Jump to content

clio 182... :))


Guest

Recommended Posts

Nemoj se ljutit na mene zbog slijedećeg komentara. Sad ti još više želim svu sreću i živce i dobre financije da ovo izguraš jer sad si u *ovnima u kojima nisi trebao biti i sad će ti ove moje dobre želje dobro doći.

zat sam i došao tu na forum...

Dakle,da si se regao na forum ranije i raspitao se za auto kao što mnogi rade do svega ovoga ne bi došlo.

Svejedno,još jednom ti želim sreću i sve ovo šta sam ti gore poželio. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    18

  • nata

    17

  • GTT

    16

  • twingara

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema smisla da ti i ja sad pametujem oko isplativosti ovakve kupnje i projekta, nego samo sam htio pitati: zaašto AEZ, a ne originalne 16" felge koje mu stoje jebeno???

Link to comment
Share on other sites

Nema smisla da ti i ja sad pametujem oko isplativosti ovakve kupnje i projekta, nego samo sam htio pitati: zaašto AEZ, a ne originalne 16" felge koje mu stoje jebeno???

bzvz su mi te na kojima je došao, a i dosta su izgrebane... napisao sam gore zašto sam kupio te felge...

smuchac: eto greška, što da ti kažem...

Link to comment
Share on other sites

ajde dosadni ste ko babe sa tim. ni prvi ni zadnji slupan pa napravljen auto. meni je drago da ga je netko ponovo stavija na cestu, a ne raskomada za dijelove :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

egzorcist je danas limar, sutra mehaničar, zatim električar i i mi svi skupa s njima... cijela ekipa je odradila već veliki dio posla... najviše boli po živcima i novčaniku, ali evo volja postoji i svakim danom je sve veća i veća, upravo prodao onaj momo volan i kupuje se originalni:cool:

ekipa slobodno dajte koji savjet ukoliko mi bude u ostvariv financijski i fizički ja prihvaćam svaku dobru namjeru... prvi sam put u svijetu francuskih auta i ne znam puno, zat sam i došao tu na forum...

Ako imaš volje prođi kroz moj topic o mom bivšem 172. Ima puno detalja koji bi ti mogli koristiti. Po meni OK start u tome što tražiš

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?showtopic=15443

Ako češ imati kakva konkretna pitanja pitaj :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ako imaš volje prođi kroz moj topic o mom bivšem 172. Ima puno detalja koji bi ti mogli koristiti. Po meni OK start u tome što tražiš

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?showtopic=15443

Ako češ imati kakva konkretna pitanja pitaj :dobroje:

Svaki Cigo, svoga konja hvali :p

Evo ti onda možda ima i u mom korisnih slika:

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?showtopic=22387

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

fredy, zanima me ono sa chipanjem nekoliko tunera mi je reklo da 182 najbolje radi na tvorničkoj mapi ... ja sam uz auto dobio još 2 mape sa chipom za njega ali ne znam kako rade i to ću svakako morati ići kod nekoga i provjeriti... jesi imao kakvih "nus pojava" nakon chipanja...

Link to comment
Share on other sites

dobio si mape sa chipom??? daj malo pojasni :D

sry krivo sam napisao cijeli ecu sa chipom ubodenim... (ploču)... sa mapama za "brdske utrke" ali ne znam kako je podešeno sve to...

Edited by stipa
Link to comment
Share on other sites

fredy, zanima me ono sa chipanjem nekoliko tunera mi je reklo da 182 najbolje radi na tvorničkoj mapi ... ja sam uz auto dobio još 2 mape sa chipom za njega ali ne znam kako rade i to ću svakako morati ići kod nekoga i provjeriti... jesi imao kakvih "nus pojava" nakon chipanja...

A koji su to tuneri molim te reci javno?

Po mome iskustvu i iskustvi ljudi koji su čipali clio II RS ( ne znam kolko ih kod nas uopče ima ne čipanih) kvalitetni chip tuning se svakako isplati. Dobije se porast u KS I Nm, potrošnja u prosjeku snizi, povečaju max okretaji i auto radi mirnije na leru.

Clio III RS je već druga priča vezano uz isplativost čipanja (mislim da to da naj radi na tvorničkoj mapi/ma).

Twile - nemoj dečka odmah da šikaniraš u startu sa svojim trik pitanjima sram te bilo :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Twile - nemoj dečka odmah da šikaniraš u startu sa svojim trik pitanjima sram te bilo :zubo:

pa neka se nauči, sad zna, jelda? :p

Link to comment
Share on other sites

sa mapama za "brdske utrke" ali ne znam kako je podešeno sve to...

Uvijek me zanimalo sto se dogadja ako takvo auto ne vozis po brdu i jos polako. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

nisu to trik pitanja fredy nego sam krivo rekao:laugh: tj napisao... heheh pa recimo pričao sam sa hicom, sa jednim dečkom iz bg koji vozi 182 pa su mi rekli, ja nisam napisao da je tako već da sam čuo pa pitam,... svakako će auto na mapiranje jer ne znam što je sad unutra, serijska mapa nije...

