Jump to content

Renault Clio Williams i 1.8 16v


ivan46

Recommended Posts

Doći će mu sutra neki lik da pogleda za 10k, javi mi ako se ne proda, pa se odvezem da pogledam i možda zakačim prikolicu. 👍

Link to comment
Share on other sites

Just now, direstraits said:

Doći će mu sutra neki lik da pogleda za 10k, javi mi ako se ne proda, pa se odvezem da pogledam i možda zakačim prikolicu. 👍

Odvezeš se ti moj quratz :lool: Do dućana se bez propusnice ne može, ovaj bi s prikolicom po auto...

Znaci taj Clio je isto kao i slovenski GTT :D 

Link to comment
Share on other sites

Ja ovdje regularno furam na posao bez ograničenja. I murija regularno slika i postavlja radarske zasjede. Zaustavili lika jučer pratio hitnu na AC, dvije kazne za brzinu i još mobilni koristio. 🤣🤣🤣

Nigdje nikog na autocesti. 

Link to comment
Share on other sites

“Unisten” auto osim ako neces voziti trke za novce kao da se prodaje mint cestovni primjerak a ne izbušeni grupa n auto 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.