj cijelu sezonu vikao kako vozi najbolji bolid u životu. Eto kad si nezahvalan na R25 i R26. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

I moram priznati da mi je drago što je Renault očitao Alosu bukvicu jer je ovaj cijelu sezonu vikao kako vozi najbolji bolid u životu. Eto kad si nezahvalan na R25 i R26. :zubo:

Upravo to hehe :cool:

Link to comment
Share on other sites

Netko u Red bulu igra odlican poker. Onako blefirati sa weberom i na taj nacin izbaciti iz igre oba ferraria.....

Link to comment
Share on other sites

Netko u Red bulu igra odlican poker. Onako blefirati sa weberom i na taj nacin izbaciti iz igre oba ferraria.....

To sam i ja pomislio, ali ne bi rekao da je poker, već računica. Na svim forumima pljuju Ferrari koji je pozvao Alonsa, ali nitko ne spominje Webera i RB koji su napravili istu "grešku". Tim potezom su ubili dvije muhe jednim udarcom - Alonsa i Webera i svoj uzgoj postavili na prvo mjesto. toliko o timskim naredbama. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.