Jump to content

Novi Twingo RS


pešekan

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    8

  • IsNoGood

    5

  • 182

    3

  • pešekan

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

skoda yeti i mos ga jebat

Tko zna, možda planiraju Twinga u 4X4 varijanti, pa da bude sličniji... :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

nije. najnovija saznaja, cetvorka ce biti jedino u petorovratnoj verziji ( sa skrivenim straznjim vratima) i biti ce malo niza od aktualne da se dobije sportskiji izgled. na temi novi modeli imate izgled novog clia. slika je malo losija i s boka je ali primjecuju se ta skrivena straznja vrata i bocna linija.

ja osobno mislim da ce renault s ovim novim dizajnom uci u svoje zlatno razdoblje :klap:

Izgleda da fakat bude pet vrata :frown: , ovo je mula novog RS-a (vozi Vincen Bayle, odvozio rekord na Ringu s R-om)

_t3k3629.jpg

spyshots-renault-clio-rs-five-door_3.jpg

spyshots-renault-clio-rs-five-door_4.jpg

spyshots-renault-clio-rs-five-door_9.jpg

Link to comment
Share on other sites

^ to je clio IV RS na koji je posadjena karoserija od civilnog petovratnog clia 3 ph 2. Bas bi bilo fora nabaviti jednu takvu mulu i svima govoriti da je 1.2 tce :)

Link to comment
Share on other sites

^ to je clio IV RS na koji je posadjena karoserija od civilnog petovratnog clia 3 ph 2. Bas bi bilo fora nabaviti jednu takvu mulu i svima govoriti da je 1.2 tce :)

Svejedno ako ce imati 4 vrata..kurton.

I sumnjam da ce ici preko 200ks. Uz sve te današnje standarde emisije plinova nemoze biti nista impresivno.

Link to comment
Share on other sites

Svejedno ako ce imati 4 vrata..kurton.

I sumnjam da ce ici preko 200ks. Uz sve te današnje standarde emisije plinova nemoze biti nista impresivno.

Sumnjam da ce imati manje od 200 KS. Ako Hyundai moze da napravi 1.6 turbo sa 200 KS i E5 normom, zasto ne moze Renault.

Link to comment
Share on other sites

ne kužim to sa 4ero vrata... kaj auto ide brže sa 2 ili kaj?

mislim praktičnije je u gro slučajeva, a nije baš da svi voze grobnik i treba im pod mus 2oja vrata... jel to nešto ko četri auspuha ili kaj? :D

Link to comment
Share on other sites

Ma trebaju napravit samo jedna vrata i gotovo!

hehe, istina...

meni se bas dopada, osim kaj je jurilica, ima i prakticniu stranu... za obiteljski autic ga nikad ne bi gledal da ima 3 vrata (za ekstra vikend igracku jos nemam para), a ovak postaje zanimljiv :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ja bi zabranio samo 2 vrata! Je, kao ljepše izgleda, ali imaš vrata od 3 metra s kojima uredno lupaju po drugim autima na parkingu, mučenje je kad imaš 3. osobu... Nebi da CLS-u nešto fali :D

Link to comment
Share on other sites

ugl. moj post da mi je clio ruzan je bio za onaj concept, ne ovaj bijeli rs ;)

opcenito dizajn renaulta izuzev meganea i lagune (limuzina i coupe) mi se sve manje svidja... :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Sumnjam da ce imati manje od 200 KS. Ako Hyundai moze da napravi 1.6 turbo sa 200 KS i E5 normom, zasto ne moze Renault.

Nisam rekao da nemogu nego je pitanje dal hoce..?!

Meni je jebeno ruzan sa 4 vrata. Kome nije jbg. o ukusima se ne raspravlja. A prakticnost mene (ne govorim opcenito) nesto ne zanima na cliu RS. Mozda sada ciljaju nesto drugo..

Link to comment
Share on other sites

Ja bi zabranio samo 2 vrata! Je, kao ljepše izgleda, ali imaš vrata od 3 metra s kojima uredno lupaju po drugim autima na parkingu

Mislim da za ovo pomoći nažalost nema.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Da, to je taj motor samo 210 KS i oko 280 Nm.

Brojke zvuče super..tko zna kako ce biti ostalo..makar sigurno neće napraviti lošiji auto..još pitanje izgleda.

Link to comment
Share on other sites

Brojke zvuče super..tko zna kako ce biti ostalo..makar sigurno neće napraviti lošiji auto..još pitanje izgleda.

Istina, i mene mući malo pet vrata ali...zamisli kad mu izbace blatobrane, malo ga spuste, stave 18 cola, Brembo, difuzor...i eto ti pravi mali WRC :)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.