Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

Gledate aute sa 200injak tisuca km i tko zna koliko vlasnika prije.
Na to treba gledat kao projekt aute koje ce vam izbijat lovu iz dzepa i bit spreman na beke kompromise pri kupnji...

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja iz osobnog iskustva mogu reci,da taj auto ako ces da bude sve po ps-u trazi jako i nije jeftin...Neka me netko kaze da nije tako laze jer znam sta sam ja prosao sa svojim,i koliko je ulaganja trazio...Btw sve ih je manje i tesko je nac dobroga...


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pa ti auti su stari 11-12+ godina. Naravno da imaju km i naravno da xe trazit ulaganja. Pametan koji trazi pouzdan auto nece ni gledat vise takve. Ja barem nebih. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja u svoga sjednem i na kraj svijeta ako treba....Pa ima 11 god nema 100...To sta je kod nas takav mentalitet odrzavanja ili neodrzavanja je drugi par rukava...Daj sta ima samo da se sklepa,i onda auto ili auti nevaljaju...Navalja samo gazda...


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Kod takvih auta je najbitnije od koga kupujes... i koliko dugo je auto kod tog vlasnika.

Kako je spomenuto... svi takvi auti zahtjevaju dosta novaca da bi ih se odrzavalo u top stanju pogotovo ako se voli divljat s njima.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa vidi na slici detalj, sjedalo...ili su ga copili nekada prije, iako meni zgleda kao RS amblem

Maknuli su sliku nabijem ih...

Edited by shogo
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, shogo said:

Pa vidi na slici detalj, sjedalo...ili su ga copili nekada prije, iako meni zgleda kao RS amblem

Maknuli su sliku nabijem ih...

:lool: dobro je, nisam lud znači

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja isto tri puta prošao članak, Reko valjda mi je rano još 😄

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Olmo vozi Infiniti, bio je nedavno u Auto klubu neki clanak. Valjda sam dobro zapamtio, ne  pratim nogomet, al znam da je neki balavander cudnog imena s tek polozenim ispitom. 

Link to comment
Share on other sites

Fascinantno da ljudi na autu koji je već 16god na tržištu ne znaju raspoznat xenon farove i halogene farove s lećom. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

braćo mila ,pa cijene su im u nebu... 

moj je bio skoro identičan osim grane ,2005. sa 125000km i ošo za 7150€ sa 2 seta felgi , 2017 godine...  možda je još negdje u okolici koprivnice/križevaca...

Link to comment
Share on other sites

Ovaj izgleda uredno,nisam pratio temu jel vec netko stavio

https://www.index.hr/oglasi/renault-megane-rs-225/oid/2078291

 

Ako je to taj, a vrlo vjerojatno je jer kombinacija žutih maglenki i opreme odgovara, njega je dost dugo prodavao tip iz Zeline koji ga je dobio pod račun.

Povijest mu je takva da nema zabilježen ni jedan servis u ovlaštenom i da je par godina od kad je kupljen, iz ko zna kojeg razloga stajao u TRCZ-u.

 

Mislim da mu je cijena bila 8500e u ljeto 2019 koja nije bila fixna i ako dobro pamtim, mislim da je preko telefona cijena otišla na 7500e.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@x3m jel imao bijele crte iznad pragova prije? Ako je onda sam imao susreta s bivšim vlasnikom.

Link to comment
Share on other sites

Je.

 

To bi trebao biti ovaj

 

f22e0711482a3e8c44fd8842eac8726d.jpg&key=85d4f9d03ac1748a798e1c03b9155a9fcf6f76b48e1a7e28859173a347176019

 

edit:tapatak ujebe kvalitetu slike, ali kuzi se

 

Kilometri
20200108_093237.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E da. Na tog sam i mislio. Koliko se sjećam, taj vlasnik ga je dobio u lošijem kozmetičkom stanju. Falili su poklopci na farovima koji mislim čak nisu ni Valeo već TYC ili Depo, nije imao ni poklopce na plastikama ispod blatobrana, desni retrovizor je bio zamjenski (crni mat), felge u lošijem stanju, kasnije obnovljene. Unutra je bio ok. 

Link to comment
Share on other sites

Je.
 
To bi trebao biti ovaj
 
f22e0711482a3e8c44fd8842eac8726d.jpg&key=85d4f9d03ac1748a798e1c03b9155a9fcf6f76b48e1a7e28859173a347176019
 
edit:tapatak ujebe kvalitetu slike, ali kuzi se
 
Kilometri
20200108_093237.thumb.jpg.d659f2d10014dd4fbc5c6f934346c95e.jpg
Jos ti se nisam naviknuo na avatat
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dobro jutro kolege.

Ima li tko koji info o ovom trophy-u 

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-rs-trophy-tce-300-edc-oglas-30632003

Felge nisu original🙃!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.