Jump to content

Manuali


MoschuS

Recommended Posts

Kakve datoteke imaš gore? Mozda je mp3 prezahtjevan, preko 320mbps ili Flac?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ne vidim na ovoj temi, možda mi je promakao, trebam korisnički priručnik za Clio IV na hrv. jeziku.

Link to comment
Share on other sites

Molim Vas ako itko ima manual za Scenic-a 2000 god 1.4 16v.

imam ti ja ali na slovenskom

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

ne uspijevam nać nijedan aktivan link za twingo 1...treba mi određeni dio service manuala vezan za servo...u dialogysu ga ima ali je scan loš i ne vide se brojevi...možda netko ima neki drugi pdf ili original manual pa mi može pomoći... dio manuala koji mi treba je NT 2492A... hvala

Link to comment
Share on other sites

Ja ne uspijem procitat sa zoomom...mogu procitat trecinu projeva na dijagramu...neke povezat a ostalo pogađat...recimo da dođem do pola informacije...probat cu ovo sto si poslao...hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ljudi pomagajte... trebam hitno service manual za twingo 2  1.2 tce... 

javlja mi gresku VSS (vehicle speed sensor)  i gasi mi turbinu a nemrem nis nac... 🤦‍♂️

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

iskreno nemam pojma... ja se ne kuzim toliko u to... al sad sam i ja saznao da treba dijagnostika... 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
2 hours ago, nspadic said:

Hm, nisam odavno postao ali ovo bi moglo zatrebati nekome, svi živi user i service manuali na jednom mjestu:

 

http://www.mitzone.ro/manuale/RENAULT/

 

 

Svaka čast za ovo, idem poskidati dok je link još živ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

NadopuniJo, datoteku sa uputama.

TX

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mercedes i nešto za VW i Dacia. Skinuo sve što ima na serveru. Ne može smetati. :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.