Jump to content

INFO Megane Sport

Recommended Posts

MB104
On 09. 06. 2020. at 19:55, MB104 said:

Zna netko šta o ovom autu?
Ponuda mi se čini "i više nego dobra" 😅

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-gt-sport-205-edc-automatik-f1-automatik-oglas-30707160

Evo znam ja
image.thumb.png.e832f18b6e2ef68173c77907a733297f.png

Šta da vam kažem? Bio sam u pravu. Novi vlasnik ga već prodaje (podudara se broj šasije):
https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-gt-edc-oglas-33272060

Izbjeći ovaj auto u ŠIROKOM luku

Također, opet piše "drugi vlasnik", a vide se druge tablice što ga čini minimalno trećim vlasnikom s obzirom da je uvoz iz Italije. 

BACKUP za one koji čitaju za par mjeseci-godina, a dotični uklone oglase:
Prvi: https://i.imgur.com/G4t2b33.png
Drugi: https://i.imgur.com/j0Rt8Ev.png
VF1RFB00458098863 ZG5187HT RI9597OP Renault Megane GT EDC

• Like 6
  • Upvote 1
  • 4 weeks later...
  • Replies 1,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• GTT

109

• Coupe RS

87

• therrlu

69

• homer

65

Top Posters In This Topic

Popular Posts

taj ima krugova na ringu vise nego martinko kožice oko mjenjaca (a tamo je ima stvarno puno)

Nema dalje.. @turbina r26 u bijeloj boji je perverzija. Ima poznanica u Ri i uvijek kad ga vidim mi ispadne vilica 😁

Znaci nemas ga za tociti pa vozis kao baba u 95% slucajeva a ovih 5% je kad dobijes placu?

Posted Images

VedranSB

Ništa čudno za Njuškalo i ostale oglasnike u današnje vrijeme. Baš sam nedavno vidio 5 godina star Porsche Cayman koji košta više nego novi novcati u Porsche Hrvatska ili kako već. Pa onda Leon Cupra star 7 godina za cijenu 80% novoga, itd. Svuda je tako, i Meganei i svi ostali. Pojma nemam šta je tim ljudima. A možda se stvarno vode onom mišlju da je to uvijek tražena roba koja sada polako nestaje pa onda s cijenama mogu kako hoće. 

• Like 1
Marko_Os

@macan Svaki auto će pokazati 15+ nakon dobrog ganjanja. Realna potrošnja je ipak niža

direstraits

Hoće i 20+ realno pocugati 2.0t na stazi kad se juri. 

• Like 1
Marko_Os

A tek 1.8? Auuu

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

direstraits

Isti slučaj.

• Upvote 1
Ruske

2.0t cuclaju 35 na stazi ;) iz prve ruke

njambrosic

Valjda je cijena takva iz razloga što kad nešto prodaješ na Njušci svatko pita koja je zadnja cijena bez da i vidi auto. I očekuje da mu spustiš par tisuća eura. 

• Like 1
frenchkey

a u biti to je predzadnja cijena, jer očekuje kad ga vidiš osobno da spustiš još malo

MB104

Poanta je što je njegova cijena skuplja od novog auta 😂

Hrco_Ri

Pa ovaj RS je kao novi kod nas koštao s tom opremom koju ovaj ima sigurnih 350 milja kuna ak ne i više,pa samo recarosi su oko 20 milja kn doplate bili...btw trans auto većinom prodaje oduzeta vozila zbog dugova bankama,leasingu itd.

Lucky_ZG
1 hour ago, Hrco_Ri said:

Pa ovaj RS je kao novi kod nas koštao s tom opremom koju ovaj ima sigurnih 350 milja kuna ak ne i više,pa samo recarosi su oko 20 milja kn doplate bili...btw trans auto većinom prodaje oduzeta vozila zbog dugova bankama,leasingu itd.

Otkud ti to?

Koliko je meni poznato, oni su jedni od najvecih otkupljivaca vozila po isteku lizinga. To jest kad prvotnom korisniku istekne operativni lizing, oni se bave pronalaskom sljedeceg vlasnika. Pogledaj im malo asortiman, cesto se radi o vise istih vozila, znaci otkupljuju flote vozila s isteklih lizinga te ih dalje plasiraju na trziste. Mozda se varam, ali poprilicno sam siguran da je ta shema u pitanju.

Hrco_Ri

rade i to šta si ti napisao i ovo šta sam ja napisao jer sam tak čuo,dobiju valjda aute ispod cijene,mada ima tu i auti iz uvoza isto.Viator isto prodaje od leasinga aute i većinom su rent a car bar kolko sam ja vidio kod njih kad sam sa frendom bio jer je bio gledat neke aute

MB104
15 hours ago, Hrco_Ri said:

Upravo skinili cijenu 4000eura. Bila je 42,000eur

Hrco_Ri

Haha e to je onda drugi par rukava, valjda ga hoce prodat pod novo makar ima 4 milje i sitno km lol 

• 4 weeks later...
MB104

Jedan dečko iz Požege na RS3 Trophy stavio felge sa RS4, i izgleda super!

image.thumb.png.11c335deded6c4ff55bb66d003f0d10a.pngimage.thumb.png.0b0e59df50b321a603b13c767f456297.png

• Like 4
  • 2 months later...

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..