Jump to content

Renault Clio Williams i 1.8 16v


ivan46

Recommended Posts

Misil da znam koji je ovo akuto i ako je ond anije urdan :) U papirima RSI. Također malo truljav pod haubom..ukoliko je to taj..

Nije to od Vorija ex?

Link to comment
Share on other sites

Iskopao jos jednog, ZG. tablice, izgleda jako uredno :cool:

post-2440-064979800 1336908305_thumb.jpg

po felgama mi se cini da je taj bio zavrsio u puli,imao je rupu u zadnjem blatobranu kroz koju se vidio zadnji sic :laugh: poslje mu se gubi trag...

Link to comment
Share on other sites

Evo naletio sam jos na 2 primjerka, prvi Clio 16v i Rijeke, vlasnik je valjda prije par dana imao okrsaj sa busom :zubo:

post-2440-026894500 1335440801_thumb.jpg

I drugi je Williams, jel poznat kome ovaj autic, ima nalju od kluba na staklu :nezna:

post-2440-046008800 1335440893_thumb.jpg post-2440-049817000 1335440930_thumb.jpg

Bijelog iz Rijeke mi je imao frend jos u srednjoj skoli,skupa isli u razred (prije 7-8 god.)...auto se po stepenicama vozio... Tada je imao zadnji desni blatobran u spric kitu...Kasnije ga je prodao nekom liku,nabio mu neke prozirne stopove itd,itd...

Uglavnom,steta za takav auto...

Link to comment
Share on other sites

Nije to od Vorija ex?

I ja mislim da je..

Link to comment
Share on other sites

Iskopao jos jednog, ZG. tablice, izgleda jako uredno :cool:

post-2440-064979800 1336908305_thumb.jpg

bivsi vorihov i moj :)

prodao sam ga u pulu pa je otisao u rijeku pa je tamo bio razbijen i zadnje sta sam ga vidio prije par godina je bio na krku.

Edited by kulic
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Znali se u kakvom je ovaj stanju?

njuškalo

post-9240-059460700 1339166212_thumb.jpg

Edited by ivan46
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Evo da malo oživimo topic, još jednan ventiler ovaj raspoložen za rally.

post-9240-030557700 1353947381_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovo je koliko sam skužio stari oglas jer na tom oglasniku je sve prošlo vrijeme, ima auti koji su se prije par god prodavali i slicno.

Eto kad su tema ovi klitachi pa eto jednoga.

http://www.autoglobal.hr/auto-oglas-detalji/197073/1996_Renault_Clio.html

Ja sam vozikao jednoga crnoga 1.8 16v od kompica koji je bio zabijen pa složen i mehanika je bila ok, ali ništa drugo, pa je prodan i uništen skroz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-sport-spider-1.8-16v-oglas-7089546

 

Meni novi nepoznati ventiler na njuškalu, "odlične" slike.

 

Vidio sa ovog prošli tjedan na potezu Zaprešić SLO granica mislim da se mjesto zove Brdovec, uglavnom zguljen mu je zadnji desni bok, taman je stajao ispred trgovine boje i lakovi. mislio sam ga uhvatiti na povratku ali nije ga više bilo, tamo sam prije četri godine vidio ovog perla bijelog tako da je to možda taj isti.?

 

post-9240-095306300%201334395730_thumb.j

 

Igore jeli ovo tvoj bivši clio?

 

post-9240-0-86397300-1361262247_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-sport-spider-1.8-16v-oglas-7089546

 

Meni novi nepoznati ventiler na njuškalu, "odlične" slike.

 

mislim da je to je bio od mog frenda auto, pa ga prodao ovom, pa ovaj razbio prednji kraj.

auto bi trebao biti crni.

ili je to neki drugi baš sivi. zbilja neznam.

Edited by penezic
Link to comment
Share on other sites

živim u Brdovcu i nisam primjetio takav auto.... možda je iz okolice negdje pa je bio samo u dućanu...

 

te nekaj zanima da pitam lika ako ga ikad ulovim?!?!

Link to comment
Share on other sites

živim u Brdovcu i nisam primjetio takav auto.... možda je iz okolice negdje pa je bio samo u dućanu...

 

te nekaj zanima da pitam lika ako ga ikad ulovim?!?!

Čisto radi ovoga popisa da znamo otprilike koliko ih danas ima na cesti, ako ga vidiš i ako budeš u prilici pa baci koju slikicu.

 

 

 

mislim da je to je bio od mog frenda auto, pa ga prodao ovom, pa ovaj razbio prednji kraj.

auto bi trebao biti crni.

ili je to neki drugi baš sivi. zbilja neznam.

Ovaj koji sam ja vidio je sivi pretpostavljam da je to ovaj sa njuškala, očito voli mijenjati boje.

Link to comment
Share on other sites

Odkud ti pak ta slika bijelog, to sam ja slikao....inace lik je iz Harmice

Edited by dadox
Link to comment
Share on other sites

Odkud ti pak ta slika bijelog, to sam ja slikao....inace lik je iz Harmice

 

To sam skinuo na komp kad je auto bio u oglasniku prije 4 godine sigurno.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam ga vidio prije mjesec dana u prolazu, zadnji desni bok je bio udaren, frend ga je zvao ovaj kaže da auto nije bio udaren, sad koliko vjerovati vlasniku neznam, uglavnom nisam čuo da je u najboljem stanju, Ja ga osobno nisam bolje pogledao, pa nemogu potvrditi da je točno.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.