Jump to content

Renault megane 2012 - komande auto radia pri upravljaču


Dino Cmrečnjak

Recommended Posts

Na multifunkcionalnom uređaju sa radio kontrolama pored upravljača trebalo bi da imaš 4 dugmeta: 2 si već snimio na fotki (to su media i radio dugmad). Pritiskajući ih mijenjaš vrstu medija: radio, mp3, aux,...

Na tom istom uređaju sa zadnje strane (iznad točkića kojim skroluješ po izabranom meniju, prema ručici za brisače) trebalo bi da imaš još dva dugmeta: sa njima mijenjaš strelice na displeju na pozicije koje želiš da izabereš. Pritiskaš dugmad sa zadnje strane sve dok strelicama dođeš na memorisane stanice. Onda samo skroluješ točkićem i mijenjaš ih. Trebalo bi da ima 12 memorisanih stanica.

Link to comment
Share on other sites

Na multifunkcionalnom uređaju sa radio kontrolama pored upravljača trebalo bi da imaš 4 dugmeta: 2 si već snimio na fotki (to su media i radio dugmad). Pritiskajući ih mijenjaš vrstu medija: radio, mp3, aux,...

Na tom istom uređaju sa zadnje strane (iznad točkića kojim skroluješ po izabranom meniju, prema ručici za brisače) trebalo bi da imaš još dva dugmeta: sa njima mijenjaš strelice na displeju na pozicije koje želiš da izabereš. Pritiskaš dugmad sa zadnje strane sve dok strelicama dođeš na memorisane stanice. Onda samo skroluješ točkićem i mijenjaš ih. Trebalo bi da ima 12 memorisanih stanica.

Megane iz 2010 ima te dvije tipke, ali moj nema. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ljudi savjet,
htio bih svoj original radio kasetofon u Renault Cliu
zamijeniti za radio cd player ali da mi ostanu komande pri
upravljaču. Možete li mi nekoga preporučiti u Splitu
gdje bih kupio radio cd player sa ugradnjom.
Hvala.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.