Jump to content

Megane RS 265 Trophy


dani

Recommended Posts

Sve u svemu opet izgleda mocnije i ozbiljnije od bilo kojeg zutog ili bijelog MRS-a.

ja bi reko da izgleda kao i megane 3 1.6 sa naljepnicama trophy. Nema isticanja (crnih) detalja i prigušen je. Al to su ukusi pa.. e

Sve da je i rozi ( :laugh: ) uživaj u njemu ki da je zadnji! I probaj ko ja ne skupit 20 kazni u prvih godinu dana, bio sam očito jedan od onih što je poslušao inteligentne savjete poput: "burke ma samo gaaaaaaas" :zubo:

Edited by sh00kre
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • xxx

    24

  • supersprint

    20

  • dani

    16

  • BALEV

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja bi reko da izgleda kao i megane 3 1.6 sa naljepnicama trophy. Nema isticanja (crnih) detalja i prigušen je. Al to su ukusi pa.. e

Sve da je i rozi ( :laugh: ) uživaj u njemu ki da je zadnji! I probaj ko je ne skupit 20 kazni u prvih godinu dana :zubo:

He he he...Auto je decentan, kolega ga je s passatom (dsg, 170hp, 2.0)probao obići, normalnog rs-a, i on je mislio da je to 1.6...ali prevario se... :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

da.... i boja auta može imati svoj fun factor, jeste bogami, nije zanemarivo! A i za naše drage milicionere neupadljivija boja = bolja boja...

Edited by sh00kre
Link to comment
Share on other sites

Autic je :oo: :oo: :oo:

Uzeo si ga u jedinoj odgovarajucoj boji, sto se mene tice. Vidjam jedan crni(nije Trophy) po BG redovno i ko ne primeti sa kilometar da je u pitanju nesto "opako", istome ne bi pomoglo u tome ni da je obojen u neku fluorescentnu boju :bigl: Nismo vise klinci da "sportska" auta moraju da budu zuta, crvena, zelena... Jedan auto moze da bude i elegantan i "zayeban", u cemu crna boja nema premca.

Slike su super, ali moram da primetim da mi malo deluje "visoko" :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Autic je :oo: :oo: :oo:

Uzeo si ga u jedinoj odgovarajucoj boji, sto se mene tice. Vidjam jedan crni(nije Trophy) po BG redovno i ko ne primeti sa kilometar da je u pitanju nesto "opako", istome ne bi pomoglo u tome ni da je obojen u neku fluorescentnu boju :bigl: Nismo vise klinci da "sportska" auta moraju da budu zuta, crvena, zelena... Jedan auto moze da bude i elegantan i "zayeban", u cemu crna boja nema premca.

Slike su super, ali moram da primetim da mi malo deluje "visoko" :nezna:

stavi na crnog 1.6 rs-ove 18tke pa na prvu nećeš znat o čemu je riječ ni sa 50 metara

a što se visine tice, ma odma u pod!! što se čeka :klap::rotfl:

Edited by sh00kre
Link to comment
Share on other sites

Čestitke na autiću! Sve super, ali reći ću samo jednu stvar: "Treba ga spustit!" :hdbg:

Link to comment
Share on other sites

Zašto ga spustit? Jel netko od nas ima više znanja od RS ekipe koja je slagala auto?

Link to comment
Share on other sites

Zašto ga spustit? Jel netko od nas ima više znanja od RS ekipe koja je slagala auto?

Ako nije zakucan u pod, onda ne leži pa to svi znaju! Yugo Racing svaki ima odrezane opruge, a leže ko mlade čehinje! Siguran sam da bi vrijeme na ringu bilo ispod 8 minuta , ako ne i ispod 7 minuta da su malo skratili te opruge za terenca. Ah taj RenaultŠport... :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

Ako nije zakucan u pod, onda ne leži pa to svi znaju! Yugo Racing svaki ima odrezane opruge, a leže ko mlade čehinje! Siguran sam da bi vrijeme na ringu bilo ispod 8 minuta , ako ne i ispod 7 minuta da su malo skratili te opruge za terenca. Ah taj RenaultŠport... :ahaa:

:rotfl::rotfl::klap:

Link to comment
Share on other sites

Bas ga malo gledam ovako na slikama i sad jedna stvar o kojoj razmisljam...

