Jump to content

INFO Clio 172/182


space_cadet

Recommended Posts

Ovaj je zasigurno bio lupan, naprijed branik, hauba itd. na nasjedaju kako bi trebali. Osobno mi to ne smeta ako su strukturalni dijelovi na mjestu, ali eto vrijedi spomenut.

Takoder i zadnji branik, boja ne odgovara. 

I ak smijem dodat, pise vec da treba amortizere mijenjat, osim toga auto i nije u nekom stanju, ne znam dal se isplati za tu cijenu. Probat ga spustit ispod 3000, inace ne.

Link to comment
Share on other sites

2500 bi mozda vrijedio.

Gori lampica za airbag zbog nelog đeka.

Pukla kopča na suvozačevoj strani on branika pa zato tako visi kaze vlasnik.

Kiler klime crijeva i jos neke stvari su povađene jer je prijasnji vlasnik htio trke voziti pa nista ali daje sve to uz auto. 

Bremze su na novo slozene a amortizere treba nove jer su ovi u banani i tko zna sta jos od ovjesa. 

Unutrasnjost je kao nova i uredna. 

Motor ne trosi ulje ne dimi i ne trosi vodu.

Danas ga ide gledati. Svakako preporucio sam mu i provjeru detaljnu da nebi pobrao govno neko.

Link to comment
Share on other sites

Pogledati da ne baca ulje na semeringu radilice (stazni remen mastan).

Isprobati iznad 6k rpm ako vlasnik dopušta.

Link to comment
Share on other sites

mislim da je to previše para za taj auto, ja kad sam gledao prije 2 godine 182, u puno boljem stanju od tog, lik ga je davao, ako se dobro sjećam za 20-22k

Link to comment
Share on other sites

180k kilometara + bahato napisan oglas + neoriginalni kotači . Pustiti da se kiseli nekih 6 mjeseci pa onda nazvati.

Ako ti paše može imat i 80k kilometara. Ne znam ke je bahato napisano, ne zanima me zamjena za golfove 2 bez papira, neispravne traktorske priključke, svinje, ovce,krave (jer ih nemam di držat?)... makar uz sav trud sam dobio i takve ponude. Auto mi nije hitno prodat koristim ga kao drugi auto za gušt. Nazovi me nakon 6 mjeseci "kiseljenja" cijena ce bit ista jer non stop neke ulazem u njega i odrzavam ga kolko stignem, jer mi nije problem novac već vrijeme!

Link to comment
Share on other sites

Ako ti paše može imat i 80k kilometara. Ne znam ke je bahato napisano, ne zanima me zamjena za golfove 2 bez papira, neispravne traktorske priključke, svinje, ovce,krave (jer ih nemam di držat?)... makar uz sav trud sam dobio i takve ponude. Auto mi nije hitno prodat koristim ga kao drugi auto za gušt. Nazovi me nakon 6 mjeseci "kiseljenja" cijena ce bit ista jer non stop neke ulazem u njega i odrzavam ga kolko stignem, jer mi nije problem novac već vrijeme!

Citiram oglas: " Cjena fixsna, nije mi hitno pa nemojte nuditi gluposti." Izgleda da se moj i tvoj pojam bahatosti jako razlikuju.

Meni ovo djeluje nešto kao: zapravo mi se ne prodaje, ali ako slučajno naleti netko ko je dovoljno očajan da prihvati sve moje uvjete onda može. Sa ovakvim stavom ti ja ne bi došao pogletat auto ni da ima zlatne blatobrane.

Link to comment
Share on other sites

Čovjek je lijepo napisao da mu se ne nude gluposti i da mu nije hitno hitno u smislu evo to 2000eura os nes sto vecina nasih ljudi rade. 

Za frendovog Clia dCI 100 zovu i nude corse, mondeo, berlingo i slicno,  treba isto ovak napisati da se ljudi scentriraju.

Link to comment
Share on other sites

Tocno to. Prva zamjena je bila za polo 96. 1.0... pa kakve to veze ima sa zamjenom za sličan tip automobila plus moja nadoplata? Nije mi hitno ni malo to je tocno, i zapravo mi se i ne prodaje al sam stavio u oglas radi drugog auta (u top stanju!) koji sam naso i jucer ga iso gledat i ispalo je da je samo u "Stanju" bez ovog Top...? Tak da clia vjerojatno ni necu prodat.

