Jump to content

2011 FORMULA 1 UBS CHINESE GRAND PRIX


Blue_Fatal1ty

Recommended Posts

Zanimljivo je i to da je kovalainen završio utrku na 16. poziciji. To Lotusu nije najbolji plasman, ali je prvi put da su se ugurali između iskusnih momčadi. Doduše, to su bili rookiji Maldonado i Perez u Williamsu i Sauberu. Ipak, činjenica da su kasnili samo 1 krug i to pred sam kraj utrke govori da je Team Lotus napredovao jer su HRT i Virgin kasnili po 2 kruga.

Bravo za njih i užitak mi je tako pratiti razvoj nove momčadi koja je počela sama sve iz nule.

Link to comment
Share on other sites

Meni je trka bila skroz ok i nemam ništa protiv ovakvih guma.

Jedino me Renault razočarao, očekivo sam da će imati bolji start i da će biti više u poretku.

Edited by dci
Link to comment
Share on other sites

Odlična trka. Sad si prisiljen gledati trku cijelo vrijeme jer nema minute, a da se nešto ne dogodi. Ja sam prezadovoljan, a još me više veseli da RB gubi svoju prednost! Samo da Ferrari živne i to bi bilo to.

Hamiltonu svaka čast, nisam ga volio i i dalje nisam neki fan, al taj čovjek zbilja vozi svjetski. Agresiva i na nož. Odličan!!!

Link to comment
Share on other sites

@blue fatality-ti bi mogao pratiti streetrace ako ne želiš gledati da nečiji talent dolazi do izražaja kao npr. Alonsov,Hamiltonov itd. jer tebi bi očito utrke gdje je Senna pobjeđivao sa lošijim bolidima zbog svog talenta ne bi bile zanimljive..

A što se Danice tiče, gledanost indy-a je sigurno porasla od kad ona vozi :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Sad bas gledam i nitko nije spomenuo buttonov odlazak u redbull! :zubo::rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Sad bas gledam i nitko nije spomenuo buttonov odlazak u redbull! :zubo::rotfl:

Bas jedna masna greska. :) Trebali su mu skinut gume i ostavit ga na podu...

Link to comment
Share on other sites

Bas jedna masna greska. :) Trebali su mu skinut gume i ostavit ga na podu...

sad sam se odvalio smijat!! :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

Bas jedna masna greska. :) Trebali su mu skinut gume i ostavit ga na podu...

:lool::lool:

Zanimljiva utrka ali očekivao sam bolji start Renaulta :nezna:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.