Jump to content

INFO Clio 172/182


space_cadet

Recommended Posts

Za 6t € se kupuje megane 2 rs a ne clio... To sto kod nas pojedini traze 8-12k€ nje njihovo pravo no isti se ne prodaju nego se vlasnici kurce da imaju rsa.. Zadnji r26 je prodat za 6500€ ...

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Za 6t € se kupuje megane 2 rs a ne clio... To sto kod nas pojedini traze 8-12k€ nje njihovo pravo no isti se ne prodaju nego se vlasnici kurce da imaju rsa.. Zadnji r26 je prodat za 6500€ ...

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

 

al moraš uzeti u obzir da je za megana skuplja rega, skuplje održavanje, veća klasa auta i vjerojatno je bio stock

Link to comment
Share on other sites

Ne zelim nista uzimat u obzir.. Pricam o realnoj trzisnoj vrijednoati koje u HR vecina nisu svjesni.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vani su cijene kao i kod nas, nerijetko skuplji.

172-182 "ljepse" ide od 197-200 i jos malo ce im se cijene poravnati, nisu ista dimenzija ali im je ime isto jbga. Megan nije za usporedbu sa cliotima ni po cemu, 172-182 je svakodnevno upotrebljiviji od ova druga dva.

http://www.index.hr/oglasi/renault-clio-2-0-16-v-sport/oid/606636

Ovaj je stigao u Ri za 20tkn, danas ga malo pregledao i cini se na mjestu :drivar:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vani su cijene kao i kod nas, nerijetko skuplji.

172-182 "ljepse" ide od 197-200 i jos malo ce im se cijene poravnati, nisu ista dimenzija ali im je ime isto jbga. Megan nije za usporedbu sa cliotima ni po cemu, 172-182 je svakodnevno upotrebljiviji od ova druga dva.

http://www.index.hr/oglasi/renault-clio-2-0-16-v-sport/oid/606636

Ovaj je stigao u Ri za 20tkn, danas ga malo pregledao i cini se na mjestu :drivar:

Meštre može više info u vezi navedenog RS? Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Vani su cijene kao i kod nas, nerijetko skuplji.

172-182 "ljepse" ide od 197-200 i jos malo ce im se cijene poravnati, nisu ista dimenzija ali im je ime isto jbga. Megan nije za usporedbu sa cliotima ni po cemu, 172-182 je svakodnevno upotrebljiviji od ova druga dva.

http://www.index.hr/oglasi/renault-clio-2-0-16-v-sport/oid/606636

Ovaj je stigao u Ri za 20tkn, danas ga malo pregledao i cini se na mjestu :drivar:

jesu na tom autu novi diskovi i plocice?

Link to comment
Share on other sites

Izgledaju kao nedavno promjenjene kocnice.

Hauba nije alu, i farovi su depo, stopovi su ph2, na maski su nosaci lijevo krcnuti, desni z bok je bio farban i mozda z branik, par crtica ima uokolo i sitnih udubinica(jbga 17 mu je godina tek) visok kao koza pa ako netko ima neka sredstva za prizemljivanje i ph1 farove oem neka javi

Natezac mikro remena iskrivljen-puknut, zvecka zadnji lonac, pumpa volana se cudno ponasa, lezaj na stupu volana gornji ima lufta, volan tapiciran ostatak unutrasnjosti vrlo dobar s obzirom na godine. Nisam vozio, samo pregledao brzinski ispred garaze, dogovorili od kud cemo krenuti..

Motor suh, neopran i prasnjav, radi lijepo (jbga nostalgija) navodno nova distribucija i letva i te kocnice, svi zrakovi stoje normalno, gume nove. Sve u svemu novi vlasnik je zadovoljan a i meni se na prvu svida ?

Link to comment
Share on other sites

Haha Laci znamo istog vlasnika :) i da u auto je jako puno ulozeno te je dobio tu cifru kojunje trazio.

Inace i prodavac je tu s foruma. I Kristijan, to je onaj sta je pozdravljao mene preko tebe. Ivan ili tako nesto je bivsi vlasnik. (A i nov :D)

I to je neka realna cijena clia.. Malo vise za novijeg... Jer su mehanicki identicni. Neznam za kolko je Kugla prodao svog ali ako jenza kolko je rekao kad smo pricali to opet podrzava moju tvrdnju da preko 4000€ nevrijedi clio 2 RS...

Svi bi mi da dobijemo ogromne pare ali treba biti svjestan stvarne vrijednosti a ne gledati samo prema oglasnicima.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Izgledaju kao nedavno promjenjene kocnice.