Link to comment
Share on other sites

nisu to trik pitanja fredy nego sam krivo rekao:laugh: tj napisao... heheh pa recimo pričao sam sa hicom, sa jednim dečkom iz bg koji vozi 182 pa su mi rekli, ja nisam napisao da je tako već da sam čuo pa pitam,... svakako će auto na mapiranje jer ne znam što je sad unutra, serijska mapa nije...

da si bliže ja bih ti pogledao šta to točno imaš na ECU.

ovo trik pitanje je bilo upučeno twingari

Hic voli pričati

Link to comment
Share on other sites

da si bliže ja bih ti pogledao šta to točno imaš na ECU.

ovo trik pitanje je bilo upučeno twingari

Hic voli pričati

pošaljem ti sve... pa ti vidi šta je na tome, jer to je sve stajalo u autu mogu ti i uslikati da vidiš kako to izgleda sve skupa...

i da evo sad sam kopao i našao hrpu stvarni koje ne povezuju moj auto i onaj razbijeni na slikama... neke je stvari nemoguće povezati evo sad se samo kopaju još u policiji neki podaci o tome... tako da je vrlo moguće da nisam kupio onaj zgužvani auto... moj je definitivno bio udaren jer je prednji most dobio, i na sredini auta dolje je bilo tragova udarca i bilo je varova čudnih po nekim dijelovima te je vezni lim savijen, no to je sve novo i originalni dijelovi... sve gdje su neki varovi i tragovi rada na autu taj dio je stavnljen novi... tako da... vidjet ćemo sve još...

Link to comment
Share on other sites

pošaljem ti sve... pa ti vidi šta je na tome, jer to je sve stajalo u autu mogu ti i uslikati da vidiš kako to izgleda sve skupa...

i da evo sad sam kopao i našao hrpu stvarni koje ne povezuju moj auto i onaj razbijeni na slikama... neke je stvari nemoguće povezati evo sad se samo kopaju još u policiji neki podaci o tome... tako da je vrlo moguće da nisam kupio onaj zgužvani auto... moj je definitivno bio udaren jer je prednji most dobio, i na sredini auta dolje je bilo tragova udarca i bilo je varova čudnih po nekim dijelovima te je vezni lim savijen, no to je sve novo i originalni dijelovi... sve gdje su neki varovi i tragovi rada na autu taj dio je stavnljen novi... tako da... vidjet ćemo sve još...

trebam ti se spojiti na auto da bi vidio. šta si ti mislio poslati?

Link to comment
Share on other sites

trebam ti se spojiti na auto da bi vidio. šta si ti mislio poslati?

ecu taj koji imam ali kad ne možeš ništa s njim...jbg... ma već ću ja to provjeriti, prvo da sastavimo auto i da se krenem voziti... heheh:drivar:

Link to comment
Share on other sites

pošaljem ti sve... pa ti vidi šta je na tome, jer to je sve stajalo u autu mogu ti i uslikati da vidiš kako to izgleda sve skupa...

i da evo sad sam kopao i našao hrpu stvarni koje ne povezuju moj auto i onaj razbijeni na slikama... neke je stvari nemoguće povezati evo sad se samo kopaju još u policiji neki podaci o tome... tako da je vrlo moguće da nisam kupio onaj zgužvani auto... moj je definitivno bio udaren jer je prednji most dobio, i na sredini auta dolje je bilo tragova udarca i bilo je varova čudnih po nekim dijelovima te je vezni lim savijen, no to je sve novo i originalni dijelovi... sve gdje su neki varovi i tragovi rada na autu taj dio je stavnljen novi... tako da... vidjet ćemo sve još...

To ti je taj auto 100% ne moraš se truditi uopće. Znam 100%, znam i Muhamedalija Maksutija di si kupio auto.

Link to comment
Share on other sites

To ti je taj auto 100% ne moraš se truditi uopće. Znam 100%, znam i Muhamedalija Maksutija di si kupio auto.

jel znaš tko je vozio taj auto kad je slupan..... kad je to točno bilo?

Link to comment
Share on other sites

Računaj 2007. ili 2008. da je imao udes.

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?showtopic=22540

EDIT:

Na jos jednom forumu se je jedan banirani član s ovog foruma raspitivao i dobio je ovaj odgovor:

Cenzurirao sam ova 3-4 *urca šta su ovome stalno u ustima. :rotfl:

Ako je to onaj u Bestovju ili u blizini:

Ako se ne varam ,razbijen na sljemenu, mašina ispala van.

Navodno svakih mjesec ili slično nekakva reklamacija u servisu.

Nisu dobro plastike složene,luftova pun *urac.Cijeli ovjes nabija

pun ku*ac,neda se bas saltat na visokim okretajima i jos par sitnica.

Tako da je cijena realna za pun *urac problema.

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

ok... pa nemam pojma više, meni je sve 5 s autom, auto je 2006. dobio novi motor u ovlaštenom servisu... to je 100% i mjenjač isto... i evo sve normalno radi što se tiče mehanike na njemu...nema greške... nije mi jasno kako su oni ono popravljali tamo se više isplatilo da je nova školjka stavljena... tamo je krov zgužvan totalno... stranice isto... ma fuj nešto... evo pričao sam sad sam prva 2 vlasnika, traži se treći navodno neki marko iz zaprešića i do njega moram doći... ako netko zna tog dečka neka me spoji s njim... trebam neke informacije...

bez sumnje auto će biti složen kao novi nema sad povratka i sve 5 ali neke stvari moram znati...

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.