Jump to content

FIA Formula One World Championship 2013.


ivan46

Recommended Posts

Baš me zanima u Sennino doba da mu je netko rekao da nesmije nekog prestić ili da mora štedjeti ovo ili ono da privede utrku kraju, kakva bi bila reakcija. Mislim da bi bilo samo "talk to the hand" :) 

Link to comment
Share on other sites

Ma fuckas ovo, takvih stvari ima i uvijek ce bit, al kad sam vidio hamiltona kaj radi u box-u skoro sam se zagusio s hranom.... najjaca scena IKAD!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Što je radio? :blink:

usao je u Mclarenov boks

umjesto mercedesov

 

:p

 

Edited by scenicRXE
Link to comment
Share on other sites

Usao u krivi box!!!! Zaboravio da vozi za mercedes, usao u mclarenov!!! :)))

Link to comment
Share on other sites

A tooo.... Vidio sam :D
Dobro pa je onaj s dizalicom bio dovoljno koncentriran da se pomakne...

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

Ja stigo na posljednja dva kruga i na podjebavanje hladnog seba i hladnog weba od strane onog voditelja. :D

Link to comment
Share on other sites

Zapravo kad razmislim i bolje da su tenzije na visokoj razini, mogla bi bit dobra sezona :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo malo i prljavog veša Blažička i Jergovića. Tekst od Blažička je poduži, ali ga se definitivno isplati pročitati

 

Prvo napada Jergović: http://mladenjergovic.com/dobar-glas

 

A Blažičko vraća kružnim u glavu: http://www.gp1.hr/blazicko-prava-istina-o-jergovicu/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Posto ne znamo tko tu koga...

Morat cemo gledati na SLO2 ili Deutschland RTL2.

Ima li negdje na netu pogledati uzivo, jer mi se ne gleda na ranije navedenima.

Edited by mata73
Link to comment
Share on other sites

Morao sam prebaciti na slovence jer kod svabe nema emocija ali bas nikakvih,jednolican ton konstantno...

 

Ovaj slovenac ajde bar malo uzvikne da se probudim i pogledam ako je nesto interesantno...

Link to comment
Share on other sites

Slovenac škripi ko Kalember.

Da li je netko razumio što je Kimi odbrusio na team radiu?

Link to comment
Share on other sites

gledao na BBC-u i koliko sam skužio (a i komentatori BBC-a) Kimi nije dobro čuo što su mu htjeli reći, šteta što je morao odustati.

Link to comment
Share on other sites

Meni je danas samo falio nas ton jer odavno F1 gledam na njemackom RTL HD ili austrijskom ORF 1 HD.

Nesto sam iskemijao sa pojacalom preko kojega uzmem nas ton, a slika mi ide sa satelita.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.