Jump to content

Koliko vam pila troši


dolac

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ovaj će mu auto u bankrot otjerati :)

Zadar - Nin3b0f84979b5a760f9713a9e69f12b05f.jpg

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Autocesta i sada poluprazan grad zagreb, prosjek 8.5lit.

Volim bit prvi na semaforu i kad netko kilavi 35 na sat, visi na mobitelu ili je hipnotiziran od vrucine, kise ili alkohola, odmah ga prestizem i vozim slalom kroz centar da dodjem cim prije do odredista.

Link to comment
Share on other sites

401km/27L=cca6.7 RI-ZG-RI nelose za stari a4 sa 4odrasla, većinom 140-150, mjereno odokativno od čepa do čepa

Link to comment
Share on other sites

neki dan oborio rekord s Lagunom, samo 4,6l na 100km

relacija V. Gorica - otok Pag, skroz po staroj cesti

žena, deca, pas i full natovareni, lagana vožnja u koloni s nekoliko zastoja i nekoliko pretjecanja

1.5 dCi je među najboljim dizel motorima ikad proizvedenima [emoji3]

37012860c0d502bd7abe64940273fea8.jpg5bfdcc2ff4f11b557f9ef0e43c51f52b.jpg96c606edfb9611a34a1ef296dae80f12.jpg199b38a1d5d698a198bfeb000c0af3f2.jpg13ca9dbb4b623786b9338911248b0112.jpg

Link to comment
Share on other sites

meni laguna nece ispod 6,5, vozim ju svugdje, grad, guzve, otvorena, autocesta, u brdo na otvorenoj, niz brdo...

Link to comment
Share on other sites

meni laguna nece ispod 6,5, vozim ju svugdje, grad, guzve, otvorena, autocesta, u brdo na otvorenoj, niz brdo...

Mislis 6,5 mix potrosnja svugdje ili bas nigdje nece ispod 6,5?
Ja sam po staroj cesti Čakovec - Zagreb sa 4,2 prosjekom na zimskima, 4,0 na ljetnima sad. S tim da je samo na otvorenoj 3,6 rekord, onda lagano ide gore kad udem u ZG taj mali dio.

 

Link to comment
Share on other sites

a nene, mix...

meni je trosio 4,6 od rijeke do crikvenice. neznam kako si ti morao voziti da bude 3,6 haha...ugl po gradu cisto gradu dode i do 8 potrosnja...jbg, stani kreni, uzbrdo i sl.

Link to comment
Share on other sites

Jučer Zadar - Ilok, 565km, prosj brz 78 km/h, potrošnja 4,8 L/100km.

Preko Velebita AC pa magistrala od Gornje Ploče do Popovače i onda AC do Županje pa još 50-ak km otvorenih.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jučer Zadar - Ilok, 565km, prosj brz 78 km/h, potrošnja 4,8 L/100km.

Preko Velebita AC pa magistrala od Gornje Ploče do Popovače i onda AC do Županje pa još 50-ak km otvorenih.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

Koja pila?

Link to comment
Share on other sites

Ma Prius. Laguna je samo za pokazivanje kupcima :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

jucer i danas na street raceu, preko 32l na 100

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

jucer i danas na street raceu, preko 32l na 100

I koliko to brzo ide sa tom potrošnjom?

Link to comment
Share on other sites

13,8 najbolje vrijeme auta, ali sa uzasnim kineskim prednjim poluslickovima, drugi dan vratio everyday 19ke hankook i okinuo 13,2 (naravno nisam se sjetio staviti 19ke na rejsu, nego jucer kad je sve proslo)

Edited by Ruske
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

A isusa ti. Baci te slikove u baju onda..

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

vidim netko ovdje ljubomoran lupa crvene strelice, neka neka, ajde izadi ti na grobnik, pa se vidimo ;) moze i na street race moze i na track day...sramoto jedna

  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

vidim netko ovdje ljubomoran lupa crvene strelice, neka neka, ajde izadi ti na grobnik, pa se vidimo ;) moze i na street race moze i na track day...sramoto jedna

Naprosto uživam u tvojim postovima :lool:Eto mi neki od ljubomore na Seata starog 10+ godina ne možemo spavati :lool: 

 

Edited by GTT
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ruske nadam se da se zajebavas..da se ne ložiš kao mulac. 

Dobro znaš da i na forumu i po gradu ima višestruko brzih auta od tvog samo nije svima gust isto sto je i tebi. Ljudi voze slalome, brdo, formulu drivera..da ne nabrajam dalje znaš i sam..ljudi treniraju, Učka odzvanja skoro svaku večer iza 11-12h po noći.. zavareneletve su kao Honda, s**nje :rotfl:  NHF krule :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

sreca pa ne zivim od strelica :) samo mi vi vjezbajte gdje god zelite :) 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jučer Zadar -> Ladimirevci preko stare Ličke (AC samo Islam Lat. do Gornje Ploče), prešao 480 km za nešto manje od 7 sati, prosjek brzine 70 km/h, a prosjek potrošnje 4,8 litara, to je sa zimuljama.

Jučer sve ovo isto samo u kontra smjeru i sa Priusom. Prosjek 4.1 litre.

Link to comment
Share on other sites

Siofoka - Osijek Auris Hybrid.

IMG_20180713_223212.thumb.jpg.aa1efc2e23

Link to comment
Share on other sites

Gotovo 20 godina star auto. 
Čakovec - Zagreb (Slavonska - Savska - St. dom Stjepan Radić) noćna vožnja, stara cesta. 93 km, prosjek 69,7 km/h. 

37211534_1807197092705634_1655123427708633088_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zadnji rezervoar 4.7 litara, ukupni prosjek u ovih 4tkm koliko ga vozim je 4.9.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zg-Sb autoput, 150km/h, klima na automatski soft 22C, ništa pretjerano pun, po BC 6.5 litara.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.