Jump to content

rega se blizi pa par pitanja o osiguranju


rubber duck

Recommended Posts

da li ima kakve razlike u obaveznom osiguranju izmedju firmi ili je to u potpunosti isto? radi se o ZG

znate li mozda da netko daje kakv gratis ak se predje kod njih (znam da nema 50% al mozda nekaj drugo)?

prije par god dobio od osig.zagreb bon za tecaj sigurne voznje u micevcu - to je bio dobar poticaj za ostati :dobroje:

opasno se priblizila rega pa da izvidim situaciju yl_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ne daje više nitko ništa.... jer je to protuzakonito jedino možda neki popust za cash ili slično, jer ovo s bonovima itd ne smiju više

informacija iz prve ruke od ženske koja radi osiguranja(prije su imali akciju kao besplatno članstvo u hak-u itd, sad više ne smiju ;) )

Link to comment
Share on other sites

Cijena police od AO bez osiguranja putnika je zapravo jednaka u lipu kod svih osiguranja.

Razlika u cijeni od par desetaka kuna jedino postoji kod dodatnog osiguranja putnika koje se može ali ne mora ugovoriti,

Prethodnih godina se bez problema mogao dobiti dosta toga, nažalost HANFA je zabranila to početkom prošle godine tako da nema više poklona.

Link to comment
Share on other sites

jel se moze bar uzicati osiguranje putnika il tak nekaj?

ak netko zna gdje se najjeftinije moze proci nek podijeli (znaci neki popust il tak nes) jer ipak je kriza, recesija itd :fucka:

Link to comment
Share on other sites

gle ikakav popust zaboravi u startu... max što možeš dobiti, i to debeli ako, je neki bon za bengu ili dve kemijske, tak da ništa od cijele priče.

Link to comment
Share on other sites

gle ikakav popust zaboravi u startu... max što možeš dobiti, i to debeli ako, je neki bon za bengu ili dve kemijske, tak da ništa od cijele priče.

znaju poklanjat osiguranje putnika vjernim musterijama..a i to nebi smjeli po HANFI(znam iz prve ruke),

i to je to..

Link to comment
Share on other sites

ma to je par kuna, ništa revolucionarno... ja radim osiguranju.

Edited by syss
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni olovku dobio ali mi je teta ponudila osiguranje stana za manje love jer sam kod njih osigurao auto.Jadransko..

Link to comment
Share on other sites

U nekim kućama je još uvjek moguće dobiti neki popust ali sve je to ilegalno.. Kod nas u Poreču je Euroherc završio u lokalnim novinama zbog manje naplaćene premije..

Čovjek je dobio policu na kojoj je cifra 2.100,00kn a platio je 1.700,00kn!

A neke kuće kao Allianz, HOK ili Ezroherc mogu davati popuste na osiguranje nazgode(vozača i putnika),pa probaj kod njih pitatai za ponudu. Jednostavno odi od jednog do drugog i pitaj ponudu!

Ovo ti je iz prve ruke!:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Krajem 2010. je još prolazilo 50% bonusa u startu odmah + naknada za tu uslugu.

Link to comment
Share on other sites

prolazilo je to i prošle godine, samo je bilo dodatnih pitanja kod obnove :D

Link to comment
Share on other sites

ja sam dobio 200kn popusta na obvezno,na polici piše veća cijena,a zapravo sam platio 200 ćuna manje i to preko neta...ako koga zanima može na pm...

Link to comment
Share on other sites

Ajde super ako se opet može dobiti neki popust, koliko imaš kw i koja je cijena pisala na polici?

Link to comment
Share on other sites

a zakaj to nisi objavio par dana ranije - sad sam vec uplatio :tup:

e da, cijene nisu iste, mene u hok-u ispalo sa istim osiguranjem putnika nekih 100kn manje neg u jadranskom prosle god

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Kakva je trenutno situacija sa poklonima kod sklapanja police od AO, nude li se gdje bonovi za tehnički pregled i slično?

Rega i kasko su mi za 15-tak dana pa bi svaka ušteda dobro došla. Ako znate, javite.. :)

Link to comment
Share on other sites

Kakva je trenutno situacija sa poklonima kod sklapanja police od AO, nude li se gdje bonovi za tehnički pregled i slično?

