Jump to content

Megane 225 RS cup


the prospector

Recommended Posts

Dakle megane RS 225 cup je konacno stigao. Postao sam ponosni vlasnik crne azdaje i jedan vise u Renault sport populaciji.. Sto se tice auta nemam primjedbi a slike uskoro.. Nekima sa foruma je auto poznat jer sam mu ja treci vlasnik. Sve u svemu odlicna kupovina!!

Link to comment
Share on other sites

Mjenjaj avatar i slike što prije.

Znam da je teško sad bit za kompom al nama za dušu. :)

Link to comment
Share on other sites

:hura:

cestitam na novom auticu!!

slikice sto prije da barem tako uzivamo u njemu!

:zubo:

Link to comment
Share on other sites

Auto je super ..... samo ima neki problem s motorom - prehladu - stalno kiše :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Opa miki... :D Čestitam i puno sretnih kilometara! :drivar:

Daj slike,nemoj sad da se patimo... ;)

Link to comment
Share on other sites

Cestitke, uzivaj, znam da hoces :)

BM je prava RS oaza hehehe

p.s. kolica su BOOOMBA :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

auto je brztalan, mogu mislit kakav je gust sjest u njega i uzivati u njemu!! :hura:

Link to comment
Share on other sites

Sretno s autom, dobro da je pila i pol pa ne stigneš gledati plavu unutrašnjost koja nikako ne paše po mom ukusu, ja bi možda malo svijetliju nijansu plave.

Link to comment
Share on other sites

Idem se samoubit negdje... :roll:

Auto je mrakača. :respect:

Sretno s njim!!! :drivar:

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

Hvala svima! Sto se tice utisaka ima ih mnogo a najbitnije je to sto cim sjednem u auto osmjeh mi ne silazi sa lica... Auto je brutalan i prava je azdaja!!! Momenta ima ko u prici a prici nikad kraja.. Doslovno preskacem druga vozila, a sto se stabilnosti tice kao da je na sinama... Cup ovjes je vrhunska stvar.. Potrosnja mu je fascinantna s'obzirom koliko ima konja.. Prosjecna 8.5l... Sve u svemu imozantno ubrzanje, stabilnost i kocenje.. Vrlo dominantan auto.. Crna furija... Ide ko mutav kao sto kaze vrhunski poznavaoc rs-ova gospodin182.. Jos jednom hvala svima na cestitkama!

Link to comment
Share on other sites

Ja s 1,6 16V muku mučim da se odrzim na 8,5 a ti s duplo više konja imaš istu potrošnju... :nezna:

Ili voziš ko peezda ili ti je netko u familiji mađioničar. :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Potrosnja od 8,5L za taj auto mi je uz laganini voznju i to vanjsku pretezno.Voznja gradom uz povremenu jurnjavu kod mene daje oko 12L.Doduse stalno sam u gradu.Nevjerujem da ce ti u gradu toliko trosit.I nemojte sad samo da turbo toliko snizava potrosnju.

Inace auto je strava, cestitke i od mene :dobroje:

Edited by Zrmi RS
Link to comment
Share on other sites

Madjionicari prosjecna je 8.5 l za sada!! Maksimalna mi je bila 12l.. A minimalna 6.1l.. Auto mi manje trosi nego prosli 1.6 16v.. Naravno da mi u gradu pije ko lud ali ja sam naveo prosjecnu potrosnju.. Na papuku kad ga derem i 16 guta ali to je brutalna voznja i to ne racunam u prosjek..

Link to comment
Share on other sites

meni 250 i kad je ugašen ne troši ispod 11 litara

Ne al stvarno, nekad i kad se potrudim neide ispod, recimo tempomat 80kmh, 2000-2100okr, po cajgeru stalno varira između 7-9litara a cesta ravna da nemre bit ravnija... ima filmic na YT di je jednom čovjeku prilikom 120kmh potrošnja 6.8L i lockana je, meni opet skače i varira ko luda i to prema dvoznamenkastim ciframa.

hm, ovo je možda za drugu temu doduše :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.