Hauba nije alu, i farovi su depo, stopovi su ph2, na maski su nosaci lijevo krcnuti, desni z bok je bio farban i mozda z branik, par crtica ima uokolo i sitnih udubinica(jbga 17 mu je godina tek) visok kao koza pa ako netko ima neka sredstva za prizemljivanje i ph1 farove oem neka javi

Natezac mikro remena iskrivljen-puknut, zvecka zadnji lonac, pumpa volana se cudno ponasa, lezaj na stupu volana gornji ima lufta, volan tapiciran ostatak unutrasnjosti vrlo dobar s obzirom na godine. Nisam vozio, samo pregledao brzinski ispred garaze, dogovorili od kud cemo krenuti..

Motor suh, neopran i prasnjav, radi lijepo (jbga nostalgija) navodno nova distribucija i letva i te kocnice, svi zrakovi stoje normalno, gume nove. Sve u svemu novi vlasnik je zadovoljan a i meni se na prvu svida ?

Hvala za info.

da sad ne otvaram sve linkove koji su postani, 

jel možda vlasnik na forumu? i dal je netko možda zvao ili gledao auto uživo? možda se opet vratim na RenFault :D


http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-23750538

Auto je od kolege, ukratko auto je za preporuku oko cijene se da pričati...

Link to comment
Share on other sites

cijene su kakve jesu i kolko je tko spreman platit.

Ja sam prije 2 mjeseca za Clio3 RS dobio 122 tisuće kuna, znaći moguće je. S tim da je otišao u stock stanju, bez OZ18", karbon haube, ovjesa i takvih minđa.

Zadnji R26 nije prodan za 6500 eura, imam info iz prve ruke, prodan je za dosta manje, eto ga vozi se, u ok je stanju i služit će mi i dalje kao i oni koji traže 11.

Zakon ponude i potražnje, kad nešto baš želiš tada ćeš to morat i platit, ko mojeg Akrapa recimo, ili ak kupuješ auto kad uleti prilika, tako sam uzeo drugog još prije nego sam prodao svojeg. A da stvar bude još bolja, nit sam ga prodavao nego me novi vlasnik nagovorio da mu prodam auto i reko kolko ima.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ima li netko info o ovom cliu,frenda zanima?

 

IMG-20180106-WA0002.thumb.jpg.0859b13692IMG-20180106-WA0001.thumb.jpg.f93f89a533IMG-20180106-WA0000.thumb.jpg.9d3a2cc8b5

Link to comment
Share on other sites

Bivsi od forumasa Raina.

Imas tu temu negdje na forumu.

Primijenio 3-4 vlasnika tu po Ri zadnjih godina, kod ovog sada je vec mozda 3god..slikano na Učki a zivi u Rukavcu

Generalno mislim da je auto ok, koja mu je cijena?

Link to comment
Share on other sites

Koliko km ima? Ja ga prodao sa oko 230.000

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

I to sam ga prodao 2011

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Znaci miljon kilometara ima...Prekrizit ga.

Link to comment
Share on other sites

bio sam ga gledao, ok je, al zahtjeva ulaganja

Link to comment
Share on other sites

Auto kad je prodan 2011 u Rijeku je imao 230tkm najmanje i sada ima po satu tko zna kolko a proslo je 7godina. Znaci sada ima bar 400tkm najmanje. Muljaza žešća da kilometrima i klonite ga se skroz. Muljano petljano po njemu kolko hoces. Zalosno.

I jos k tome trazi 27tisuca kuna. Zauvijek njegov.

Link to comment
Share on other sites

ja znam zadnja 3 vlasnika prije ovog, bilo ih je 4 ako se ne varam u rijeci, da kemijano je s kilometrima, al je auto uredno održavan, servisiran, doživio je fijasko na street raceu, promjenili su što je trebalo, umorno izgleda, treba uložit po pitanju unutrašnjosti i vanjstine, mehanika je bila top a sad iskreno ne znam, ja sam ga mislio uzet, al stvarno je nabio cijenu

Link to comment
Share on other sites

Ma nista od toga, max vrijedi mozda 20tisuca kn. Sve preko je glupost.? No tnx ?? znaci i na street race je bio? Znaci ubili boga u autu ...

Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima da li je auto bio na SR?
Svaki auto tog tipa je bio na SR-u ili na stazi

A ako trazis auto kojem nitko nije stisnuo gas vise od 30% kupi novog u salonu.
 

Link to comment
Share on other sites

Bas sam htio tako nesto rec..koliko ih je ubijeno po cestama usminkano i prodano kao odrzavane? Ovdje bar znas na cemu si a i za 4-5god da ga ides prodavati sa 550-600tkm bi bio totalna faca :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.