Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

Znaci dok si ti na cesti pjesaci , djeca , babe i ostali sudionici u prometu mogu odahnuti jer su sanse da ih ti ne pogodis samo 5 posto i to samo zahvaljujuci tome da si ti ne mozes priustiti dovoljno benzina za divljanje. Odlicno...ova tvoja izjava je u najmanju ruku za anale..

A ja.... evo upravo sam pozelio da cijena benzina skoci na 50kn po litri ...

Link to comment
Share on other sites

evo banirat cu sam sebe jer nemogu vise citati vase postove, shvacate ih onako kako se vama shvaca, kako vama pase. eto, LP

Link to comment
Share on other sites

A ja.... evo upravo sam pozelio da cijena benzina skoci na 50kn po litri ...

Nemoj majke't ? 

@N3n0 ja to tvrdim i za cigare, koliko god budu kostale, kupovat ce se. Bar ce bit vise love u proracunu za uhljebe.

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

A da osnujemo fond "gorivo za cupru" da se moze i ostalih 95% vremena voziti kako oktanski bog zapovijeda?

Svatko tko ima auto preko 150ks bi na mjesecnoj bazi uplacivao 200kn a ovi jadnici ispod 150ks 300kn jer im auti i tako trose manje, a oni na plin po 500 bez obzira na snagu auta, jer i tako stede previse.

Jos da probamo to progurati na razinu drzave pa ako nisi uplacivao nemozes registrirati auto, osim ako se ne radi o cupri nacipanoj na stage18 naravno

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mislim da ce jako brzo za tu cijenu. Treba vidit stanje auta i ulaganja ali nema puno km sta je super. Jos da ima recaro pun pogodak.

Link to comment
Share on other sites

Jos da ima recaro pun pogodak.

Ništa šta 1500 eura ne može riješit ;)

...i da dodaš to na cijenu opet je ok :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ništa šta 1500 eura ne može riješit ;)

 

...i da dodaš to na cijenu opet je ok :)

Da samo di ces ih nac? A novi recaro sa zracnim jastucima je skoro duplo. Plus nema ni speru, tj nije cup. Nije ni registriran kolko vidim, ali za ovu cijenu, ako nije bio jace razbijen se svakako isplati uzet kog ne smeta sta nema gore navedeno. Opet je sumnjivo jeftin s obzirom na km i to sto ga prodaje autokuca neka. Al s druge strane, mozda ga se zele samo sto prije rijesiti. 

Link to comment
Share on other sites

Da li se moglo uzet u opremi crvena kociona kljesta brembo naravno u doplati bez cup ovjesa jer na 197 nije bilo te opcije, moguce je i da su naknadno farbana kako bude kod dosta njih. Koje su razlike cup vs non cup? Recaro, crvena kociona kljesta, spera, ovjes. Ima li razlike u letvi volana te da li postoji rs monitor u non cup izvedbi?

Link to comment
Share on other sites

Non cup su imali "obicna siva" brembo kljesta, tako da je ovo ziher farbano. I mislim da nema rs monitora, al nemoj me drzat za rijec.

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Homer jesi ti siguran da cup ide samo s recarom....vani ne ide tj na autoscoutu i mobile de ima brdo cup verzija s "normalnim" sjedalima , bar je tako bilo kad sam ga razmatrao i sjecam se da je bio recaro kao nadoplata..za crvena kljesta i speru znam - samo cup. Po cemu si tocno zakljucio da ovo nije cup? Isto tako rs monitor je opcija uz nav za cup . 18ice na sport idu srebrne na cup crne dok su 19ice opcija. Isto tako recaro na cupu je isao s zutim pojasevima dok je na sportu isao samo u kozi s s tamnim pojasevima...

Edited by marinho25
Link to comment
Share on other sites

Tako je, al ja govorim kod nas situaciju. Vani je cup isao s obicnim sicevima, a recaro su bili doplata isto kao i rs monitor. Ako imas rs monitor nisi mogao imati navigaciju na 250ki. A znas da ima rs monitor tako sto na onom srednjem displayu pise renault sport, a ako nema pise samo renault. Iskreno sumnjam da je itko isao uvoziti 250ku, jer je 195g co2 i uvoz je preko 40tkn. Znam jer sam ja razmatrao tu opciju, posto ih jedno vrjeme uopce nije bilo u oglasnicima.

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

By the way recara na svakom koraku. Poljska, Austrija, njemački oglasnici. 1300-1700€, biraj.  

Realno bez ikakve potrebe za daljnjom raspravom, cijena je odlična, auto izgleda super, sve i da je bio razbijan, ako je dobro složen i vozi se kako treba, super je kupnja.

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Auto je vec gosinu dana povremeno u oglasima, ako ne i duze od istog.vlasnika.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eto, ne znam, nisam ga zapazio dosad, treba ga pogledati, sve je nagađanje, omjer kilometara/cijene je odličan. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Auto je vec gosinu dana povremeno u oglasima, ako ne i duze od istog.vlasnika.

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

 

Ovo je takav prvi iz KC nakon Goranovog. Doduše, u Koprivnicu je došao od nekud.

Link to comment
Share on other sites

Auto je uvoz iz de. Po broju šasije u ovlaštenom ništa ne postoji. Prednja kraj i bok je bio rađen.  Auto salon taj tvrdi da ima slike prije sudara sa motorom.

U renault servisu preko broja šasije se jedino vidi da su kopce neke i ti prednji djelovi uzimani.  Ostale povjesti nema. Al sve je odrađeno kao kako treba. 

Zna li se kamo je prosao? Jer frend ga je mislio kupiti i lik je rekao da je tek u utorak u rh i da ga tada tek može doći vidjeti. A čuli su se pred 2 3 dana :/ ....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.