Jump to content

Manuali


MoschuS

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ako nekoga zanima imam Manual serijskog Clia 1.8 16V i Manual masine Renault Sport za Williamsa Gr.A :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 8 months later...

Ja san svoj Haynes-ov manual kupija u Zagrebu u Algoritmu. Naručija i kroz dva tjedna mi je došlo

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

i reci mi iskreno, da li ti se isplatilo sto si ga kupio ? da li si i do sada servisirao sam auto ili...

recju, koliko ce ti taj utroseni/ulozeni novac koristiti ubuduce oko auta ?

meni treba za neke sitnice, vise informativno da imam, da listam, pregledam i sl.

Link to comment
Share on other sites

i reci mi iskreno, da li ti se isplatilo sto si ga kupio ? da li si i do sada servisirao sam auto ili...

recju, koliko ce ti taj utroseni/ulozeni novac koristiti ubuduce oko auta ?

meni treba za neke sitnice, vise informativno da imam, da listam, pregledam i sl.

Platija san ga nekih 150 kn. To mi se nečini neka velika lova.

Dosta san ga ja koristija. Promjena sajle kvačila, desna poluosovina, zamjena zadnjih disk pločica, veći dio unutrašnjosti (armatura, ventilacija), a i puno san stvari pročita koje su me zanimale u vezi auta.

Ja san taj manual tija imati iako njime nije obuhvačen moj auto odnosno moj motor. Ostalo je sve isto kao i na turbaku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Evo mali update, manual u pdfu za F4R masine ;)

Zahvala Fredyu koji ga je negdje iskopao i poslao mi na mail :klap:

Jos jednom molim ljude ako imaju manuale neka mi jave ili posalju na mail ili uploadaju negdje pa cemo ih sve staviti na nas server i linkove u ovaj topic!

Link to comment
Share on other sites

Hvala tebi mochus što si ga stavio i hvala ekipi sa cliosportneta preko kojih sam došao do njega!

Dugo sam ga tra

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

a jel' ima netko nešto o staroj petici ili još bolje o alpini? znam da je sklopljena od svih ostalih po malo ali ako netko ima ili zna bio bih zahvalan. moja knjigica već izgleda kao da su svi mehaničari učili iz nje te ako netko treba ili se

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ima tko cd katalog auto kreše?

i da, ne radi download za "r5 manual pdf"

Edited by ivan08
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Da li neko, slucajno, ima neki od manuala za laguna 1 1.9 dCi (F9Q718)? Trenutno imam nesto raspar (malo na njemackom, malo na ceskom) ... ali bi mi bila dovoljna ona knjizica (koja dodje uz vozilo) na engleskom, i manual za radio sat 6000 (kasetofon).

Eto .. ako neko ima, bio bih zahvalan ;-)

P.S.: Vecina ovih starih linkova sa manualima uglavnom ne rade.

Link to comment
Share on other sites

Da li neko, slucajno, ima neki od manuala za laguna 1 1.9 dCi (F9Q718)? Trenutno imam nesto raspar (malo na njemackom, malo na ceskom) ... ali bi mi bila dovoljna ona knjizica (koja dodje uz vozilo) na engleskom, i manual za radio sat 6000 (kasetofon).

Eto .. ako neko ima, bio bih zahvalan ;-)

P.S.: Vecina ovih starih linkova sa manualima uglavnom ne rade.

daj mi broj šasije na PM ili tu pa ti iskopam ;)

Link to comment
Share on other sites

jel ima netko za R19 manual ali da je cjeli

u ovima fale poglavlja od 07 do 20

a bas mi to treba

imam ti ja sve al mi je doma u papitnatom formatu. mali milijon stranica - nočna na recepciji i laser printer na raspolaganju LOL

čujemo se kad dođem doma

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.