P.S. Blatobrani nisu zlatni samo sam ih dao pozlatit, nisam htio previse tezine na prednjem kraju da mi nejde puno prek nosa...

Link to comment
Share on other sites

Teško je prodavati jeftinije aute u ovom balkanskom krkanluku, onaj najgluplji, bahati i bogom dani polupismeni sloj ljudi se uglavnom javlja, sa poremećenim prijedlozima, bez obzira na to kaj piše u oglasu, ide se u pregovore kao da se kupuje stan od 200k eura ili ne znam kaj, a ne 20 god stari auto.

Sorry na off topicu, ovo mi digne živac.

Markiđani nije bahat i nije vjerojatno inicijalno napravio takav oglas, ali je bio izazvan pozivima raznoraznih debosa.

Link to comment
Share on other sites

imho ni meni se ne cini da je oglas bahato napisan...tko je u posljednje vrijeme prodavao auto zna kakvi kameni se javljaju i kaj nude u zamjenu ;)

nego, vezano uz sporta, mene auto zanima odbija me ovaj dio "vlasnik u australiji" - kakva je situacija po pitanju rijesavanja papira u slucaju kupovine?

moze info i na PM...

hvala

Link to comment
Share on other sites

Ma ja radim na servisu i odrzavanju kruzera ne zivim tam...? Doso doma jucer u lijepu našu...

Link to comment
Share on other sites

Čovjek je lijepo napisao da mu se ne nude gluposti i da mu nije hitno hitno u smislu evo to 2000eura os nes sto vecina nasih ljudi rade. 

Za frendovog Clia dCI 100 zovu i nude corse, mondeo, berlingo i slicno,  treba isto ovak napisati da se ljudi scentriraju.

Nije lijepo napisao da ne nude gluposti. Kak možeš reć da je to lijepo napisano.

Kad napišeš oglas glupavo, takvi te i zovu. Nitko normalan ti se neće javit na oglas u kojem piše da ponuditelji ne nude gluposti. Svakom normalnom se na takvo nešto upali crvena lampica, da prodavatelj ima nekakvih teških problema. Vi sad prikazujete kao da vas na dan nazove pedeset ljudi sa 49 glupih ponuda. Svi želimo kupit što jeftinije, a prodat što skuplje i to je potpuno normalno.

Nisam prodavao puno autiju, ali ja uopće nemam loših iskustava. Jedan od deset ljudi koji su nazvali su pričali gluposti i nudili gluposti.

Budimo realni za aute tipa Clio RS i slično imaš jedan poziv tjedno pod možda, ako sve lijepo i jasno napišeš. Tak da mislim da ste vi tu malo u oblacima i trebate se scentrirat. Vjerojatno je svemu uzrok što je takav auto teško prodat i teško kupit (čitaj mala je likvidnost), pa ste malo nabrijani radi toga. Al to vam je jednostavno tak s takvom robom.

 

Teško je prodavati jeftinije aute u ovom balkanskom krkanluku, onaj najgluplji, bahati i bogom dani polupismeni sloj ljudi se uglavnom javlja, sa poremećenim prijedlozima, bez obzira na to kaj piše u oglasu, ide se u pregovore kao da se kupuje stan od 200k eura ili ne znam kaj, a ne 20 god stari auto.

Sorry na off topicu, ovo mi digne živac.

Markiđani nije bahat i nije vjerojatno inicijalno napravio takav oglas, ali je bio izazvan pozivima raznoraznih debosa.

Ja ne znam di vi nalazite takve debose. Mene zove većina normalnih ljudi.

Tražim auto i ovaj tjedan pogledao dva. Od toga jedan skroz normalan čovjek, drugi totalni debos-ali takvih je jedan na deset možda. Većinom su ljudi ok.

