Jump to content

Osvjetljenje tablice


Matt

Recommended Posts

Ma svijetle i ove ok, malo je fotić to zamutio. Sljedeći put ću smanjiti ;) Slikao sam sa mobitelom pa nisam gledao rezoluciju.

Link to comment
Share on other sites

Ma svijetle i ove ok, malo je fotić to zamutio. Sljedeći put ću smanjiti ;) Slikao sam sa mobitelom pa nisam gledao rezoluciju.

http://www.ebay.com/itm/2x-Car-Vehicle-68-SMD-LED-Driving-Fog-Light-Bulbs-Low-Power-Consumption-12V-H7-/150835821939?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item231e83fd73&vxp=mtr

A kaj je ovo???sorry na offu

Link to comment
Share on other sites

hajde makar sad znas gdje se nalazi osigurac :) nije bilo logike ni za sta drugo a obzirom da svaka pozicija ima svoj osigurac zasto nebi imalo i to. U sustini isto sve kao na meganu 2, i bas su zasrali sa lokacijom tih osiguraca mislio sam da ce to kod trice biti pristupacnije

Link to comment
Share on other sites

Ma baš su ga kretenski smjestili + što ne kužim zašto su osigurači okrenuti licem prema dolje. Jednostavnije bi bilo da gledaju prema gore.

Link to comment
Share on other sites

Ma baš su ga kretenski smjestili + što ne kužim zašto su osigurači okrenuti licem prema dolje. Jednostavnije bi bilo da gledaju prema gore.

Pa bi ti onda kopao po osiguračima svaki dan, ovako dođeš u servis, popiješ kavicu, dečki promjene, naplate 1.5h nezahtjevnih poslova, plus utrošeni materijal i ostao si bez 250kn+ kavica 10kn :klap:

Link to comment
Share on other sites

Ovako sam ja ušparao 250kn, ispao mačo man cool.gif (jer sam sam popravio što sam potrgao) i ušparao na vremenu kojeg bi potrošio čekajući u servisu. zubo.gif

Link to comment
Share on other sites

Mene mući šta sam kupio 2 c5w žaruljice sa 3 smd-a i canbusom, e sad kad je uključena jedna obična žarulja i jedna smd ne izbacuje grešku, ali kad stavim dvije smd onda mi izbacuje grešku na displeju. ne mogu više gledat onaj žuti ekran šta piše SERVICE, a znam da sve radi i znam da je očito premali otpor. Kako da rješim problem? Radi se o ovim žaruljicama

http://www.ebay.co.uk/itm/230746242836?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Link to comment
Share on other sites

Uf, za to ti ne bi znao reći. Al znam tko ti može pomoći.

http://www.mk-led.com.hr/index.html

Tip je sa myhraweba i do sad nitko nije imao problema s njegovim žaruljicama. Ako ti ga je bed kontaktirati možeš pogledati njegove karakteristike pa usporedi što ti imaš, a što on.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tocno isto sr..je sam ja napravio kao Matt. Jel ima tko kompliciraniji od Francuza? Ja nisam uspio iscupati kutiju s osiguracima, sad sam ga ostavio u servisu. Trenutno se osjecam: NIKAD VISE RENAULT.

Link to comment
Share on other sites

Je, malo teže ide kutija van, al ne brini. Neće se ništa dogoditi ako malo jače potegneš i naravno oslobodiš kablove koji vode van iz kučišta kutije osigurača. No, kako si napisao, dečki u servisu se time bave :)

 

Ja sam naravno prije isprobavanja odspojio akumulator te sam čupao jednog po jednog, ali manje amperaže i kao što sam napisao bio je osigurač od 10A.

 

Javi što i kako je bilo :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.