Jump to content

Megane 225 RS cup


the prospector

Recommended Posts

Da me brine potrosnja onda bi kupio dci a ne rs Meganea.. I to je tako.. Sve u svemu ja prezadovoljan!

Link to comment
Share on other sites

Sve nas brine potrosnja, jedino je pitanje dali u vecoj ili manjoj mjeri. Da nije tako svi bi vozili Bugati Veyrone isl., no dost off topica,

čestitke na autu!

Link to comment
Share on other sites

Veyron veliš :) htio sam rec da bi trebali imati prakticki neograničen buđet da nas potrosnja (kao i cijena goriva) niti malo ne zanima, a to se po forumima iz nekog razloga često želi prikazat. Pošteno i realno bi bilo reć da nije među prvim prioritetima. Ako nisam u pravu... paaaa.... 300 litara 100ice mjesečno na poklon od vas će biti sasvim uredu :bigl:

Edited by sh00kre
Link to comment
Share on other sites

Sasvim jasno... Mada kada je rs u fazi probne voznje, testiranja i sl niko se ne obazire na potrosnju nego na performanse... Tek posle kad euforija prodje, ako prodje onda pocnemo razmisljati o potrosnji i o registraciji... Sve u svemu bugati je bugati... Hahaaa

Link to comment
Share on other sites

tu se slažem :dobroje: recimo ja u prvih 2 tjedna što sam imao auto nisam skoro izlazio iz njega, tank je trajao max dan do dva, reklo bi se itekakva euforija ali morala je splasnut htio ja ili ne, zna se zbog čega...

ali dabog tvoja trajala vječno!

Link to comment
Share on other sites

To me potsjetilo na kuma koji si je uzeo cx-7 kad je izašla, još je bila samo s benzincem. Euforija je trajala mjesec dana a auto na leasing koji je nakon toga prodao i izgubio jedan normalan compakt. BOlje da si iznajmite jurilicu na tjedan dana i manje ćete izgubiti, a euforija splasne prije ili kasnije, zavisi od padanja crtica goriva.

Link to comment
Share on other sites

Ovisi i kolko se voziš, ja radim nešto više km (25-30k) pa se više i osjeti. A euforija? dovoljno je ne vozit auto jedan dan i eto je kolko oces! a njen glavni ubojica nisu benzin (tj. cijena) nego kazne :) bar u mom slučaju.

Ali, gušti nemaju cijenu :)

Link to comment
Share on other sites

Slazem se u potpunosti! Sve ima svoju cijenu.. Umjerenost je vrlina u svemu osim kada postanes vlasnik rs-a.. Hahaaaaaaa.. Sve prema svojim mogucnostima, nekad laganini a nekad ne izlazim iz auta..

Link to comment
Share on other sites

Ovisi i kolko se voziš, ja radim nešto više km (25-30k) pa se više i osjeti. A euforija? dovoljno je ne vozit auto jedan dan i eto je kolko oces! a njen glavni ubojica nisu benzin (tj. cijena) nego kazne :) bar u mom slučaju.

Ali, gušti nemaju cijenu :)

investiraj u anti laser, radar detektor

Link to comment
Share on other sites

Sve prema svojim mogucnostima, nekad laganini a nekad ne izlazim iz auta..

baš tak nekak ;)

investiraj u anti laser, radar detektor

gledao sam ih, ali se uvijek sve svelo da nemogu otkrit (na vrijeme) one najbitnije, tj laser (pištolj) ... ako imaš možda neki model za preporučit samo ti reci :) (može i pm)
Link to comment
Share on other sites

gledao sam ih, ali se uvijek sve svelo da nemogu otkrit (na vrijeme) one najbitnije, tj laser (pištolj) ... ako imaš možda neki model za preporučit samo ti reci :) (može i pm)

Nista na PM, samo dajte ovdje, ima vishe nas koji pratimo a htjeli bi tako nesto. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima! Sto se tice utisaka ima ih mnogo a najbitnije je to sto cim sjednem u auto osmjeh mi ne silazi sa lica... Auto je brutalan i prava je azdaja!!! Momenta ima ko u prici a prici nikad kraja.. Doslovno preskacem druga vozila, a sto se stabilnosti tice kao da je na sinama... Cup ovjes je vrhunska stvar.. Potrosnja mu je fascinantna s'obzirom koliko ima konja.. Prosjecna 8.5l... Sve u svemu imozantno ubrzanje, stabilnost i kocenje.. Vrlo dominantan auto.. Crna furija... Ide ko mutav kao sto kaze vrhunski poznavaoc rs-ova gospodin182.. Jos jednom hvala svima na cestitkama!

Prosjecna moze zaista biti 8.5 ako se umjereno vozis magistralnim cestama poput ceste Osijek-Beli Manastir...toliko i meni zna biti na mojem, cak i manje od toga, ali sam grad tesko moze ispod 11.

Slazem se da je taj motor dosta stedljiv obzirom na snagu, a meni je neki ukupni prosjek u 100 000 km koliko ga vec vozim oko 10 litara sto je meni potpuno prihvatljivo.

E da, cestitke i od mene, krasno izgleda.

Link to comment
Share on other sites

Dule slazem se. I ja sam uspio ostvariti Podravskom magistralom Osijek-Zagreb prosjecnu potrosnju od 6,9L, ali je to daleko od voznje kakvu jedan sport zasluzuje. No meni je mjerilo potrosnje ona relacija koju koristim 90% vremena, a to je nazalost grad i relativno kratke relacije.

Link to comment
Share on other sites

Bitno da ide!!! S'obzirom na motor koji ima potrosnja mu je prihvatljiva.. Recimo juce mi je bio prosjek 12l a derao sam ga zestoko, vijao se sa jednom cbr-600... Hvala Dule.

Link to comment
Share on other sites

K-tec racing komplet auspuh,forge crijeva intercolera, forge blow off ventil, k&n panel filter i to ti je to, naravno cup ovjes!!

K-tec racing komplet auspuh,forge crijeva intercolera, forge blow off ventil, k&n panel filter i to ti je to, naravno cup ovjes!!

Link to comment
Share on other sites

K-tec racing komplet auspuh,forge crijeva intercolera, forge blow off ventil, k&n panel filter i to ti je to, naravno cup ovjes!!

K-tec racing komplet auspuh,forge crijeva intercolera, forge blow off ventil, k&n panel filter i to ti je to, naravno cup ovjes!!

je su u planu još kakve dorade?

Link to comment
Share on other sites

U planu je spera i turbo timer. Sve ovisi kako financijski budem stajao!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.