Tocno to. Prva zamjena je bila za polo 96. 1.0... pa kakve to veze ima sa zamjenom za sličan tip automobila plus moja nadoplata? Nije mi hitno ni malo to je tocno, i zapravo mi se i ne prodaje al sam stavio u oglas radi drugog auta (u top stanju!) koji sam naso i jucer ga iso gledat i ispalo je da je samo u "Stanju" bez ovog Top...? Tak da clia vjerojatno ni necu prodat.

P.S. Blatobrani nisu zlatni samo sam ih dao pozlatit, nisam htio previse tezine na prednjem kraju da mi nejde puno prek nosa...

Ja ti samo želim skrenuti pozornost da takvim načinom pisanja oglasa odbijaš normalne ljude. Ono malo debosa koji te nazovu, njima se zahvališ na njihovom vremenu i stvar riješena. Prodao sam dosta dijelova i mogu reći da je 99% ljudi bilo skroz fer i normalno.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih se složio sa time. Ako ja tražim Clio 2 rs, i vidim da ih ima 3-4, zvat ću svakog i ako sam u mogućosti ići vidit svakog jer to da je auto krama čim je oglas loše sročen je totalna budalaština. Pa ja kad sam kupovao auto prošao sam ih možda 10ak prije nego sam našao dobrog. Imaš ti ljudi koji sroče oglas da ti osmjeh izmami na lice čitajući ga pa kad vidiš auto uživo počneš plakat, tako je i obratno. Nečije pismene sposobnosti uopće ne znače ništa. Ako mene taj auto zanima idem ga vidjet, makar u oglasu pisalo samo - prodaje se clio sport.Zoveš čovika, pitaš par pitanja i vidiš da li ti se isplati ić vidit ili ne na osnovu informacija koje ti je dao. Imaš hrpu ljudi koji su "nepismeni" pa održavaju svoja auta, a imaš i gomilu njih koji su "spisatelji romana" pa su auti groblja.

Link to comment
Share on other sites

180k kilometara + bahato napisan oglas + neoriginalni kotači . Pustiti da se kiseli nekih 6 mjeseci pa onda nazvati.

Jedan od boljih primjeraka šta sam imao prilike vidjet i vozit se u njemu...čovjek pazi na njega više nego na ženu

Auto je dobar i od kad je kod njega redovito servisiran pa možda čak i previše,ali dobro...

Ko hoće,moja preporuka dobar auto.

Link to comment
Share on other sites

ja sam (pretpostavljam) prvi procitao oglas, nije mi se uopce doimao bahato, dapace skroatio muke coivjek i sebi i drugima da ga se ne zove ako mu se nude ostale stvari = gluposti.. da zeli zamjenu za bilo sta, pisalo bi zamjena.. kao sto je netko napisao vec, veci problem mi je bio dio oglasa "zivim u AUS" nego "gluposti", ali dobro.. javio sam se covijeku i nadam se da cemo trgovat.. 

Link to comment
Share on other sites

Bravo dolac, samo nemoj zurit, neka malo spusti cijenu ?

Salim se, naravno.. Meni je isto bilo super u zadnjih godinu dana kad sam prodavao Megane pa Superb kako su me zvali ljudi kojima fali 2 soma eura ali oni bi bas moj auto pa ak mogu spustit ? 

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam napiso da zivim u australiji nego "da sam trenutno u australiji" poziv je 22 hrk minuta pa racunajte. Komunikacije samo preko interneta koju isto placam 30 dolara 100 megabajta! Ne kužim cemu tolke polemike oko mojeg oglasa za podrapani clio star 18 godina.. Brijem da vam fali prijatelja i premalo cugate ?... pa se tu prepirete oko gluposti. Jako malo pisem po forumu jer nisam tip koji stvari rijesava preko tipkovnice...sad kuzim da imam i pravo. Svaki normali kupac koji mi je poslo poruku ili nazvo sam mu u detalj reko ke je na cliu dobro i ke nije... 

P.S.Kugla sere zato ke mi je frend a zna da sam ga kroviro dva puta i šasija je od clia 1.2 a unutra je 1.5 dci i ima bosanske papire od renaulta lagune...??? Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

A to da je propucan skupa s mojim cliom na ciganskoj svadbi si presutio [emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.