Jump to content

R5 gtt 1.7 turbo


f7p

Recommended Posts

Nemam, nisam ga pipnuo 3 mjeseca

klasika!

 

3 miseca se ubiješ od posa, a onda tri prođu da ga nedirneš

Link to comment
Share on other sites

Znaš da 5 ima posebnu draž, voliš i mrziš taj auto u isto vrijeme.

Nemam kvarova na njoj već 2.5 godine :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Ni ja na svom nemam kvarova evo sad ce tri pune godine :D Tako me dobro slusa, nigdje ne mrda :D Ma polako, ljubav prema tom autu je konstantna i ne moze izlapiti. Kad god da se zavrsi dobro je :D Sretno !

Link to comment
Share on other sites

klasika!

 

3 miseca se ubiješ od posa, a onda tri prođu da ga nedirneš

 

Linac jedan...petarda ti stoji parkirana tamo u onom vrtlu...makina od čvrke na stolu kod Gemelija... :p ...nemoj da nestane, znaš da tražin nešto jednostavno i pozdano - da utrpan u Astru, haha :D

Link to comment
Share on other sites

Linac jedan...petarda ti stoji parkirana tamo u onom vrtlu...makina od čvrke na stolu kod Gemelija... :p ...nemoj da nestane, znaš da tražin nešto jednostavno i pozdano - da utrpan u Astru, haha :D

Zato san i reka "klasika"

cilu jesen san se ubija od posla po garaži na sitnicama. Skini ruzinu, *ebi se sa rastavljanjem, odnesi na cinčanje, na plastificiranje, montiraj nove dijelove.

Motor je zatvoren (napokon). I sad čekan da limarija dođe, da mogu počet okrupnjavati :), a ona nikako.

Za poluditi

A lipo san ti ja govorija tamo prije koju godinu da uzmeš R4 i onda si miran. Vako si prominija dvi aute i opet drčeš:)

Edited by petak
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Budući da se ništa ne radi skupljaju se rijetki dijelovi koji nedostaju, pa je tako došao naručeni Mocal

post-1064-0-10688800-1361113406_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Koliko novaca ako nije tajna? Mislio sam si za Clia uzet cjeli kit od Mocala, vidim po Ebayu da ih ima po 1000kn otprilike....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Početkom 9 mjeseca ide kod limara, jer je moj malo zakazao.

Nakon toga ga slažem, pa na lakiranje

Link to comment
Share on other sites

Nesto sam nacuo da si odustao al drago mi je vidjeti da ipak nisi, samo tako dalje :)

Da, htio sam sve prodati, jer je sve stajalo.

Ali ga ne mogu zato pokloniti, tako da je ostao

Link to comment
Share on other sites

Slazem ja :D Al nemam vremena, odustat' nikad necu, samo su neki drugi zivotni prioriteti na tapetu, pa je Turbo malo u cosku. Drago mi je da nisi stao sa radovima ;) Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Slazem ja :D Al nemam vremena, odustat' nikad necu, samo su neki drugi zivotni prioriteti na tapetu, pa je Turbo malo u cosku. Drago mi je da nisi stao sa radovima ;) Pozdrav.

 

Kako mi je ova rečenica poznata.

 

I koliko puta mi se mota po glavi kad je R5 u pitanju

Ma taj auto je bolest kronična koje se je teško riješiti.

 

Mi smo svi ovdje ustvari ovisnici, teški ovisnici.

A ovaj forum nam ga dođe kao neko okupljanje gdje možemo olakšati dušu i da  nas drugi razumiju :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

:dobroje:

 

A limarija?

 

Samo slazi,ja sam danas par sati uz svog sarafio!

Evo i limarija konačno došla na red, da ne povjeruješ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.