Jump to content

2011 FORMULA 1 QANTAS AUSTRALIAN GRAND PRIX (Melbourne)


Blue_Fatal1ty

Recommended Posts

Gledao sam utrku na Sloveniji 2.

Bolje igdje pogledati nego nigdje.

Ali mulac od komentatora ne staje sa brbljanjem ni kad je team radio.

Do kraja sezone možda se i priviknem na Slovenšćinu. :bigl:

Petrovu svaka čast!

Link to comment
Share on other sites

Petrov dobro odvozio, ali ga uopce nije bilo u prijenosu, sjetili su ga se samo tu i tamo. Perez sa samo jednim zaustavljanjem na 7. mjestu je veliko iznenadenje, no sad znamo da se i to moze.

Ja sam pratio kvalifikacije na RAI televiziji ( talijani ) ne znam ali mislim da je prjenos svuda isti i primjetio sam da

se Renault Petrova nije vidio ni u Q2 a ni u Q3 :oo:

Što se same utrke tiče ja sam zadovoljan fora je što je još puno nepoznanica samo se nadam da neće za par trka kad

nestanu ili se znato smanje nepoznanice bit samo procesija :cool:

I na kraju kao i svima u glavi mi se mota samo šteta što nema Roberta ...

Link to comment
Share on other sites

Ma ovo je Kubica preko daljinskog vozio sto posto hehe. U svakom slucaju bravo Petrov, i vidi se da bolid nije kanta, samo da se i Heidfeld trgne sto prije. Ako ne, mogao bi cak i Senna dobit priliku

Link to comment
Share on other sites

Evo razloga zašto Heidfeld nije došao do bodova! Ovaj udarac u bok bolida je dobio u prvom krugu:

110930477.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2&d=77BFBA49EF87892140FEB0FF7845C57D75158AF7CA61E58B87108FB62F5723C928654F8088E45C11E30A760B0D811297

Link to comment
Share on other sites

o pa fino je dobio! :oo:

još bi se samo nadodao da su "renolćeki" (obožavam taj izraz :zubo: ) brzi obzirom da sam Petrov ima 5 i više kg od ostalih.. na trećoj stepenici na podiju je bio višlji od Vettela! :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.