Jump to content

Manuali


MoschuS

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

evo nekaj za megane 2

 

http://janit.iki.fi/shit/megane/

 

neznam dal su torrenti zabranjeni ovdje ali našao sam odličan manual od 900 stranica na eng za megane 2.

stavljam a ak je zabranjeno moderatori brišite, al ne želim warn ili ban.. ok?

 

ak modovi obrišu, zainteresirani može upit na PM.

 

magnet:?xt=urn:btih:5878DD294BCA7C783009B2F663FABD96B90E9897&dn=Renault+Megane+II+Service+Manual&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.istole.it%3A80%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Fglotorrents.pw%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2F9.rarbg.to%3A2710%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Fcoppersurfer.tk%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.leechers-paradise.org%3A6969%2Fannounce

 

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

Mislim da može proći jer manual nije warez a torrent je način skidanja. Nek stoji ali dalje od ovih okvira nemojmo da ne bude ovo/ono. :dobroje:

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kad dodjem doma ga budem downlodao i uploadao na dropbox.

Nabavio sam i ja jos nekih samo nikako da ih organizujem jer sad vec fakat nepregledno

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Jel netko zna/ima manual za radio u megane 3 2012.Anatel 1439-12-7979

Ja imam na francuskom samo :-( 

 

anatel.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Servis manual vec imas u ovoj temi malo prije za sve moguce megane 2ke.. Ako neradi link javi pa cu gabupdejtat

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Fr4n...imaš servis manual?..ako da, ja bi..

Imam kompletan manual na hrv... Ja sam dobio sa svojim Meganom II manual na njemačkom zato jer sam auto uvezao iz Austrije pa mi je trebao na hrv... Nadam se da će bit od pomoći zato jer je meni puno pomogao :)

Megane_II_2004.pdf

Link to comment
Share on other sites

tnx Miloš...imam engleski..na to si mislio?al ak kolega forumaš ima na hr...skinuo bi i to

da imam na eng apsolutno sve moguce koji su se pojavili ikad na netu, preko 350 raznih manuala vezane za megane 2 pa ako te zanima vici. na HR sto sam bio vidio je ocajno prevedeno bilo, pa se nisam ni zamarao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

da imam na eng apsolutno sve moguce koji su se pojavili ikad na netu, preko 350 raznih manuala vezane za megane 2 pa ako te zanima vici. na HR sto sam bio vidio je ocajno prevedeno bilo, pa se nisam ni zamarao.

Pomagaj Miloše... klikam postojeće linkove za service manual za megane 2 1.6 ali ne nalazim onaj koji radi...ako imaš nešto pri ruci podijeli samnom...hvala

Link to comment
Share on other sites

Error (429)

This account's links are generating too much traffic and have been temporarily disabled!

Link to comment
Share on other sites

e jbg... ocito svi skidaju i tko je trazio i tko nije. 

posaljite mi email s kreiranim DB accauntom

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

Ima mozda netko user manual za Clio 3 prije 2009? Trazim po autu naljepnicu za tlak u gumama, ali je nema?!?

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jel netko zna/ima manual za radio u megane 3 2012.Anatel 1439-12-7979

Ja imam na francuskom samo :-( 

 

anatel.JPG

Pozdrav ekipa. Prije mjesec dana sam kupio "Scenic III" i imam isti ovakav radio, aux i bluetooth mi rade, ali kad ustekam USB, izbaci mi USB ERROR, probao sam formatirat USB vise puta, i nema pomoci.. Dal netko ima slicnih problema i kako ih rijesiti?? Hvala..

Link to comment
Share on other sites

Ili probati promijeniti kod formatiranja tip zapisa FAT32/NTFS, nekad i na to pate.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.