Rega i kasko su mi za 15-tak dana pa bi svaka ušteda dobro došla. Ako znate, javite.. :)

ne, ja sam neki dan regao....... nitko nista, jedino, u allianzu postoji , neznam za druge, djelomicno kasko na sajbe, a kak imam 2 pikice od kamencica, uspio sam dobit to osiguranje za nekih 300kn... bili su pazljiviji kod slikanja da se iste ne vide.....

ako vam je nebitno gdje cete osigurat auto, ja bi pokusao pogurat svoju familiju, naime kcer od kume mi radi na crnomercu u allianzu, i po svakoj polici dobije 5% provizije..... pa mozete onda i tamo otici napraviti policu, vama nista ne znaci, njoj jako puno, jer radi za minimalac + proviziju......

kontak: Tamara - 098 332 964

Link to comment
Share on other sites

Ok, svakako ću je imati u vidu za policu od AO ako mi nitko ne ponudi ništa, onda mi je svejedno i zašto ne pomoći.

Kasko ću ostaviti kod Croatie ako ne odustanem od njega, polica je 500-tinjak kuna povoljnija nego kod Alianza.

Što se tiće poklon bonova od 200kn za tehnički pregled, gorivo, trgovačke centre, itd. navodno su opet u opticaju kod Agram grupacije.

Link to comment
Share on other sites

Ok, svakako ću je imati u vidu za policu od AO ako mi nitko ne ponudi ništa, onda mi je svejedno i zašto ne pomoći.

Kasko ću ostaviti kod Croatie ako ne odustanem od njega, polica je 500-tinjak kuna povoljnija nego kod Alianza.

Što se tiće poklon bonova od 200kn za tehnički pregled, gorivo, trgovačke centre, itd. navodno su opet u opticaju kod Agram grupacije.

ja sam prije 7 dana poslao mailove na sve osiguravajuce kuce u RH koje imaju auto osiguranje... svi su mi odgovorili, cijena je bila u lipu ista, nitko nema nikakve akcije... onda sam gledao na njihovim stranicama, i privuklo me kod allianza to kaj imaju to dodatno djelomicno kasko za stakla, a meni je moje kasko isteklo, pa sam odlucio ici knjima.... i onda sam sreo kuminu kcer i to je bilo to..... nek si zaradi tih 100kn na meni, kad radi za proviziju....

Link to comment
Share on other sites

Nikada se bonovi nisu niti oglašavali preko mailova, sve je to išlo "ispod stola" kod posjeta agentima na prodajnim mjestima. ;)

Frend mi maloprije javio da je pitao na drugom forumu i dobio odgovor od čovjeka da je jučer vidio kako EH daje bon od 200kn za jedan trgovački lanac.

Link to comment
Share on other sites

Nikada se bonovi nisu niti oglašavali preko mailova, sve je to išlo "ispod stola" kod posjeta agentima na prodajnim mjestima. ;)

Frend mi maloprije javio da je pitao na drugom forumu i dobio odgovor od čovjeka da je jučer vidio kako EH daje bon od 200kn za jedan trgovački lanac.

a kaj da ti velim... ja sam prek veze nazicao nekakav blokic od allianza..... ak negdje mos usparat 200kn, naravno da ces otici tamo, medjutim, nekak sam skeptican....

i jos jedna novost, 50% se moze jos srediti, i to u CO , prije privatizacije..... kako se mjenja vlasnik, tak ih vise nije briga, samo, te police mogu bit problematicne ako bude stete....

Link to comment
Share on other sites

ma za*e*i današnjih sređenih 50%... desi ti se sam tako da u trenu štete nemaš uopće policu, a čovjet tvoje pare za uslugu već odavno zapio.

što se tiče razlike u cijeni raspitajte se malo koliko se bonusa gubi na idućem kasku prilikom prijave štete... alijanz je malo korigirao cjenik ;)

frend je na 5k prijavi izgubio 10%.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo samo da javim, može se uštediti na polici od AO i proći malo povoljnije, samo treba pitati.

U opticaju su bonovi raznih trgovačkih lanaca, ja sam se odlučio za gotovinski popust od 120kn tj. nižu cijenu premije od one koja piše na police.

Link to comment
Share on other sites

Evo samo da javim, može se uštediti na polici od AO i proći malo povoljnije, samo treba pitati.

U opticaju su bonovi raznih trgovačkih lanaca, ja sam se odlučio za gotovinski popust od 120kn tj. nižu cijenu premije od one koja piše na police.

I imaš potvrdu o toj nižoj cijeni ili je to "ispod pulta"?

O kojim iznosima bonova se tu govori i kojem AO?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.