...kad je vec perjanica RS odjela,kad je limitirana verzija...zasto se nisu potrudili pa napravili plocicu sa brojem,a ne naljepnicu?

To mi je onako spika kad je nesto limited edition,da prvo idemo potraziti tu metalnu plocicu sa ugraviranom brojevnom oznakom.

Mozda da je umjesto crvene crte na felgama zuta,pa da se upotpuni cjelina i tako neki detalji koji ovako vizualno mi odskacu!

U ovom trenutku nemogu govoriti o voznim osobinama i razlici naspram obicnog RS ali imaju oni koji znaju sigurno!

Sve u svemu cestitke vlasniku i mora da je predobar osjecaj kupiti ovakvo nesto gdje je stanje svego NOVO!

Ah,miris novoga auta...mmm

Link to comment
Share on other sites

Zašto ga spustit? Jel netko od nas ima više znanja od RS ekipe koja je slagala auto?

Gospodine generale, Vladimir Kočiš Zec i ja se duboko ispričavamo jer nište shvatili našu zafrkanciju. :place2:

Naravno da RS ekipa koja je slagala auto zna dobro što radi i imaju rezultate kao pokriće.

OOOO BOŽŽŽE ZAŠTO SAM ZGRIJEŠIOOOO :place2: :place2: :place2:

Ako nije zakucan u pod, onda ne leži pa to svi znaju! Yugo Racing svaki ima odrezane opruge, a leže ko mlade čehinje! Siguran sam da bi vrijeme na ringu bilo ispod 8 minuta , ako ne i ispod 7 minuta da su malo skratili te opruge za terenca. Ah taj RenaultŠport... :ahaa:

Ah hahahah.

Zašto kod nas kad kažeš spustit auto svi misle na pilanje opruga!?!?! :spex

Link to comment
Share on other sites

Bas ga malo gledam ovako na slikama i sad jedna stvar o kojoj razmisljam...

...kad je vec perjanica RS odjela,kad je limitirana verzija...zasto se nisu potrudili pa napravili plocicu sa brojem,a ne naljepnicu?

To mi je onako spika kad je nesto limited edition,da prvo idemo potraziti tu metalnu plocicu sa ugraviranom brojevnom oznakom.

Štedili su na masi, naljepnica je ipak lakša od metalne pločice :rotfl:

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

ma znaju i ljudi iz kw-a, ovaj auto zaslužuju u najmanju ruku clubsport

kak to ide na clubsportu, znači RS250 sa manje konja , ima ispuh i OZ te KW clubsport ovjes ... 7.57 klap.gif amater za volanom nami.gif

a nitko od nas nikad nebu na ringu odvozio 8:07 sa trophyem

Edited by VedranR26
Link to comment
Share on other sites

Megane RS 250 Cup with OZ Ultraleggera & KW V3

post-73-020753400 1322718080_thumb.jpg :ahaa:

bez rijeći sam.. ovo je savršeno!! <3

Link to comment
Share on other sites

Na ovo sam i ja mislio kada sam rekao da mi se cini malo visok :dobroje:

Ne sumnjam da je RS ekipa sve najbolje smislila i spakovala sto se tice vesanja auta, ali majku mu, zar Renailt ne moze makar RS model da slozi i vizuelno do kraja i da izgleda kako zasluzuje, a to je kao sa ove druga slika sa KW V3.

Supersprint, jedva cekam izvestaje kada se auto razradi i pocne voziti opusteno :dobroje:

(

Link to comment
Share on other sites

Da bi izgledao tako kao što izgleda ovaj spušten sa KW, bio bi i znatno neudobniji (ili skuplji). Nisam niti kod jedne marke primjetio da svoje sportske izvedenice zakucavaju u pod. Serijski auto je serijski auto, naravno da moraju igrat i na kartu udobnosti pa to ispadne tak kak ispadne. Osim ako se ne radi o nekoj "RR turbo bla x" seriji.

A da ovaj rekao bi darth wader edition jbeno izgleda, izgleda, i da se dosta bolje vozi (na stazi), vozi. Pa ko voli nek izvoli.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.