Jump to content

Novi Twingo RS


pešekan

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    8

  • IsNoGood

    5

  • 182

    3

  • pešekan

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izgled je blagi užas pogotova prva stran...Motori su isti ili su ih šta pojačali...

Edited by ClioStreetKiller
Link to comment
Share on other sites

po meni su go proženskarili, običan je onak simpa, mavi svatki autek :zubo: ovi RS, e nemam pojma

al bude lego kroz mjesec dva dana kao i svaki novi (RS) model

Link to comment
Share on other sites

Ovo je valjda najružniji auto na tržištu, ako ne i ikad proizveden? :tup:

Link to comment
Share on other sites

Ovo je valjda najružniji auto na tržištu, ako ne i ikad proizveden? :tup:

da mi je znat sto je toliko to ruzno na njemu. :nezna:

oni koji su ga vidjeli uzivo svi odreda imaju dobre komentare. izgleda malo "luckastije" sto je meni i normalno za tu klasu automobila.

Link to comment
Share on other sites

malo mi je čudan ali mi se nikako ne sviđa ta fora sa duplim štopom!

ali vjerujem da ce mi lec kroz neko vrijeme :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ovo je valjda najružniji auto na tržištu, ako ne i ikad proizveden? :tup:

Ti nisi nikad vidio novu Micru ili Matiz :help:

I kompletan asortiman Ssang Yonga :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima kakve su promjene ispod lima, jer prethodni model nije imao ove otvore na stražnjim blatobranima...

Snaga je, koliko vidim po netu, ostala ista. Mora da su nešto kemijali po ovjesu :)

Ili aerodinamici... rolleys.gif

306496_10150314584807863_116825037862_7826469_1313650677_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ako je ovo konacni izgled clia cetvorke, Laures van den Acker bi mogao ili gorjeti u paklu ili pobrati lovorike ukoliko se svidi vecini njegov prenacickani prednji kraj. Istu "nacickanost" primjecujem kod twingovog prednjeg kraja. Mozda prednjica nije niti

bitna kod automobila, ionako se najvise osvrcemo kad nas preteknu ;)

P.s.

Ima li netko inf. da li je taj isti ćif dizajna zasluzan za izgled novog twinga?

post-10743-044616900 1315995150_thumb.gi

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Twingo mi izgleda ko oni podvodni roboti za istraživanje oceanskog dna, samo u sport verziji :lool: Definitivno me vrača u djetinstvo kada sam slagao Lego kockice.

Trebali su zalijepiti još koju maglenku ili dnevno svijetlo na vrhu šoferšajbe.

Link to comment
Share on other sites

Ako je ovo konacni izgled clia cetvorke, Laures van den Acker bi mogao ili gorjeti u paklu ili pobrati lovorike ukoliko se svidi vecini njegov prenacickani prednji kraj. Istu "nacickanost" primjecujem kod twingovog prednjeg kraja. Mozda prednjica nije niti

bitna kod automobila, ionako se najvise osvrcemo kad nas preteknu ;)

P.s.

Ima li netko inf. da li je taj isti ćif dizajna zasluzan za izgled novog twinga?

nije. najnovija saznaja, cetvorka ce biti jedino u petorovratnoj verziji ( sa skrivenim straznjim vratima) i biti ce malo niza od aktualne da se dobije sportskiji izgled. na temi novi modeli imate izgled novog clia. slika je malo losija i s boka je ali primjecuju se ta skrivena straznja vrata i bocna linija.

ja osobno mislim da ce renault s ovim novim dizajnom uci u svoje zlatno razdoblje :klap:

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.