Jump to content

Manuali


MoschuS

Recommended Posts

Manual za Megane II na engleskom? Vrancuski imam,al ne pričam španski... :D

Ja sam negdje skinuo na zlovenskom ali engleskoga nema ni za lijek :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

došao sam u posjed manuala za clio 3 cup i F4R 830 motora u pdf formatu.

kome da to šaljem kako bi se uploadalo na forum?

hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jel ima mozda netko manual od renaulta R8 ili jos bolje R8 gordinija??

Link to comment
Share on other sites

Ja sam negdje skinuo na zlovenskom ali engleskoga nema ni za lijek :bigl:

evo ekipa kome treba manual za megana 2,ovo je za ph 2 ali mislim da je to isto kao i kod ph 1 i da na engleskom je

meg2

Link to comment
Share on other sites

evo ekipa kome treba manual za megana 2,ovo je za ph 2 ali mislim da je to isto kao i kod ph 1 i da na engleskom je

meg2

Što će mi to,takav manual sam dobio sa Meganom....i to na hr :60: ....traži se service manual!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Linkovi za manuale od R5 GTT ne rade pa ako ih netko ima bio bih zahvalan kad bi opet napravio upload. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Linkovi za manuale od R5 GTT ne rade pa ako ih netko ima bio bih zahvalan kad bi opet napravio upload. :hey:

Iman ti ih ja uživo.

Nađemo se jedan dan i donesem ti ih na USB-u ili mi pošalji email

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evo nešto za logana, reparation manual. Ima dosta na engleskom, rumunjskom i francuskom.

Logan

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav ekipa dali ima netko mozda od lagune od 94'-99' manual da mi poslalje ako nije problem bio bih zahvalan! ;)

Imam ti ja , ali ne znam ako misliš na user ili service? Ako je user, imam ga samo papirnatog u autu... Ako je servisni, javi na mail da ti pošaljem kad dođem doma

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ima li za Megane CC 2006 manual? Moram neke kablove provući pa me zanima kako plastike po cockpitu skidati...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ima li za Megane CC 2006 manual? Moram neke kablove provući pa me zanima kako plastike po cockpitu skidati...

Treba mi manual za Lagunu 2 phase 1, imam neke dijelove manuala za phase 2, ali nisu sve stvari iste.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja debil, naravno ima na scribd.com... za peticu ima onaj stariji manual, kompletan, 805 stranica... nije baš najvidljiviji scan, ali dovoljno... Haynes ima samo za GTT... registrirate se, uploadate neki "svoj" pdf gore i skidajte taj dan koliko i štogod hoćete...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Strana 6 #104!

Not Found

The requested URL /manual/TWINGO.rar was not found on this server.

Apache/2.2.3 (CentOS) Server at www.renault-klub.hr Port 80

:frown:

Edited by grof Oblomov
Link to comment
Share on other sites

Not Found

The requested URL /manual/TWINGO.rar was not found on this server.

Apache/2.2.3 (CentOS) Server at www.renault-klub.hr Port 80

:frown:

Izgleda da je link obrisan!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.